Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WoW gelice seçeceğiniz meslekler...

SandroNightFall

Öne çıkan mesajlar

Benim planım Nightelf okçu gibi bir şey olmak. Ormanların içind falan gezp arada bir şehre uğramak falan :D ama warcraft dünyasına giripte cüce karakterle oynamamak olmaz. Bir cüce açıp alırım çekici elime her zamanki Musichammer şarkımı söylerim(Gloin Musichammer diye birini görürseniz benim :D)
AMa Druidde hoş bir fikre benziyor. Neyse oyun bir gelsin kirli ellerimize geçsin[hline]Şaka diye başlar.Kontrolden çıkar.İnsanlar haykırır:"Senin neyin var?"
Herkese şaka yaparım şakacıyım ben.
(bu şarkı beni anlatıyordu:))
Sosyal ağlarda paylaş

Tauren Druid. Druid takıntım var zaten. Böyle herbalism merbalism ne kadar yan skill varsa onlara abanırım. Pvp skillerini de es geçmem tabi. Bide sırf pvp bi orc warrior düşünüyorum. Racial enemy ne, hated class paladin:) Etrafta gezen ne kadar do gooder varsa hepsini sishkeBob yapıcam:-P. Hatta ne ormanları pvpye kapalı olmazsa (no pvp zone tadında bişi) ölümüne dalıp papatya ne lere hayatı zindan edicem[hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .
Sosyal ağlarda paylaş

said:
arcane, 24 October 2003 15:17 tarihinde demiş ki:
anca siz kovalarsınız zaten..
tek başına OoooOOoOO dışında bir icraatın olursa beklerim wow a haha[hline]VaaAADaaAAaaa !!!..........

okE B@b$ 9r4l5IN..

birkaç kişiyi birkaç kişi kovaladığımızı yazmışım, kendince kelime oyunculuğu oynuyorsan bilemem ama onda da iyi değilsin.. :)

mordrac aslında HL'yi canlandırmaya en uygun oyunlardan biri olabilir bu (sırf bu yüzden ilgim var bir miktar) ama uygun olan yeterli sayıda türk oyuncu bulabileceğimizden emin değilim, ismine gölge düşürecek bir guild olmasındansa hiç olmaması daha doğru olur. yine de belli olmaz, eğer hakkıyla yaşatabilecek bir guild olacaksa mutlaka içinde bulunurum.. (yazar bu cümlede maddi koşulların elvereceğini varsaymıştır)[hline]Sabahları napalm kokusunu severim, çöp kokusunu değil..
Sosyal ağlarda paylaş

aslında war. rpg de bikaç class daha var,

These are the Healer - A new version of the cleric with more sphere restrictions - The Scout - Personally I feel this class is what rangers should have been - and the Tinker - An inventor skilled at using a variety of odd gadgets.

var mesela büyük ihtimal bi expansionda bunlarda çıkıcaktır.[hline][i]Wow - Begin
Sosyal ağlarda paylaş

dikkat ettiysen bütün sınıflar savaşçı
paladin, fighter, priest, druid, mage.....
hatta thiefin özelliklerini bile "backstab", "two-weapon fighting" gibi, savaşa yönelik yapmışlar.
savaşla alakası olmayan, tinker gibi classların olacağını sanmıyorum. pvp & pvm & rvr ye dayalı bir oyun olacağa benziyor daha çok.
eğer tinker olmak istiyorsan, gnome alıp gereken secondary skill i seçeceksin.

bu arada, gnomelar ne alaka hiç anlayabilmiş değilim. 2-3 kişi olur belki gnome :-p[hline]Lloth 'udtila naut saph lil gow del nindol k'lar! a.k.a. çöplükler çöpe, paticiğe değil!
Forumlarda noktalama işaretlerini kullanalım lütfen!!!!
Sosyal ağlarda paylaş

zaten o classlar warcraft rpg de şu an dediğim gibi :) ama belli olmaz sonradan oyuna da eklenebilir.

ırklar arasında half-elf bile var ,goblin var. bunların hepsinin oyuna eklenme olasığı var expansionlarla flan, ki en aşa 2 expansionluk malzeme daha var sırf şu noktadayken bile :)[hline][i]Wow - Begin
Sosyal ağlarda paylaş

Tame olayını aslında swg deki gibi yapsalar gayet hoş olur. Bir Horde üyesi olarak karşıma gelen her aliiance a saldıracağımı söyliyeyim yani önce öldürüp sonra soru soracam. Türk ya da gevur farkmaz. O nedenle beni gördüğünüz yerde kaçın :)

Bonepart, hoca charge olayında kopacak tabii oyun çıkana kadar benim en azından bir adsl almam şart :)[hline]Lotgd Güzel bir oyun.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...