Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Lord Of The Rings...

DeMiRMaSKe

Öne çıkan mesajlar

PCNet CDsini incelerken filmin fragmanini gordum. Ahhh 3 kitap icin 3 ayri film. her sene bir tane. Biran once gelsede izlesek. Yalniz tabiiki Cuce ve hobbitler normalde olmasi gereken kadar ufak degiller. Ozellikle gimli biraz iri yari ama boyu 2 metre degil. boramirden kisa yani :-) Sabirsizlaniyorum. Gelsede izlesem.
Sosyal ağlarda paylaş

Bence bu 3 filmde cekilip bitmistir. Dur warezleri kurcaliyim belki filmi bulurum :-)
Sence o orc ordusunu gladyatör deki gibi bilgisayarda çoğaltmayla mi yaptilar. (1000 kisi bul ve bunu bilgisayarda çoğalt 100.000 kişi olsun -bu sahne baştaki savaş sahnesi degil arenadaki seyircilerde kullanilan teknik-)
Sosyal ağlarda paylaş

LOTR bitmedi evt bide þöle bi olay var adamalr trail larý gösterdiler ama daha ortada tamamlanmýþ biþi yok! Şimdiden reklamlarını yapıyorlar bıda yararlı bişi tabi! bu arada okadar figuran oynatmazlar çoğaltılmıştır nekadar masraf kısarlarsa oakdar ii eder adamlar... Zira spiellberg abimizde bizim ingilterede kaldığımız yerde film çekiyr yine 2. dünya savaşı felan... Figüran olarak oynasam fena olmazdı hani ama neyse :-)
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 yıl sonra ...
eheh arkadaş Arama Butonunu Kullanmış yani Topic acmamıs bosu bosuna.
Bide Vizyonda olması gerekirdi ama acaba ozaman Vizyon bolumu varmıydı :-P[hline]Tek bir Desen, ikiye ayrılmış
Kırıldığı için daha da güçlü
- Marit
-------------------------
Son= Başlangıçtır!

Sosyal ağlarda paylaş

üç filmde aynı anda çekilde fakat her biri birer yıl arayla yayıma giriyor, amaç sa her sene ayrı ayrı bölümlerle ayrı ayrı bi ton ödül almak, ve heya-ecanı doruğa çıkarmak, yönetmenin söledi şey se: " umarım bir gün herkes sinemalarda üç yapıtıda arka arkaya aralıksız seyrerder" tabe bende yuh dedim ama seredim yawf nolcak 10 saat yaklaşık... :D[hline]Design is a life! I'm a designer. So, am i god? .::. Grafiker® :hrr:
Abi matrizde yemek yesem orucum bozulurmu? | Vadaaaaaaaaaa!...
```````````````````
Yedi tepeli şehrimde, bıraktım gonca gülümü
Ne ölümden korkmak ayıp, ne de düşünmek ölümü
```````````````````
Kadının biri iskeledeymiş hamile kalmış neden?
Reisin takası gelmiş... Muhah
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...