Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Olympiakos-G.Saray

regulus

Öne çıkan mesajlar

ulan aptal herifler (yöneticiler) barça iyi bir adamı özellikle de kaptanını(yani uyum sorununu falan atlatmış bir adamı) bırakır mı? İşte barçanın bıraktığını havada kaparsan böyle olur işte. Bir fiyasko daha. hala banka reklamı geçiyo tv ye kafa atasım geliyo. OHHH OHHH ne güzel diyo de boer ama. :D[hline]WtF!?!?!
Ben de bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım...
Don't Cause any Trouble.
Sosyal ağlarda paylaş

yazıktır günahtır ya..
bence yine iyi skor.. daha fazlası olmadığına şükredelim ilk yarıdaki oyuna.. hakettik gayet de..

frank de boer... ne denilebilir ki yani.... adam başlıbaşına bi takımı yakabiliyo..[hline]"Nush ile uslanmayana etmeli tekdir; tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir"
Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına ben de karşıyım!
Sosyal ağlarda paylaş

abi siz hala oyuncuları mı eleştiriyorsunuz
kaç maç daha eleştireceksiniz merak ediyorum

bu takımın en büyük suçlusu ve bunun sorumlusu fatih terimdir
hala göremiyor musnuz?[hline]No time for tears
No time to run and hide
No time to be afraid of fear
I keep no time to cry

Sosyal ağlarda paylaş

ayhan kendini türkiyede sandı
anca burada kart görmez öyle hareketlere..

mondragon tam çakal attı kafayı atladı yere hehe
kırmızı idi onun hakkı, sarı aldı
keltoş herif kafayı hak etmişti orası ayrı hehe :D

de boer i gözünde büyütenler acaba hala bikbik edicek mi onu merak ediyorum

gs ucuz atlattı bu oynayışa göre..

beşiktaş turu geçerse olympihedehödökos çıksın da alalım akıllarını , intikam olur :D

[Bu mesaj arcane tarafından 05 November 2003 23:51 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

heriflerde bir bok yoktu ikram ettik çok güzelce, yani daha nasıl özetlenebilir ki, fatih başta saldırsa böyle olmayacak kim bilir?

hakansız bir forvet istiyorrruuuummm, şut atabilen bir forvet istiyorummmmmm....

arada 11 gol olmuş monaco maçında 8-3 :) 3-0 masum kaldı be haha. Çingeneler nasıl svindi yumoşlar ya, bu herifleri tam sevmek istiyorum sevecek gibi olurken gene uyuz oluyorum. Orta2 de yunanistan a gitmiştik, atina da müzedeydik, okul gezisi vardı Türk olduğumuzu anlayınca herifler neler yapmıştı, öğretmenleri kıpkırmızı olmuştu utancından..
Bizde bir avuç türk genci (en büyüğümüz 13,5)kahramanca savaşmıştık(hareket çekerekte olsa) lol :-)

Yok canaydın tutumluluk yapalın derken iyice ipin ucunu kaçırdı20 milyon dolar para gitti 15 tane işe yaramaz adam alındı ıhh[hline]sonunda yeniledim.
Sosyal ağlarda paylaş

fatih terim sezon sonuna kadar kalsın iyice beter oluruz diyodum da.. öyle demiyorum artık.. ilk yarıdaki gibi oyun şampiyonlar liginde görülmüş mü ya? (şu son monaco-depor maçını saymıyorum :P) böyle oynatılır mı be bi takım?[hline]"Nush ile uslanmayana etmeli tekdir; tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir"
Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına ben de karşıyım!
Sosyal ağlarda paylaş

giovanni ilk maçta koridorda bülente yumruk atmıştı, şimdi bakarsınız bülent ödeştirir :)

İlk golleri erken gelince biz bozulduk, herkes kötüydü tek tek konuşacak birşey yok ama 2 pozisyonda yan haken haksız ofsayt kaldırdı birinde hasan öbürnde hakan, hadi hakan kazma ama hasan onu rahat atardı bre..

Ama Maçın adamı Mondragoonn, süper kafa çıkardı 0 a yakından ama!
İlk golleri o şut çıkarılmaz, 2. gol çaresiz, 3. gol çaresiz

Bu arada o Terim i çıldırtan spiker gelmemiş, kızıp saldırır diye mi acaba :)

Ben hala Terim e güveniyorum, ilk maçtada süperoynamadan 1-0 almıştık o zaman laf etmedi millet şimdi ediyor bu oyuna, yok ayhan oyun kurucu olamaz. Bence Terim in en büyük hatası geçen sezon Felipe yi yedeğe çekmesidir, o maçtan sonra Arif Felipe Ümit Karan goller kesildi bitirdi felipeyide arifide..[hline]sonunda yeniledim.
Sosyal ağlarda paylaş

arada 11 gol olmuş monaco maçında 8-3 3-0 masum kaldı be haha. Çingeneler nasıl svindi yumoşlar ya, bu herifleri tam sevmek istiyorum sevecek gibi olurken gene uyuz oluyorum. Orta2 de yunanistan a gitmiştik, atina da müzedeydik, okul gezisi vardı Türk olduğumuzu anlayınca herifler neler yapmıştı, öğretmenleri kıpkırmızı olmuştu utancından..
Bizde bir avuç türk genci (en büyüğümüz 13,5)kahramanca savaşmıştık(hareket çekerekte olsa) lol

kaynamasın hatıram :=)[hline]sonunda yeniledim.
Sosyal ağlarda paylaş

asıl sen bırak bu işleri nukem.
mondragon şimdi o pozisyonda kafa mı atıyo adama, diklenmek için gidiyo ufak bi temas oluyo sonra ikisi de allaaaaah diye atıyolar kendilerini.
bu mu kafa atmak yani. ben ceza yemez demiyorum ama yemeye de bilir[hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...