Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Olympiakos-G.Saray

regulus

Öne çıkan mesajlar

nonoş tahrik edici şekilde konuşmaman gerektiğini öğrenememişsin hala

Zaten şu çapulcu yunan seyircisi, çirkef çingenelere gol ikram ettik ona yanıyorum ona!!

Bu arada Frank ın orda top sekmiş tekrar da gösterdi ama olsun 33 lüksün bunları görmen lazım of of of , dünün boklarına yeniliyoruz off offf..[hline]sonunda yeniledim.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Solonor, 05 November 2003 22:50 tarihinde demiş ki:
bu seviyesize buranın başka forumlara benzemediğini birinin öğretmesi lazım. Neyse sen artık aileme de sövsen cevap vermeyeceğim. Sadece adminlerle muhattap olacağım. Konu dağılmasın.[hline]WtF!?!?!
Ben de bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım...
Don't Cause any Trouble.

Ne diyosun ya
Seviyesiz falan adam gibi konuş
Okumayı bilmiyosun yada laf atmak için yer arıyosun
Bak şimdi bişe yazdım sadece o da arkadaşım dalgasına yazdım
Ondan başka bişey varmı maçı izleyen herkezin görebilceği şeyleri yazıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

adamın bize bişey demesine bişey demiyorum hani gs 10 yer dalga geçer tamam. ama fizban sen de takdir edersin ki bunu öyle bir dille yapabilirsin ki, hem karşındaki rencide olmaz hem de sen zevk alırsın vs. Ancak böyle sinirlik olsun diye mesaj atmanın anlamını anlayamıyorum. Belki de (umarım) ben yanlış anlamışımdır diyerek demin c/p lediğim şey bir kez daha c/p liyorum. Umarım herkes ne demek istediğini anlamıştır:

*Remember that this is the internet where emotions, intentions, and facial expressions aren't gathered through the words you're typing. You may mean one thing, but it might be understood another way. So say only what you want to mean.*[hline]WtF!?!?!
Ben de bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım...
Don't Cause any Trouble.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...