Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Arkadaslar bu topicle sizi disaridan yemek yemekten men etmeye calisacagim

unity100

Öne çıkan mesajlar

men ! men ! men ! artik men oldunuz. disaridan yemek yemeyeceksiniz bundan sonra. sarkacin ucunu gozunuzle takip edin. saga, sola. saga, sola. artik kebapciya gitmeyeceksin ! hodo !

simdi bu sacmaligi yapmaya beni iten sey, dun ismarladigim ve gelince tv karsisinda lotr okuyarak afiyetle yedigim 1.5 kasarli pidenin hazim isinin biterek vucuttan def i hacet olmamis olmasi. bakiniz 24 saat oldu hala sistemimde bakiniz hala bir gayret var hazim icin harcanan. dedim yahu bir de disardan yiyeyim, evde kabak oldugu halde, ama deyis o deyis. hala soyle rahatca yayilamadim.

siz siz olun men olun. disari suckz ev RuLz, ownz, hatta roXXorZ j00.[hline]referanslar :
www.mizzah.com
www.tokaci.com(oscommerce customization)
turkiye.bookturkey.com
aaa bunu unutmusum pek severim: www.bookturkey.com
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaş yemiş yemiş mıçamamış :-P.[hline]Tek bir Desen, ikiye ayrılmış
Kırıldığı için daha da güçlü
- Marit
-------------------------
Son Başlangıçtır!
------------

[Bu mesaj BlaCk_DmC tarafından 03 November 2003 19:48 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

pidecilik yemini nedir sam?? Vallaha hamurun yımırtasını fazla goyup kötte daş gibi olmasını sağlamicam. Falla kıymasını bol koyacam. LoL[hline]Ben eskiden, evimin hemen arkasındaki top oynadığım boş araziyi geri istiyorum. Yıkın üstüne yapılan evleri
Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına bende karşıyım

Her şey forum için! Her şey forum için!
Sosyal ağlarda paylaş

ravenloft olsa şimdi geyik çevirirdik de tek başına olmuo..
(unity'nin diğer yemek topici comanchero enstitüsüyle birlikte en mükemmel 2 topic arasında olmaya aday :))[hline]Gunn, 14 October 2003 16:12 tarihinde demiş ki:
Sallanmak için güzel bi kızın donundan daha iyi biyer düşünemiyorum açıkçası
[ oh my gooood, oh my goooooood.... ]
I've damned everyone and everything I've ever loved in his name, and I still feel no remorse. No shame. No pity...
Sosyal ağlarda paylaş

saat 19.00'dan sonra yemek yememeye çalışın,hele kaşarlı pideye hiç bakmayın bile(çok zor):)

hem kendinize iyilik yapmış olursunu,vücudunuz rahatlar hemde akşamın o saatinde güzel kokulu yemekleri kar çamur kış demeden bize getiren servis elemanlarını mutlu eder,dualarını alırsınız[hline]tık!
Signature in dire need of overhaul.Contact management to learn how you can affordably advertise at the bottom of all my posts!
Act now!

Sosyal ağlarda paylaş

Valla bizim burda bir kebapçı var, adamlar çöp şiş olayını aşmış. Yanında acılı ezme ve ayranda söylüyorum ne muhteşem oluyor bir bilseniz. Ancak her akşam her akşam bu şekilde yiyip işin suyunu çıkarmanında alemi yok. Haftada bir bu şekilde, kalanında da evde adam gibi tencere yemeği yemekte fayda var.[hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.
[ no pain, no gain ]
Sosyal ağlarda paylaş

ya o sütaşın ayram reklamı ne öle ya cidden onları kaldırmaları lazım durumu kötü olan, onları alamayan insanların ağzını sulandırıyolar[hline]fizban, 01 November 2003 17:46 tarihinde demiş ki:
harbici uzunum, öyleyse varım.

Hanım Tüfeğimi Getir!

[Bu mesaj ConspiratoR tarafından 03 November 2003 22:38 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...