Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

PSV Eindhoven - Fenerbahçe SK

Fistan

Öne çıkan mesajlar

süper iş , 10 kişi phillips stadium dan puan çıkarmak , herşeyi geçtim doğru düzgün pozisyon vermedik adamlara , semih biraz şanslı olsa 1-0 alırdık bu maçı , bunada çok şükür , içimizdeki psv lilere selam olsun , rakiplerimizi tutmaya devam etsinler daha çok moraracaklar böyle :)
Sosyal ağlarda paylaş

alex sakatlanmasa ve deivid kırmızı görmese fb alırdı bile bu maçı. gerçi kırmızı kart gösterir demiştim ama böyle bir pozisyona göstereceğini tahmin etmemiştim hiç. en fazla sarı verirki vermese de olur yani nice pozisyonları es geçti hakem.
Sosyal ağlarda paylaş

Deniz gitmesin abi bence çok faydalı oynuyo. Appiah bi çıksın oynasın formunu, durumunu görelim ona göre belki kulübeye çekilebilir Deniz.

Semih senelerce kulübe'de oturmasına rağmen gayet tecrübeli bir forvet gibi oynadı. İyi gözlemlemiş kenarda otururken.

Gökhan Gönül mükemmel bir adam. Farfan'ı resmen sahadan sildi ilk yarıda, sonra ikinci yarıda yerini değiştirmek zorunda kaldılar. Bu adam Önder'i çok rahat keser takımdan.

Alex'in umarım ciddi bir sakatlığı yoktur.

Deivid bence önceki 2 maçtan çok daha kötü oynadı. Abuk subuk toplar kaptırdı, Tuncay'ı anımsattı. Vuramadığı 1 topun dışında 2 topa da eskisine göre nispeten kötü vurdu. Kırmızı kartı yorumlamaya bile gerek yok, hakemin kokartını asması lazım. Bu hakemlerle bu lig bitmez.

Wederson ilk yarı çok iyiydi, ikinci yarı özellikle Deivid atıldıktan sonra defansta oynadığı sırada bence vasattı.

Kazım yine görevini yapmaya çalıştı girdikten sonra, güzel hamleler de yaptı ama içeri çıkartabilseydi çizgiye indikten sonra mükemmel olurdu.

Takımın geri kalanı görevlerini yerine getirdiler. Defans hattı hatasız oynadı, pozisyon vermediler 2-3 tanenin dışında.

Carlos ve Aurelio bu takımın herşeyidir.
Sosyal ağlarda paylaş

eveeeeet bir maç daha geçti. Fenerbahçemiz alnının teriyle hakkıyla maçtan beraberlikle ayrıldı.

son 25 dakkayıda 10 kiş ioynadığı düşünülürse çok değerli bir puandı. Sonraki maçlara bakarsak:

Psv yi sahamızda yenebilicek güçteyiz di mi? Evet.
Cska yı yenebilicek güçteyiz sahamızda? Evet.
inter maçı? ??

e biz sahamızda oynicağzımız maçlardan birini alır dierğinde beraberlik yakalarsak en kötü ihtimalle. çıkarız.

Ama fenerim bu iki maçıda alıcak güçte bunu 3 maçtır gösteriyor. kendi sahamızda mükammel seyirci baskımızla ve saldırı futbolu oynayınca 2 rakibimizide dağıtıcaz ben onlara güveniyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...