Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

beyonce konseri iptal....!

MarcOConner

Öne çıkan mesajlar

kertenkel, fanatizmden nefret ederim. Hele ki böyle hassas bir durumda, Fenerbahçe Yönetimi'nin gerçekten de samimi bir şekilde bu kararı verdiğine inansaydım, emin ol en sağlam Fenerbahçeli'den daha sert çıkışırdım Dela'ya. Ama basbayağı böyle düşünüyorum, ne kadar hassas bir konu olursa olsun, zerre samimi gelmiyor bana Fenerbahçe'nin bu kararı.

said:
Sly-One
üye [şikayet et]
§ 21 Ekim 2007, Pazar - 22:59 [ özel msj ]
aga beyonce adam mı ?
en nihayetinde amerikalı bir şarkıcı sonuçta.
konsepti anlayamamışsınız ötüosunuz.

Sly yapma allah aşkına. "En nihayetinde Amerikalı bir şarkıcı" diyorsun da, sırf sattığı albümlerle Fenerbahçe'yi 5 kere satın alır o kadın.

Hadi onu da geçtim, dünya çapında tanınmış bir şarkıcı bu, zaten "Beyonce geliyor" denildiğinde bu kadar şaşırılmasının, nedeni de oydu. Adım gibi biliyorum ki, gelmiş olsaydı arkadaş muhabbetlerinde en az bir 5 sene "Ooolm bizim şampiyonluk kutlamamıza Beyonce geldi, siz ne yaptınız?" denileceğini. 6-0 muhabbeti bile halen yapılıyorken, yapmayın allasen. Ulan hepsini geçtim, Fenerbahçe en zengin, en başarılı döneminde, 100. Yıl kutlamalarında Beyonce'u getiriyor(du) Türkiye'ye, şimdi kalkıp kadını küçümsemenin ne anlamı var ki?

O yüzden diyorum ki, yapmayın etmeyin, elbette herkes takımını savunur ama benim bakış açımdan bariz reklam kokan hareketler bunlar.

Edit : Bu arada Beyonce'un resmi sitesinde hala İstanbul görünüyor.

[ Mesaj 21 Ekim 2007, Pazar - 23:10 tarihinde, Asteroth tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Bu konser sonuçta sanatsal bir etkinlik yani millet gece kulübüne vur patlasın çal oynasın eğlenmeye gitmiyor ..

Beyonce konserinin tüm gelirini bağışlıyoruz tarzı birşey yapmaları daha yerinde olabilirdi bu yüzden bana da ilk gördüğümde pürüz çıkmıştır gibi geldi ne yalan söyleyeyim çünkü etrafta da görüyorduk yok şöyle yok böyle pürüz var falan filan diye..

Bilinçli bir şekilde iptal etmişlerse bu kadar radikal bir kararı Beyonce 3 gün sonra İstanbula gelecekken vermişlerse tebrik etmekten başka birşey yapamam. Ha öyleyse tabi...
Sosyal ağlarda paylaş

Camia olarak memleketin acısını paylaştıklarını dile getiren Ali Koç, şunları kaydetti:
''Tüm ulusumuza başsağlığı, şehitlerimize de rahmet diliyoruz. Bu sıkıntılı günlerin bir an önce bitmesini istiyoruz. Çarşamba akşamı, 100. yıl kutlamaları bağlamında Beyonce konserini gerçekleştirecektik, ancak toplantıda, böyle bir ortamda, bu atmosferde bunun gerçekleştirilemeyeceğinin kararını aldık.''

Koç, ''Kararı almak zor olmadı. Bu ortamda, bunun gerçekleşmesi mümkün değildi. Benzer bir kararı daha önce de almıştık. Ankara'da, yine böyle bir hain saldırı yüzünden Fazıl Say konserini iptal etmiştik. Bu karar yüzünden kimse mağdur olmayacaktır'' açıklamasını yaptı.
Sosyal ağlarda paylaş

sırf şov kokan hareketler bunlar..fb diye söylemiyorum..gs yapsaydı da derdim..kimse kendini kandırmasın

edit: ha beyonce çıkıp doğrularsa bunu eyv..müthiş bi hareket olur canı gönülden tebrik ederim..ama 19 yıldır türkiyede yaşayan biri oalrak böyle şeylerin gerçekliğinden şüphe duyuyorum üzgünüm

[ Mesaj 21 Ekim 2007, Pazar - 23:56 tarihinde, Gilean tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

abartmışsınız yahu. terör saldırılarının üst üste geldiği bu günlerde yapılması gerekeni yapmış yonetim. diger kuluplerin de bu sekilde bir organizasyonu olsaydı iptal edeceğinden eminim. sadece kulup olarak değil, genel olarak türk halı bu tur seylere ozen gosteriyor diye dusunuyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

tabi ki oyle de anlatmak istediğim şey konserin bir futbol kulubunun duzenlediği bir organizasyon olması, cok buyuk bir kitleye hitap etmesi, iptali kacınılmaz kılıyor. yani bu organizasyonu bir okul düzenlese iptaline cok da gerek olmaz. ama türkiyenin gözünün üzerinde oldugu bir kulup olunca iptal etmek gerekiyor. iptal olmasa bu sefer insanlar kulubu ayıplayacaklar. bu da kulubun hosuna giden bişey olmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

o kadar inandırıcı ki anlatamam..

[spo]
b: biyons // aziz: aziz yıldırım // dm: danışman

b: aziz bey şöyle böyle terör savaş tırstım ben ayrıca reglim tam o güne sarktı gelemiycem tazminat neyse öderim mühüm deil.

yandan dm yanaşır: aziz bey şimdi böyle biyons iptal etti dersek rezil rüsva oluruz cümle aleme fener küçük düşer aşağılanır hakkımızda espri ve hatta opera yaparlar alay konusu oluruz

aziz ahizeyi koltuk altına sıkıştırarak dme döner: ee napacaz

dm: hmm *ampül yanar* bak şöyle böyle şöyle şöyle aziz hocam

aziz: biyons kızım tamam anlıyorum seni hadi kendine iyi bak

ertesi gün haberler: fenerbahçe şehitler için konseri iptal etti, tüm halktan alkış aldı bdıbıdı
[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

Konserin esas iptal sebebi bence terör saldırısından çekinilmesi.

Düşünsenize dünyanın en gözde starlarından biri geliyor, koca bir stad dolusu insan, her koşulda garantili güvenlik zaafı, üstelik pkk köpeklerinin "biz cephede savaşmayacağız, şehir içindeki militanlarımızla şehirlerde sürdürücez saldırılarımızı" diye açıklaması.

Mükemmel bir hedef bir terör saldırısı için. Hem dünya çapında isim duyururlar, hem büyük hasar verirler.

Bu şekilde bakılınca çok mantıklı geldi iptal.

Ha ama madem iptal ettik "korkak" çıkmasın adımız diye bahane aradılar bu da süper bahane oldu işte, üstelik prim bile yaptılar.

[ Mesaj 22 Ekim 2007, Pazartesi - 02:47 tarihinde, Rewendor tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Valla orasını yöneticiler düşünecek.

Konser iptal ettirmekle maç iptal ettirmek aynı şey değil çünkü. Biri keyfi organizasyon diğeri zorunlu.

Hani konseri riske girmek istemeyik kendi başına iptal ettirirsin ama maç için UEFA'ya gidip de "bizim ülkede bomba tehlikesi var maçı erteleyelim" diye başvurmak demek ülkenin tüm itibarını ayaklar altına almak demek çünkü
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...