Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Street Fighter 4 Weeeehhhh

ssj4songoku

Öne çıkan mesajlar

Viktor said:

ryu aduket spam ile zangief helikopter spam haric acilmaz o charlar ztaen

zangief helikopter spam AI ye karsi broken direk, en zor modda acip spamlayin sacmaliyip hicbirsey yapamiyor

Alla allah. Ben Xbox'da bütün karakterleri sorun çekmeden açtım. PC version'nun da bir sakatlık mı var? Millet epey zorlanmış gibi gözüküyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Viktor said:

zangief helikopter spam AI ye karsi broken direk, en zor modda acip spamlayin sacmaliyip hicbirsey yapamiyor

direkt bunu yaptım, ilk onunla bitirebildim zaten lol. önceki oyunlarda çok dayak yerdim zangief ile. yalnız her vuruşta beşte bir can filan götürüyor nerdeyse ayucuk.
Sosyal ağlarda paylaş

Açmadıysan alamıyorsun.Online da oynamak için karakterleri açman lazım.

Akuma'nın staminası ve stun bar'ı çok düşük bu arada. Hata yapmaya pek gelmiyor. İyi oynayamazsan, al aşşağı ediyorlar. Bir de Akuma'nın superi yemiyorlar kolay kolay. Kesin yedirmenin bir yolu var ama. Focus attack ile adamı stun edip hemen 2 geri + super yaptın mı kaçamıyor. Fakat çıkarması biraz pratik istiyor işte :P

Gouken'de ise düz syoryuken olmadığı için air biraz zayıf, ama diğer özellikleri epey iyi. Karşıdaki adamı maymun edebiliyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

bi oyunda seth kadar uyuz bi karakter yoktur heralde.

bilgisayar oynasa easyde bile adamı çıldırtmaya yetiyor.

player oynasa adamın azıcık canı var sagat veya zangief(aslında her karakterle desek yeridir) ile çabucacık öldürüyosun. ayrıca çektiğin combolarda bi halta yaramıyor. adamın canını zarzor götürüyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Kojiroh said:

Ben mi yetemiyorum yoksa biraz fazla mı zor olmuş kombolar? Sakura'nın hard triallarının 4'üncüsündeyim ama beceremiyorum resmen.

Hard trial'lar herkese göre değil. Bazıları bizim gibi insanlara göre değil, sadece çekik gözlüler için. C.Viper, El Fuerte'nin hard trial 5'ini her seferinde yapan adam insan değildir böyle de iddialı konuşuyorum.

Roqq said:

Buldum karakterimi ya Gen. Tam sevdiğim tip ve tarzın dövüşçüsü :). Gen iyi midir ?

Fena değildir ama zordur Gen'le oynamak. Devamlı duruma göre stance değiştirmen gerekir. Beğendiysen devam et çok adam döversin internette çünkü hemen hiç kimse Gen almadığı için insanlar bilmez Gen'e karşı napılacak diye.
Sosyal ağlarda paylaş

hala karakterimi bulamadim :(

cammy bison chunli arasinda gidip geliom ki oyun cikmadan rose chunli bison diyordum sirayla

chunli ilk gozagrim zaten, ilk SF2 oynayisimda utana sikila velet ortaminda sectigim askim vs vs vs ama yukardan gelen saldirilara karsi cok zayif bide asagi yukari chargelari hata affetmiyor spinning bird kick atarken filan

chunliyi zaten bisoni kesfedene kadar oynamistim, bizim atari (korsan NES) veriyonlarda birde hax karakterdi yerden kaya kaya KO ederdim milleti baska hariket ogrenememistim o yuzden :(
zaten sevdigim bir karakterdi, film ciktiginda herkes guile figuru alirken ben kirtasiyeciyi bison getirsin diye harassliyordum, ustune seiyuu tanrisi wakamoto seslendirdi bir oynadim tam boyle benim sabirsiz full saldiri oyun stilime uyuyor, hariketlerini filanda rahat yapiyorum

cammy yi hic sevmezdim sonradan gelen karakterlerden filan diye heralde ancak arcade i her charla bitirmeye kasarken alakasiz iyi oynadigim bir karakter olarak cikti, baya su gibi akiyor cok cok cok rahat oynuyorum

kararsiz kaldim :(
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...