Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Street Fighter 4 Weeeehhhh

ssj4songoku

Öne çıkan mesajlar

Arada yavaşlamaktan kastın, belirli aralıklarla 5-6 saniyeliğine fpsnin yarıya düşmesi falansa, o sorun bende de var. Sistem yeterli, 4xAA, 1680x1050 ayalarda çok rahat oynuyorum ama arada böyle bi kasma var.
Bu da her zaman olmuyo yani, bazen restart attıktan sonra düzeliyo. Bu olay benim başıma her zaman her bilgisayarımda geldiği ve ben de bilgisayar alırken PSU'ya fazla önem vermediğim için PSU'mdan şüpheleniyorum. 40-45dk SF4 oynayınca kitleniyo makine mesela
Sosyal ağlarda paylaş

tech hit dediğimiz 0dmg alarak kendimizi kotarma olayımız yok sanırım atack geldiği an geldiği yöne ileri yukarı aşşağı basarak
mal gibi hadokenleri bekliyorum ki tech hit aliyim. kaçtır ziyan oldum.
var mı bunun bir alternatifi. ben dmg almak istemiyorum karşılayabileceğim atacklardan.
farklı bir kombinasyon mu lazım ki.
Sosyal ağlarda paylaş

Kenjuro said:

sakura ve dan dan başka adam çıkmıyormu ya? 2 3 kere bitirdim başka karekterlerle ama yeni adam çıkmıyor?

Cammy: Arcade modu C. Viper ile tamamlayın.
Dan: Arcade modu Sakura ile tamamlayın.
Fei Long: Arcade modu Abel ile tamamlayın.
Gen: Arcade modu Chun Li ile tamamlayın.
Rose: Arcade modu M. Bison ile tamamlayın.
Sakura: Arcade modu Ryu ile tamamlayın.

Akuma
Öncelikle bütün standart karakterleri açtığınızdan emin olun.
Daha sonra Arcade modu birkez tamamlamış olduğunuz favori karakterinizle yeni bir oyuna başlayın.
Yeni oyunda en az 1 kere perfect ile round kazanın ve hiç Continue olmayın.
Seth' i yendikten sonra Akuma size meydan okuyacaktır.
Pataklayın ve karakter listenize bu oyunun belkide en iyi dövüşçüsünü ekleyin.

Gouken
Akuma' yı açtıktan sonra birkez Arcade modu onunla bitirin.
Sonra bitirmiş olduğunuz dövüşçülerden favorinizi seçerek tekrar yeni oyuna başlayın.
Yeni oyunda en az 1 round Perfect kazanın.
En az 5 Round First Attack yapın ve en az 3 dövüşü Super veya Ultra kombolarla bitirin.
Gouken Seth' ten hemen sonra size meydan okuyacaktır. Yenip listenize ekleyin.

Seth
Açılan özel karakterler de dahil, oyunu tüm karakterlerle bitirin.
Sosyal ağlarda paylaş

hem ps3'te collector's edition hem de pc için steam version aldım lol.

ps3 internete bağlı değil, özel şeyleri indiremedim.

easiest'te bile seth çoook kasıcı yav. özellikle abel'le 30. denemede öldürebildim adamı.

gerçi bison'la biraz daha kolaydı. adam sırf alt kayma hareketiyle seth'i devirebiliyor.

ken'le çok daha kolaydı hehe. direk aduket çeke çeke kesiyorsun adamı. (kesiyorsun? grind?)

bazı karakterler seth'e karşı çok zorlanıyor gibi geldi. bir de easiest'te bile affı yok seth'in. tamam diğer karakterlerde "walk in the park" şeklinde gidiyorsun da, seth ağlatıyor adamı.

akuma'yı ve gouken'i açmak için illa seth'i continue'suz mu geçmek lazım? sakurayı açıp seth'e kafa göz dalmayı deniyim ben o zaman :P
en rahat kullandığım karakter sakura oluyor genelde.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...