Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2.3 PTR patch notes

Sparkcaster

Öne çıkan mesajlar

ya rampage scale olmadığı için kötü bir talent. raid bufflı 2.5-3k APli warrior için gayet güzel de ben oyunu bırakmadan önce yeni boss attemptlerinde 4-4.5k ap görüyordum ki 250 ap 41p için çok az fayda sağlıyordu.
bu patchle dw fury warriorlar 10% threat reduction alıp rampage veya deathwish kaybediyor ki bana göre çok çok küçük bir buff. tabi guildinizin maintankına da bakar.

[ Mesaj 12 Ekim 2007, Cuma - 12:19 tarihinde, Phlox tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

@deadwoll: valla pve'de pek bir eksigi yok roguelarin, ne bekliyorsun onu bilmiyorum

ayrica butun post pvp yorumu yapip (ki normal butun ayarlar pvp amacli bu patch'de rogue icin) sonra "yok ben onu pve icin demistim" demen her ne kadar eglenceli bir durum olsada, o post sana ayar amacli degildi. sadece precision degisikliginin "komik" degil, gayet guzel ve yerinde bir degisiklik oldugunu anlatmak icindi. yeni fleet footed'a "lol wipe sirasinda vanish icin bosslardan kolay kacalim herhalde" diye yorum getirmek ne kadar sacma olursa, precision icin "komik valla throwing kasacaz herhalde bosslarda" yorumu ayni derece anlamsiz
Sosyal ağlarda paylaş

@Lind3r0th

Yani blizzard diyorki;

Biz zamanında tüm healer sınıflara karşı bir nerf uygulamıştık. Eğer düşük rank bir heal büyüsü kullanırsanız +healınızdan faydalanmanıza belli bir oranda penaltı alırsınız. yani 2000 +healınız varken son rank flash 2000 üstünden bonus alırken, daha düşük bir rank atıyorum 1200 üstünden bonus alır.

Şimdi bu durum aslında paladinler içinde geçerli ama biz blessing of lightın verdiği bonusu gözden kaçırmışız, şu andan itibaren bu yukarda bahsedilen nerfden ilgili blessingde nasibini alacak ve diğer healerlara karşı bir haksızlık olmayacaktır. Bu güne kadar oluşan haksızlık için anlayışınıza güveniyoruz.

[ Mesaj 12 Ekim 2007, Cuma - 13:44 tarihinde, FreEmoon tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

İyide bugun bütün priestlar shadow butun shamanlar ench/ele bütün druidler feral/oomkin olmuş durumda raidlere 1 tane max holy priest alınır olmuş bütün yük neredeyse paladinlerde birde birkaç shaman druid bilemiyorum yani benım cok heal cekmem neden rahatsız eder diğer healer classları?
Sosyal ağlarda paylaş

dedim paladine nerf yok mu gene aradan koymuşlar nerf heh

gerçi bol'un scale olmaması da absürd idi itiraf etmek lazım da neden şimdi akıllarına gelmiş merak ettim. 35 mana ile 10-15 katı heal atılabiliyor. :p

genwa zaten paso retribution buffları var okuduysan notları. 1 (BİR) yıl sonra nerflenen crusader strike'ı eski haline döndürüyorlar.

ne kadar acemi bir şirket bu ya..
Sosyal ağlarda paylaş

dps warrior bufflanmış arkadaşlar

zatn dual wiedld giden bir warrior 26 arms, 35 fury veya 27 arms 34 fury gidiyodu

endless rage rampage'den cok daha iyi bi talent,

ayrıca 2500 ap li warriorlar bile 250 ap için %5 crit veya %5 extrea attağı bırakmaz, yanı herkez alıyodu zaten sweeping strike'ı guzel talent kendisi
Sosyal ağlarda paylaş

yazdığın talent'ı ilk kez burda görüyorum.uzun süre boyunca fury warrior oynadım ama çevremdekilerde dahil rampage yerine weapon spec. giden kimseyi görmedim.25/35 gidip weapon spec alıcam diye gidip zerkerde %10 ap artışınımı bırakıcaksın?Duel wield giden akıllı hiç bir fury warrior böyle bir talent yapmaz...
Sosyal ağlarda paylaş

hiç fury'ye 40 talenttan az veren iyi bir dps warrior görmedim açıkçası. patch öncesi ve sonrası için geçerli bu, hatta TBC sonrası için geçerli tamamen. 5% crit kazanmak için 10% AP ve 275 AP feda ediyorsunuz ki nerdeyse sırf rampagedan gelen AP buff 5% critle aynı oranda bir dps artışı veriyor. windfury ve haste nerften sonra 2h dps warrior kaldı mı bilmiyorum ama, tek iş yapan dw speci 17/44 idi ve yeni değişikliklere de buff demek zor bu spec için.
Sosyal ağlarda paylaş

aynen katılıyorum , Phlox çok güzel özetlemiş.%10 threat reduce veripte DW'i arms'a atmak çay kaşığıyla verip kepçeyle almakla aynı.Artık pvp warriorlar dahada bir şaha kalkacak o zaman "nerf bat" direk olarak devreye girecektir bir Blizz klasiği olarak.Betadan beri süre gelen bir gelenek zaten bu...

[ Mesaj 12 Ekim 2007, Cuma - 18:25 tarihinde, ses tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Bence Yediği buff toplam nerften fazla.Tamam Deathwish'i kaybettik fakat DW daha çok 30 saniyelik outburst damage artışı gibi birşeydi.Onun yerine artık Whirlwind'de iki weaponlada vuruyorsun, ayrıca %10 threat reduce geldi, ayrıca yeni fury'e geçen sweeping strikes çok güzel AOE damage buffı oldu.

Artık Fury warrior biraz daha utility'e sahip oldu bence.Ben yeni değişiklerden memnunum.Ne kadar Deathwish'in gidişi nedeniyle single-boss-damage da biraz nerf yemiş gibi gözüksekte, her encounter sadece boss'a dps yaparak geçmiyor.Artık örneğin morogrim gibi encounterlarda mesela daha çok işe yarıyabilcez.Ayrıca belli mi olur Deathwish'li 21/40 gibi bir talent build da fena olmayabilir mesela.

Ki daha PTR noteları bunlar.Üstlerinde daha da değişiklikler olcaktır bence.2.3 PTR'si yeni açıldı.Biraz bekleyip görmek lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...