Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kantinci Maceraları

Masteis

Öne çıkan mesajlar

bizim bi abimizinde başına 1 2 olay geçmiş
cocuk kantinden bişey alır mutlu abi para ustunu verırken yere düşer ve 6 kısı bırbırıne saldırmaya başlar o parayı ilk ben gördüm ben alıcam dıyıp daha sonra yangın magzemeleriyle birbirine saldırmaya başlarlar(yerdeki para 250binlira mutlu abinin tepkisi ulen yere 1mılyon anlatsam bunlar okulu yakardı herhalde :D

2.küçük bi kız gelir mutlu abiye gelir bakar bakar ne istedigini sölemez mutlu abi sorar ne ıstıyorsun kızım kızın cvp benım ıstedıgımı sen veremezsin kız orta 1 e gıdıyormuş :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
elaidi
üye § 04 Ekim 2007, Perşembe - 02:48 [ özel msj ]

--------------------------------------------------------------------------------

Abaza mısın?

valla genelde kantinlerde böle olaylara gülünmez. keşke temiz bi dayak yeseymişsin valla asıl ben ona gülerdim

abazan olabilir, yani bi ihtimal o da.
Sosyal ağlarda paylaş

Vuuuuuuu millet uçmuş yahu. Anlatım biçimimde bilerek biraz "y...şak" havası verdim.
Bir çok kelimeyi yanlış yazdığımı biliyorum, yazdığım yazının okunuşu bana daha komik geldiği için bilerek yazıyı doğru yazmıyorum(bkz: psikoloji, piskoloji) gelipte vurmayın hani, doğrusunu biliyorum. + Olarak ben konuşurken "Avrat, of mis GARI" gibi kelimeleri cümlelerimde kullanmam. Etrafımda ki insanlarla gayet güzel konuşurum. Çevremde ki büyük küçük çoğu insan benim muhabbetimi sever gayet efendi bir şekilde konuşurum. Laf sokacağım yerdede efendice sokar otururum. Ha neden böyle bir yazı yazdım? Azcık kafanızı yorsanız laf sokmaya gerek duymayacağınızı anlarsınız tabi beynin arka bölmünü çalıştırabiliyorsanız.

Baştan söyliyeyim, abaza vardır birde abaza vardır.
Ben abazayım, ama mutluyum bundan. Ortamımı kurduğumda milletle eğlenmek için yaşadığım olayları abarta abarta bir abaza dilinden anlatırım. Komik olur çoğu güler kahkaha atarız. Kız bulamamak gibi bir sorunum yok. Afederseniz dünden razı tonlarca gothic tanıdığım var ki çoğuyla birlikteliğim vardı zaten.

Amaç neydi? Hani açıklıyım. Bir cosplay hayranlığı olur, Schoolgirl hayranlığı olur, macera peşinde koşan olur.
Bizimkisi okul uniforma hastalığıydı, okuldan kız kaldırmak bizim için güzeldi. Okul çıkışı almak, götürmek gezdirmek vs.

Hani anlattığım olayda tamamiyle gerçek değil, bilseydim abartıyla gerçeklik arasında ki farkı anlamayacak kadar "ŞEY" olduğunuzu anlatmazdım. Orda ki hocanın gelip kız için mi yoksa iş için mi gelmen demesi, bir yandan sandwich hazırlayıp bi yandan dikizleme muhabbeti, kıza küfretmem vs. Hani kızla bir muhabbetim oldu bir yere kadar muhabbet aynıydı sonunda ki laf atışımda sadece 2-3 kelime değiştirdim. Orda sandwich bile hazırlamadım. Sadece gelen kişilerle ilgileniyordum, istediklerini veriyordum. Malzeme biterse depodan falan çıkartıp koyuyordum. Kantinden çıktığım bile yok, kimse bir sesini çıkartmadı hala gidip yardımda ederim.

Neyse güldürdünüz beni sabah sabah. Hastayım zaten kalkamıyorum pek. Neyse şifalar dileyin bana.

edit: eklemeyi unuttum, aa cool çocukmuş muhabbetide benim yarattığım bir konuşmaydı. Ha olayın gerçeğini neydi onuda söyliyim. Yanımda ki arkadaş bir kızla çıkmaya başladığında onun yanında ki 1-2 kızda beni sormuş etmiş çıktığı ettiği varmı diye. Olay bundan çıkıyor hani. Herneyse yahu siz kalem kağıt alın laf sokmak için düşünün şuan. Hadi bekliyorum başarabilirsiniz, güveniyorum iyi laf sokun.

[ Mesaj 04 Ekim 2007, Perşembe - 14:40 tarihinde, Masteis tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
"Ulan s*kmeye kalksak oranda mı bozuk olcak" diye.

tercüme: AGALİ BEN ÇOK KOMİK VE COOL BİRİYİM, KANTİNDE YETEMEDIM AMA PATİCİKTEN İLGİLENEN BAYANLARIN ÖZEL MESAJLARINI BEKLİYORUM.
KASLI VE YAKIŞIKLI KANTİNCİNİZ MASTEİS

[ Mesaj 04 Ekim 2007, Perşembe - 16:05 tarihinde, noxite tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Masteis 04 Ekim 2007, Perşembe - 16:00 tarihinde demis ki:
Bunun "of"luk bir yanı yok. Vereyimde ortam yapayım diye etraf tonlarca kız var. Pencere açıp kafanı dışarı çıkarmanda yeter.

Kib bb

İşte bu bizi ilgilendirmiyor . Başkasını görüyor musun , bu kız bana ortam için vermek istiyor diyen bu forumda ? Sanmıyorum . Yok mu ? Var , ama reklamını yapmak saçma ve düşük bir hareket . Kendi reklamını yapıyorsun da inandırıcılığın düşüyor böyle .
Sosyal ağlarda paylaş

Olay reklam vs. değil, gerçekçekçilik, doğruluk vs. ne kadar düşerse düşsün pekte tın hani.
Ben yazımı yazdım bıraktım, elbet okuyup kafayı sıyırıp dalmak isteyen olcak veyahut eğlenen olcak. Herkes istediği gibi yorumlar fakat sen reklam yapma diyorsun ama "insanları aşağılamamayı" da bilceksiniz.

İsterseniz konu nasıl ilerledi anlatayım,
ben yaşadığmı değiştirip sokuşturup buraya koydum,
doğal bir cevap geldi ilk başlarda
ardından ukalaca bir post geldi(bkz. xeanin)

ardından gene bir post(elaidi)

sonra yazılarımın açıklarını bulmaya çalışan bir genç(mADmaXimus)

kendisini birşey sanıp tipimle dalga geçmeye çalışan bir insan(mumu)x2 yazımın bilerek yanlış yazıldığını
algılayamayan insan

iyice aşağılayıp sübyancı muamelesi çekildi(Masakari)

ardından "bak sen bizim eleman ne kızlar tavlarmış tey teyy" cümlesini 4 harf 2 kelimeden oluşturmaya çalışan varlık (MADBOY)

Sonrada sen gel bana reklam yapma de. Siz insan olmayı öğrenin ondan sonra bana gelin. İnsan bir yerden sonra dayanamaz. Küçük bir örnekle "ben bunu yaptım" de, sana 30 kişi bindirsin bakalım ne yapıyorsun.
Yani zora sokmayın insanı.
Hani "Eh koçum yaptığında biraz öküzlükmüş" deseniz ok
"Abazalıkta sonra nokta" deseymişsiniz ok. Ben kabulleniyorum bunları. Yaptığımı kabullenen bir insanım fakat afedersiniz gelipte ağzıma sıçtıktan sonra "Reklam yapma" deme istersen. Adamlar resmen "Ulan bilmenin tipsizi, kız görmemiş yüzü bak neler yapıyor" derseniz bende etrafımda ki onca kaşarı tek tek sayarım buraya.
Sosyal ağlarda paylaş

tamamen kendini öven.seninde dediğin gibi yavşaklık barındıran.onuda geçtim hikaye olarak komple saçma bi yazı yazmışsın.ama olmamış işte.eleştirilere açık ol

hani öyle bi yazı yazmışınki.herkesten '' vay anasını.süpersin adamım.ya bizede ögretsene '' gibi cevaplar beklermiş gibi :)

sonuç olarak olmamış
Sosyal ağlarda paylaş

Böyle bir olayla kendimi neden öveyim =) Süperim dedirtmeye çalışmadım kimseye şu güne kadar. Kişiselde yaşadığım bir çok olayı anlattığımda süperlikten öte acınacak durumda olduğum yerler vardı. Övdürmeye kalksam "geçen buna çaktım ona çaktım hoberey" muhabbetleri yapardım ki yapmam zaten.
Kendimi övsem bu konularla övmem.
Hani klasik bir ezme tavrı kullanmışsın ama boşa kullanmışsın. Biraz dolu olalım.
40 yılda bir şöyle bir konu paylaştım, hani içinde biraz yavşaklık birazcık abartı olup içine "kız konusu" koyduğum.
Açtığım topiclere bi göz at bakalım varmıymış "Bap kenkz geçen şu kıza şunu yaptm bunu yaptım yeh yeh o ye" tarzında. Hani foruma bile 2 satır bişi yazıp çıkan bir insanım. En son canım sıkıldı yaşadığım bir olayı anlattım birazcık abartıp süsleyerek ondada aldığım laflara bakın.

Geçin bakalım dalganızı fakat dalga geçtiğiniz insanın alınması/üzülmesi lazım ki geçeceğiniz dalga bir anlam kazansın. Boş konuşuyorsunuz be hocam?
Ok, benim açtığım konu class bir konu değildi elbet. Ben taşağına açtım konuyu, bir yere varmak için değil. Taşak bir konu olduğunu anlayamayan insanlar benimle dalga geçse nolur, dalga geçmese ne olur?

Hani acırım acırım, kendini üstün sanan "bap nasıda soktum lafı eki eki" moduna giren zavallılara acırım. Başka hiç birşeye değil. Ki bunu söylerken bi o kadar ciddiyim.
Afedersiniz şu forumda bir kızı reel'de sikmek için çabalayıp sonra kıza forumda laf atmaya çalışan insanlardan tutun(o kızın ismini pmdende veririm isterseniz pls reklam demeyin gene), kendisini başkalarından üstün sanıp vaktinde "cool" modunda gezinip harbi iyi laf sokan insanlara özenip sağa sola laf atmaya çalışıp kendisini onlar gibi görüp "bapz im tha king" modunda gezenler, ömründe kız yüzü görmemiş asosyal insanların başkalarının hayatına bok atmasından gerçekten çok sıkıldım.
Hani gelip dalga geçmiorsam sizde geçmeyin.

[ Mesaj 04 Ekim 2007, Perşembe - 16:54 tarihinde, Masteis tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Oku be güzelim, yazdıklarımı oku. Lafı değiştiripte koydum diyorum. Elbette küfretmedim kıza karşı. Kırıcı bir laf kullandığım doğru fakat onu bile alınmasın diye espriymiş gibi gülerek söyledim. Ama küfürlü birşey değildi elbette.

Neyse ya harbi kime anlatıyorum ben bunları
Sosyal ağlarda paylaş

Haklısın hocam doğru söylüyorsun. Ama ben başta izah ettim. Abaza muhabbetini yapmayı seven biriyim diye. Dalganızı geçin ben birşey demiyorum fakat dozunu kaçırıyorsunuz.
İlk postlarımdada dedim olayı farklı anlattım diye.
"Kıza laf soktum kutlayın beni" gibi birşey demeye çalışmadım ve böyle şeylerle onu elde etmeyede çalışmam.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...