Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kantinci Maceraları

Masteis

Öne çıkan mesajlar

Kimdir bu zavallı? Ben oluyorum.
"Ne işin var senin kantinde" sorusu trilyonlarca kişi tarafından soruldu(o kadar ünlüyüm).
Ehm, öhm... Cevabı vahiy gelir gibi yapıştırırdım "GARI İÇİN!"

Neyse hikaye şöyle başladı;
Yıl 2007, Eylül ayı sonları...
Şimcük haliyle benim ortaöğretim okulundan kız kaldırmam pekte zor bir iş değildi(liseden bahsediyorum). Saç sakal var(tipte emo biraz zati, sakallı emo çeşidinden), okul zaten meslek okulu kuaförlük ve çocuk gelişimden oluşuyor sadece. 600 öğrencisi var ve sadece bunun 10da 1'i erkek, gerisi cennetten fırlama avrat ordusu.

Aaa... Şansa bak bizim neşette(arkadaş olur kendisi) orda kantincilik yapıyor. Atla Erkut kantinin içine hemen yardım etme havası vererek, bi yandan sandvichleri hazırlıyorum bi yandan kızları kesiyorum çok ciddi bakışlarla. Zaten hemen dikkat çekmeye başladım orda ki görevliyle aramda iyidi zati, arkamdan dönen dedikoduları öğreniyordum sayesinde(cool çocuk muhabbeti vs. dötüm kalktı neyse).

Teker teker şansımı denemeye karar verdim bende hangisi olursa misali çünkü ölcem artık kız yok hayatımda bayadır.
Birisiyle bi müddet kesiştik konuştuk cep tel istedim "Hattımı kırdım" dedi. Afferin dedim, msn varsa verirmisin dedim "Şifremi kaybettim giremiyorum" dedi. E dedim zor bişi değil yenisini al dedim "Yenisini alsamda giremem msn bozuk" dedi. Benim tepem atmaya başladı, hani hoş kız ama BOŞ kız anlamaya başladım. Bozuntuya vermedim güler yüzle devam ettim. E dedim baştan indir tekrar yükle.
Ne derse beğenirsiniz? "Evde internet kesik".
2 saat kastırdı, netim yok dese ok dicem. Benim piskolojik bi sorunum var, olmadık yerde bi tepem attımı ağzıma geleni söylerim. Bastım lafı bende "Ulan s*kmeye kalksak oranda mı bozuk olcak" diye. Haliyle o an bi anlık *hasktr* ifadesine girdim ağzımı kapadım. Şimdi kız şaşkın bakıyor zaten aptal anlamadı dediğimin yarısını, bende haski ifadesi, etrafta bana doğru gelen "len sen kimsin" tipli herifler derken şans eseri bir hoca geldi beni işaret ederek "sen kimsin buraya geliyorsun" gibisinden laf atmaya çalıştı. Arkadaş devreye girdi kantine yardıma geliyor vs. diye. "Çalışmaya mı geliyor kız için mi geliyor" demesiyle Erkut'un kantincilik macerası sona erdi. Ve bir kız kaldıramadan ayrıldım...

ÜZÜLDÜM LAN! KIZLAR APTAL! ERKUT ŞANSSIZ! GODOŞ KADER!
Sosyal ağlarda paylaş

abi kiz hattimi kirdim dedigi an hayir seni begenmedim demek istemis, olay bitmis
sen niye ustune gidiyosun kizin

bide neyseki kizla dolu bi okuldaydin, daha fazla erkek olsa orda linc ederlerdi seni eheh

[ Mesaj 04 Ekim 2007, Perşembe - 02:33 tarihinde, mADmaXimus tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

yauv karıştırmayın orasını + olarak sonradan "ya istemediyse" düşüncesine kapılık arkadaşa araştırttım. harbidende doğruymuş msn ve neti yokmuş, hattıda kırıkmış

[ Mesaj 04 Ekim 2007, Perşembe - 02:40 tarihinde, Masteis tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Abazamıyım? evt abazayım ve bundan çokta mutluyum.
birşey mi kaybettim? hayır. eğlendim mi? sinirim geçtikten sonra arkadaşla olayı hatırladıkca eğleniyoruz. Bir macera oldu.

Sorun kız bulamamakta mı? Hayır. Olayı eğlencesine yaptık. Hani "Bide okuldan kaldıralım" misali geyiğimiz dönsün diye.

Ha tabi bide temiz dayak yeme sorunum var, yermiydim? Tabi ki yemezdim. atamazlardı. Orda adam indirebilecek nitelikte ki herkesi tanıyorum, yakınım.

Ne yaptığımı biliyorum
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Masteis 4 Ekim 2007, Perşembe - 02:29 tarihinde demis ki:
Teker teker şansımı denemeye karar verdim bende hangisi olursa misali çünkü ölcem artık kız yok hayatımda bayadır.

said:
Masteis 4 Ekim 2007, Perşembe - 02:53 tarihinde demis ki:
Sorun kız bulamamakta mı? Hayır. Olayı eğlencesine yaptık. Hani "Bide okuldan kaldıralım" misali geyiğimiz dönsün diye.
Sosyal ağlarda paylaş

Eh güzel kardeşim illede bir açık bulcanız ha
Anlatmak istediğim kızın bulunmaması değil, kız daima olur üşengeçliktir bizimkisi, e bide oldumu fantastik olsun, uniformalı olsun derkenb unun üstüne hazır okul var, okullu kız var dedik bizde.
Anaaa ne uzattınız 2 laf edeydik dedik öldürmediğiniz kaldı
Sosyal ağlarda paylaş

masteis ne kadar "cool" bir insan olduğunu anlayabilmek için bir resmini görmeyi çok isterim açıkcası.

ayrıca kız meslek lisesi tarzı bir okuldan "kız kaldırmaya" gittiğin için de haline üzüldüm açıkcası. bu kadar umutsuzmuşsun demek.
Sosyal ağlarda paylaş

zamanında tom cruise un filmi vardı.. cocktail diye.

hani barmen hatun kaldırır anlarım ..da kantincinin yanına gidip kız kaldırmaya çalışmak, ören bayan yün mağzasından MILF kaldırmaya çalışmak gibi çok ebleh bi düşünce olsa gerek.

ama böyle bir şeyi Seinfeld'de falan kullanabilirlermiş.. zavallı george costanza, yine loser bi şekilde, kız tavlamak için kanticiliğe soyunur...

-aynı tom cruise gibi jerry! aynı tom gibi!

çok komik bi düşünce bu ya.. dur bi tane daha;
-kantindeki çocuğu gördün mü, güçlü kollarıyla tost makinesine nasılda sert bastırıyor!

garip, salakça ama tebessüm ettiren bir düşünce olmuş bu.. olay kısmına ise hiç girmiyorum bak.. neresinden tutsan dökülüyor

[ Mesaj 04 Ekim 2007, Perşembe - 04:33 tarihinde, dasaaa tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
dasaaa 04 Ekim 2007, Perşembe - 04:32 tarihinde demis ki:
..da kantincinin yanına gidip kız kaldırmaya çalışmak, ören bayan yün mağzasından MILF kaldırmaya çalışmak gibi çok ebleh bi düşünce olsa gerek.

said:
dasaaa 04 Ekim 2007, Perşembe - 04:32 tarihinde demis ki:
-kantindeki çocuğu gördün mü, güçlü kollarıyla tost makinesine nasılda sert bastırıyor!

İlkine gülüyorken ikincisi combo yaptı heaheh

[ Mesaj 04 Ekim 2007, Perşembe - 09:31 tarihinde, Griswold tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...