Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İstanbul LAN Party içi Organizatör

Xhunarion

Öne çıkan mesajlar

Beyler tripte benim oturdugum yerden yurume mesafesinde ama ben magarada oturmak istemiyorum heryerinde sifreler olan pclerde oynamak istemiyorum kusura bakmayin adekste bildigim yerde adam gibi pclerde oynamak isterim ayrica lan party dedigin sabahlamaktır sıkılacaksanız hic gelmeyin zaten cunku anlamı kalmaz verdigniz paraya da yazık olur tipte yapmak istiyorsanız sizin zevkiniz ve benim icin farketmez ben zaten istedigim zaman arkadaslarla oturup sabahliyorum sizler gelseniz daha eglenceli olurdu ama siz bilirsiniz son kararınızı belirtin ona gore 1 ya da 2 yi ayarliyim
Sosyal ağlarda paylaş

Beyler benle bu kadar hoşlaşmıyorsanız kendiniz gidip ayarlayın bana ayarlar mısın diye soruldu bende siz mantıklı opsiyonlar sunuyorum sizin zevkiniz için ayrıca o akşam ben arena kasıyordum normaldir çıkmamam şimdi ne isterseniz yaparım ama istemiyorsanızda yapmam çok farketmiyor bana, gün zaman söyleyin ayarlıyım. Konuyuda ben yapmayın lütfen sadece rica edildiği için yardımcı olmaya çalışıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Arenacı adama dokunmayın, anlayamazsınız. Ben haftaya cuma yapalım diyorum. Cumartesi yada cuma gayet iyi. Herkes 22:00 gibi gelsin, sabaha kadar dursun, dota atmayın, insanlar dışarıda kalmasın. Zamanında gelin, oturma düzeni kuralım kapanınca, ayrı düşüp çığlıklarınızın uzaktan gelmesini istemiyorum BF2'de. Evat.
Sosyal ağlarda paylaş

Custodem çocuk gibi tavırlardasın arkadaşım. Tripse gelmem adex ise gelirim, üstüne birde ayarlarım dersin olur biter. Hırçınlaşmaya, agresifleşmeye gerek yok. Bende adexi sevmiyorum 6 yıldır net cafeye gideceksem trip'e giderim hep. Son lan partide oranın kötü havalandırma sisteminin azizliğine uğramıştım daha da nefret ettim. Neyse çoğunluk isterse adex olur tabi.

[ Mesaj 14 Ekim 2007, Pazar - 21:41 tarihinde, Muhallebi tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

muhallebi bana soylenen lafa karsilik cevap veriyorum cocukca tavir degil. ayrica ben yokum bu iste beyler size ayarlarım fiyatını zamanını adımı verirsiniz gidince yine nick yazdırma sistemiyle kim gelmis kim parasını vermis derdinede cozum olmus olur ben bu haftasonu edirneye arkadasımı ziyarete gidecegim icin gelemiyorum maalesef
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...