Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Unofficial 2.3 Patch Notes

Gangren

Öne çıkan mesajlar

zaten kimse dpsde mage i geçsin filan demiyor ki. eğer gruba avantaj verecek bir şeyler eklense retri talent build için adam hem dps yapar kendi zevkine göre oynar hem de grubta gereksiz adam olarak durmaz. örneğin sanctity aura sadece holy damage için bonus veriyor bunu tüm damage tipleri için veya spell damagelar için yapsalar paladin de kanımca aranan adam olur. mage %10 fazla hasar verince retri paladin görmek ister grubunda. belki bu çok imba oldu pve için bilmiyorum ama dengelesinler artık blizzard bu...

şu anda zaten paladini dps olarak almak gayet saçma ben bile mage ile oynarken grubumda paladin dps gereksiz görüyorum.

ha oynamak istediğim asıl karakter paladin retri buildi ama blizzard buna izin vermiyor ne yapalım diyecek şey yok. ben de mage oynuyorum artık.

[ Mesaj 27 Eylül 2007, Perşembe - 18:45 tarihinde, ColdShadow tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

@FreEmoon

Tabiki yeni halini eleştiriyorum. 15sn'yelik cooldown 40sn olmuş. Latency yüzünden birini tuturamazsam 2. deneme için niye 40sn bekleyeyim. Zaten shadowstepin verdiği özellik 10sn içinde bitiyor.
Mage ve warlock'un adam yakalama konusuna gelirsek. Mage'in zaten kapıştığı adamı durdracak yada yavaşlatacak bir sürü skilli var. Warlockunda zaten adamı yakalayıp yanında dolaşmak gibi bir derdi yok. Ya curse atıp fear basıyor yada curse atıp üstüne pet salıyor.
Ayrıca shadowstepe 2 yeni özllik geldi demişsin ama bunlardan birtanesinin bence ne pvp ne de pve için fazla bir anlamı yok.
said:
Shadowstep reduces threat caused by your next Ambush, Garrote, or Backstab by 50%

Bir backstep veya ambushun 50% threat'ini engellese ne olur engelemese ne olur. Ben hiç ambush kullandım diye tankın agrotutmasını bozmadım. Ek olarak diğer classların talent treelerini incelersen 41. talentlardan summenlamalar hariç(mage water elemental, druid trees, ...) hiç birininkinin 30sn'nin üstünde olmadığını sen de görürsün.
Sosyal ağlarda paylaş

Cooldownı 15 saniyeyken 15 saniyede bir kullanabilmek için ya çok şanslı olup restealth yapabilmiş olmak ya da vanish cooldown yakmak lazım çünkü stealth istiyor. Stealth istememesi demek neredeyse üç misli cooldown'a rağmen çok daha sık kullanabileceksin demek oluyor.

Threat reduction PvE'de yeni Dirty Deeds sorun çıkarmasın diye. Feinte harcayacağın enerji miktarı azalır, DPS artar. Asıl soru şu bu haliyle nasıl bir DPS üretebiliyor, ben hala öbür treelere PvE'de rakip olabileceğini sanmıyorum, testler gösterecek.
Sosyal ağlarda paylaş

fleet footed degisikligi diyorki:

"yakinda major speed increase enchanti koyacaz, siz simdilik bir kac gun kendinizi bufflanmis sayin" :P

ruthlessness nerfu acitti

subtlety PvE'de zaten yalan olmaya devam edecek umit falan yok o konuda da, bari subtlety daggers'i arenalarda ise yarar hale getirseler. ShS eglenceli olmus gerci...

Sprint 1 dakika cd 7 saniye sureye getirilsin artik, o kadar geyigini yaptik arcane ile blink bile verdiler bir sunu yapmadilar. Birde Blind cd degisikligini geri getirsinler. Imp kick silence'in yaninda 2 magical effect dispellesin. Expose Armor Resilience ignorelatsin. Tutmayin beni...
Sosyal ağlarda paylaş

@Xhun, ne abi sen priestleri öldüremiyorsun diye mi kaldıracaklar pillarları? Hayır biz napacaz peki? Melee olan zaten 2 tane class kaldı arenalarda. Ha arada feral durdiler çıkıyor okadar. Priest' in pillar abuse etmesi ortadan kalkarsa sanmıyorum 1 tane bile priest kalacağını. Kıçı kırık mass dispel, renew için oynuyoruz zaten. 1 tane warrior 0,1 saniyede öldürüyor zaten. Rogue desen stundan çıkarmıyor. Sizin kazanma olayınız o zaten, rogue + mage. stun stun burst burst öldü bitti.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fleet footed degisikligi diyorki:

"yakinda major speed increase enchanti koyacaz, siz simdilik bir kac gun kendinizi bufflanmis sayin" :P

Ahahah :D Ya valla ben bana accountu geri açtırmak için onu öyle buffladılar diye tahmin ediyordum lol hastasıydım fleet footedın, bu haliyle vazgeçilmezim olur mutilate buildlerine

Sprinte de birşey bekliyoruz artık blizzard el atmışken.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Level 20-60 Quest EXP has been increased, while EXP to Level has been decreased

yeni expension için çok faydalı olacak bu.

said:
1/3rd of +Healing will count as +Dmg

bu ne ya? 1200 damage and heal up olan ekstra 400 damage mi alacak şimdi ?

[ Mesaj 28 Eylül 2007, Cuma - 01:24 tarihinde, DadashNik0F tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Bizim mana burn e yarıyor sanırım o. 1k mana burn ediceğime, 1200 fln ederim sanırım. Di mi? Hoş roguelardan, warriorlardan zaman kalırsa tabi.

@Xhun, abi empati diyorum. Priest oynamanın bir mantığı kalır mı? Çok açık yani. Bırakın diyorsunuz oyunu, en azından arena için.

[ Mesaj 28 Eylül 2007, Cuma - 01:37 tarihinde, Greeny tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...