Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WoW'un PvP'si böyle olsun

Bone

Öne çıkan mesajlar

Her oyunun kendine özgü bir yanı var, ben mesela hala WoW'u yapay buluyorum UOnun yanında, temas etme hissi yok, PvP yaparken "oldu bitti" tadında herşey. Şöyle kalabalık bir server bulsam ve tekrar kasmaya üşenmesem ben de bir sn düşünmem UO'ya dönerim mesela.

Runescapee geri dönen insanlar için de büyük ihtimalle aynı şey geçerlidir. Bu arada Uo'yla aynı zamanda (ya da çok az sonra) çıkmış bir çok oyun var ve UO zamanında 2D 3Dden daha iyi sonuç veriyordu. Gerçi bence hala 3D sux ama olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

noxite :) ben sadece grafiklere ve iğer olaylara bakarak konustum zaten :) ama çok basite indirgenmiş bi görüntüsü de var... Tartışma havasına sokmaya gerek yok herşeyi...
benim dediğim Grafiksel anlamda mağara adamlığına dönüş katılmıyosan katılmıyorum dersin yine de :)

Ultima kesinlikle çok iyidi zaten craftersan mesleğini icra edip zevk alabiliosun .. Herşey zevkli hale gelebiliyor ama işte insan lazım :)

WoW da yapay ama aslında Mezarlığa uzak yerlerde normal kapısmalar ... savas alanlarından bahsetmiyorum :) acayip zevkli ....

Savaş meydanlarına para verilerek girs insanlar bişeyler kaybedecek olur ... O tarz bi sistem iyi olabilir .....

kazanan tarafta para kazanır vs.... ama bu şekilde öl 30 sn ila 0sn arasında canlan koş öl tekrar savas gibi bi savaş sistemi zevkli değil dediğiniz gibi...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...