Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ingilizce muhafiyeti geçememişim lan

Dynun

Öne çıkan mesajlar

dinan, muafiyete muhafiyet yazdığın için geçirmemişlerdir bence. hani önce kendi dilini çok iyi bilcen yabancı dili düzgün konuşasın diye derler ya o hesap:p(edit:msnden de yazdım aynı şeyi, direkt burdan cevap vermişin, helal nası da biliyo beni)

lan şaka bi yana, geçmiş olsun, sene kaybı ama eğlenceli bi sene olcak. hem belki yarı dönemde atlarsın, ikinci dönem almaya başlarsın derslerini ne biliyosun?

[ Mesaj 18 Eylül 2007, Salı - 13:12 tarihinde, utopia tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Dynun,
bana sorarsan 1 sene kaybetmek yerine 1 sene kazandın. en rahat olacağın dönem hazırlık dönemi. bunun dışında, hazırlık okuduğun zaman değişik bölümlerden arkadaşlar ediniyosun(hazırlıkta karma oluyordu bizde, sizde de öyledir herhalde). değişik ortam edinmiş oluyosun, bölüme gelince ortam daha da genişliyo vs vs...
bence yararına
iyi olmuş kaldığın sdf
Sosyal ağlarda paylaş

ya ben de son bi çaba gittim okul sekreteri ile konuştum kaç aldım falan diye 58 aldın yavrucuuum dedi.

allah razı olsun amca. 1. sınıfa geçicem amca. dedim emrah nidasıyla. bana bir nah çekti. şimdi git, seneye gel dedi. ağladık orda sdgffd

herkese teşekkürler tabiki hazırlığın tadı başka haftada 3-5 saat okula gidip arkadaşlarla takılmanın.

ama geçsem daha iyidir :P

oh epix epix lvl 70
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...