Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Warlocklar sizi hep üzüyor mu?

huun

Öne çıkan mesajlar

enerji dengi 6 saniye olan bu vuruşta iki ele de crit check var, gear iyi diyelim zira zirvenin adamısın, % 28 - senin resilience'ın şansla critliyor ve yine resilience'dan, ice barrier'dan etkileniyor, gerçi cenabet olup resilience'dan nasibinizi almadığınız sürece 3 dakikada bir cold blood ile frost magelerin hafızasına kazınan bir kodak anı gerçekleştirilebiliyor. evet, gerçekten dehşete düşürücü :P

devamını alıştıra alıştıra söyleyeyim de kalbine inmesin:

BÖÖÖÖÖÖÖÖ

tamam, artık bunları duymaya hazırsın:

muhtemel öbür arena buildi (41 combat ) frost mage'e karşı daha etkili. şanslı bir mutilate çift crit'in burst damage'ı yok belki ama frost mage pataklayacaksanız biçilmiş kaftan.

[ Mesaj 21 Eylül 2007, Cuma - 16:25 tarihinde, arcane tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

nerdeeeen nereyeeee.. hatırlıyorum 2005'te karikatürlerde çıkıyordu locklar oyunun en abuk sınıfı olarak. o günlerden bugünlere heh

ben wow pvp'sinden ümidi kestim zaten, kalgan denen tasarım özürlü kişi "1vs1'de en iyi olmaları lockların zaten maksadımız" diye abukluk sınırlarını zorlayan bir açıklama yapınca kendisi. sormak lazım ona peki nerde zorluk çekiyor lock, hangi bracketta? 1vs1, 2vs2, 3vs3, 5vs5, 10vs10, 15vs15, 40vs40 bunların hepsinde en başı çeken bir sınıf lock birinci sırada olmadığı yerde bile. 1vs1 dengesiyle grup dengesini birbirinden nasıl ayrı tutabilirler onu anlamış değilim ben. 1vs1 dengesiz olunca grup durumları da potansiyel olarak bozulmaya doğru gider, taşkağıtmakas mantığı zaten son derece başarısız. paladinin klasik wow'da tekme tokat dövdüğü adamlar bugün dövülemiyor. hani kağıt hani makas?

blizz'e her zaman laf attığım kadar var cidden, az bile sövmüşüm vaktinde.
Sosyal ağlarda paylaş

BG'de ultra dmgleri yüzünden hep arms warriorlar oluyor. Hatta dün 2 pala 3 dwarf arms warrior vardı (eye of the stormda) adamlar flag spawnının orda durdu bütün oyun boyunca maç bittiğinde 1. olan cücenin 500k dmgi vardı 30 küsür de killing blowu, şaka gibi oluyor arkasına healer alan warriorlar. Bizi resmen farmladılar orda.
Sosyal ağlarda paylaş

warrioru warlock çok zor keser.Farkında değilsiniz ama warlockun en büyük düşmanı warrior. Cloak of shadowla bile bir şekile başa çıkılır ama warriorun imkanı yok.adam sana chargeledı hamstringi yedin hadi death coil atıp dotu dizdin sonra anca drain heal yaparsın pat shiled bash, hadi sonra fire spell cast et diyecem o zamana kadar wariror uçmuş oluyor . Hadi kaçmaya çalış pat intercrept. Hadi bide seduce olsun yanında anasını satıyim , adamı charmladık hamstringle menzili alana kadar adam çıkıp yine intercrept yapıyor.Balerin gibi dans etmek lazım wariroru kesmek için çok sakat birşey , immune fearı söylememe bile gerek yok

[ Mesaj 22 Eylül 2007, Cumartesi - 00:54 tarihinde, Razien tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...