Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

elektrikli dis fircasi

Zegna

Öne çıkan mesajlar

yahu zegnacım, üşenmek banyoya gitmek, diş fırçasını sürmek, onu çalkalamak, o arada ıslanmak, çaresiz kurulanmak filan ile ilgili bi durum olsa gerek.
elektrikli olması seni bunlardan kurtarmıycak ki? sadece 1 dakika elini kıpırdatman kısmına çare olmıycak mı, ne gerek var ki?
Sosyal ağlarda paylaş

Favorim budur diş aralarını felan güzel temizliyo, 20lik dişlere de iyi ulaşıyo =) Yandaki dalgalar da diş etine masaj yapıyomuş =). Elektrikli diş fırçaları hep antipatik gelmiştir bana =)

[ Mesaj 17 Eylül 2007, Pazartesi - 01:40 tarihinde, Cd- tarafından güncellenmiştir ]

Sosyal ağlarda paylaş

kullandım ve tavsıye etmiyorum normal fırcayla arasında bı fark yok donme olayı hıkaye yıne el kuvvetı ıle fırcalıyorsun dıslerını fırcalanmıs gormek ıstıyorsan

cok usenıyorsan oral-b gargaralar ıyıdır bıde dıs temızleme bantları var tek kullanımlık seyahetlerde kullanmalık bıseyler olmadı onlara bak
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Masakari, 17 Eylül 2007, Pazartesi - 23:45 tarihinde demis ki:

kullandım ve tavsıye etmiyorum normal fırcayla arasında bı fark yok donme olayı hıkaye yıne el kuvvetı ıle fırcalıyorsun dıslerını fırcalanmıs gormek ıstıyorsan

cok usenıyorsan oral-b gargaralar ıyıdır bıde dıs temızleme bantları var tek kullanımlık seyahetlerde kullanmalık bıseyler olmadı onlara bak

bantlar neymiş yav anlamadım
Sosyal ağlarda paylaş

Braun un fırçası küçük olanından var bende
3 yıldır kullanıyorm çatır çatır ucu değişmeli tavsiye ederim işe yarıyo

normal fırçayla arasında da çok fark var bariz biçimde daha çok beyazlatıyor sürekli kullanırsan

[ Mesaj 18 Eylül 2007, Salı - 19:06 tarihinde, patateskabak tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
nedir bu çaba anlayamadım,diş miş kalmasın arkadaşım ,hayatı her zmn kontrol altında tutamazsn ,hem yapıyolar uzay mekiği gibi diş fırçaları ne gerek var,nası ekmek yicez ?sorarım size ?

bu kdr bilinçli olmanın alemi yk zegna,fırçalama bnce ,diş minende erimez ,paranda cebinde kalır ;)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...