Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

fortress forever çıktı

knoxville

Öne çıkan mesajlar

aente said:

hadi bakalim hadi verdiniz gazi merak ettim scout olayini..hele ki shotgun gucluyse tavuk gibi yarim ucuslar yapip "amerikan kolejinde pompali dehseti" gibi vuruslar eglenceli olabilir.

oranj box'a indirimi bekleyeyim. /sit

gazi almis bizimki. kac posttur bagiriyor ff diye. hic yakistiramadim plx (td)
Sosyal ağlarda paylaş

Odeon said:

aente said:

hadi bakalim hadi verdiniz gazi merak ettim scout olayini..hele ki shotgun gucluyse tavuk gibi yarim ucuslar yapip "amerikan kolejinde pompali dehseti" gibi vuruslar eglenceli olabilir.

oranj box'a indirimi bekleyeyim. /sit

gazi almis bizimki. kac posttur bagiriyor ff diye. hic yakistiramadim plx (td)

ask olsun sekerims! ben ff i hala seviyorum onun yeri ayri da merak ettim tf2 yi de..arti ff de 8v8 atacak adam olmamasi da uzuyor haliyle QQ
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
düşünüdğün gibi olmıcak. özellikle 6on6 maçlar kovalicaksan. ben scout olarak oynuyorum tf2 yi ve iyi bir soldier ya da demoman seni kendi attığı sticky ya da roketle havalandırıp kendi seni yormadan havada vuruyor ztn. aslında bakarsan solly aimin o kadar kuvvetliyse şaşma derim. rj var mesela. hatta ag filan da oynadıysan çoğu insan için imkansız denen jumpları şappadanak yapıp main classı solly olanları uyuz edersin takımında :p

frag movie izleyebilirsin aslında en extreme fragler onların içinde oluyo ve ne olduğuna dair fikir edinirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
biz hergun pickup atiyoruz hatta yeni oyuncu cekmek icin public server biel actik.
fakat ne gelen var n e giden senelerdir aynı oyuncularla oynuyoruz.
eskilerden coguda donmedi bu yaz toplasaniz 15-20 kisi filan vardir us'lerle beraber.
merak eden varsa kursun oyunu eklesin beni steame pickup oldugunda gelip seyredebilirsiniz neye benzior pickuplar bilgi sahibi olursunuz.
public ölü malesef arada insanlar geliyor ama gelip gecici yani.

quakenet ff.pickup kanalindayiz bu arada baska yerde aramayin :d
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...