Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tavsiye: Gintama

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

Masakari said:

Hakketten Zura nerde? Yatolar joi rebeller ile çalışıyor şu an ama zura yok meydanda.

Bunlar Joi değil, Kiheitai. Farklı factionlar, savaş sonrasında birbirleriyle bağlantılı değiller.

Ama tabi Zura'nın da gelmesi lazım kesinlikle. Bütün önemli karakterler geldi bi Zura eksik. Gerçi Revolution arcını bile kaçırdı, bunu hayli hayli kaçırır.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...

304

nihayet çocukluklarını da gösteriyor artık. kamui ile kagura'yı da daha anlatmasını bekliyorum hadi bakalım. çok iyi dövüşler ama, öbür seriler de izleyip öğrensin biraz sırf kılıç çarpıştırmakla olmuyor bu işler.

o rezil op'u da değiştirmişler nihayet, yenisini yapan grup eski serideki donten'i yapmıştı sanırım iyi adamlar.

Sosyal ağlarda paylaş

gintama herseyi iyi yapiyor ya, aksiyon desen en baba shounenlere kafa tutuyor her arcta, kareografi filan cgi bokuna girmeden yardiriyorlar. kabuki arc filan efsaneydi direk

karakter gelistirme desen 28 bolum alakasiz bir suru karakter tanitip oyle bir orduki adam hikayeyi hani cok orjinal, steryotiplere kaymayan birsuru karakter yaratti. kagurayi ozetlemek istesen bilmiyene anlatamazsin hani gintokiyi filan gectim

ana hikaye desen adamin ilk arcta gomdugu seyler catir catir ilerde cikiyor asspull kasmadigi icin, oha nasil ya boylemiymis bu oluyorsun, twistler filan tadinda

filler desen gintamadan iyi filler yapan yok, mangayi okumayan hani filler izledigini anlamaz, 300 bolumde kotu denebilicek 10 bolum zor cikar

ve komedisi tabiki, japon umut sarikayasi adam direk. nasil bir gozlem yetenegi o ya, gintama yuzunden artik "komedi" temali baska anime filan izliyemiyorum, gulduremiyorlar beni sdfafsd

https://41.media.tumblr.com/a22723d12d15c7d8c48c6add9698f921/tumblr_mixju8qVzB1r29b6jo1_500.png

hani en iyi star wars spoofu derken en baba karakterlerden birini sokup ters kose etti adam :D komiklik sakalar derken zort diye dayiyor dramayi

su dunyayi cekilir kilan nadir seylerden biri gintama :P
Sosyal ağlarda paylaş

ahah cidden öyle valla, 96'yı oturdum tekrar izledim. nasıl badass adam "bir kadın uğruna bir gezegeni yokedeceğim" kısmında, seride beni en gazlayan sahnelerden biri. derken
http://i277.photobucket.com/albums/kk48/lucre_noin/Gintama/Characters/Umibozu/21.png
AKİRAMERUNA! OTOKOTAÇİYO!

gözlerimiz yollarda umibouzu-san.
Sosyal ağlarda paylaş

2. ye izledim bu arada muhtesem ya son bolum :D su animeyi ders olarak okutmak lazim nasil duzgun karakter islenisi yapilir diye :D

bir karakterin nasil yoldan ciktigini anlamak ve kaybedilenleri vurgulamak icin 3 film yapanlara gostermek lazim ozellikle :P takasugi - zura - gintoki - shouyo iliskisi efsane direk ya. o kadar ozenli islemiski adam cocukluklarindan. kompleks degil belki ama saglam, inandirici, ayaklari yere basiyor. friend zone yedim, i am more special than you, just according to keikaku, ruya gordum darkside a gectim filan tiriska kaliyor su anlatimin yaninda :P

izlerken onu dusundum hani gintamada tiksindigim, sevmedigim karakter yok. her karakter inandirici bir kisilik koyabiliyor ortaya ve komedi ile ciddiyet arasindaki gecisleri sahane yapiyor adam. su arc acik ara serinin en iyi arci, ne olur bitmesin ya :(

Sosyal ağlarda paylaş

304 mükemmel olmuş ya. Tek kelimeyle kusursuz.

Çocukluklarını ve hocalarını detaylıca gördük sonunda. Bayağıdır göstericem diyip göstermiyordu, filmi çıkıcak diye filan trollemişlerdi hatta :D ama gösterdi en sonunda. Konuyu da çok kaliteli işliyor. Düşünüyorum düşünüyorum kusur bulamıyorum ya. Bir de dolu doluydu, bi bölüme nasıl sığdırmışlar bunu kafam basmadı resmen. Kamui vs Kagura dövüşü, onların geçmişleri, duyguları, şu anki durumlarının temeli, Takasugi vs Gintoki dövüşü, onların geçmişleri, duyguları, şu anki durumlarının temeli filan tek bölüme sığdırmışlar. Biraz sulandırsan bi sezonluk anime çıkardı sırf şu bölümden ^^
(Sulandırmasınlar/sakız gibi uzatmasınlar tabi, konsantre bir şekilde dolu dolu bir bölüm izlemenin keyfi hiçbir şeyde yok)

Kamui vs Kagura dövüşü yetmedi ama, daha fazla istiyorum.

Sosyal ağlarda paylaş

kamui, kagura, okita

yalnız devamlı birbirini yiyen okita ve kagura'nın aslında nihayetinde efektif olarak beraber kamui'ye karşı çalışmış olması, kagura'nın o yaraları avantajına kullanması bölümün şahsi olarak en hoşuma giden tarafıydı doğrusu.
http://images4.fanpop.com/image/photos/22100000/Sougo-and-Kagura-okita-x-kagura-22183647-1023-1488.jpg
otp

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...