Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kitap ütülüyorum.

GERGE

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici
Tekrar bulamayacağım bir kitap olduğu için ve çöpe atmak isttemediğim için üyüleyip kurtarmaya çalıştım gerçekten, bana ilginç bir eylem gibi geldiği için yazim buraya dedim. Düşünememiştim alay konusu olacağımı ya da ortamdaki herkesin bu tarz şeyler söylemek için bahane aradığını - zaten ne yazsan olan bu, benim aptallağım. Forumdan soğutuyorsunuz beni artık. Zaten az giriyorum artık, hiç girmez olacağım bu gidişle.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Bu arada eklemek istiyorum: Ne yaptım ben size?

Şarkı istediniz, buldum verdim. Çizgiroman istediniz net yavaşken hala, ftp serverı açtım. Hiç 'ayar vermek' gibi bir kaygım olmadı. İyi niyetten başka ne gördünüz ki?

Arada sırada forumun forum olduğunu düşünüp felsefe tartışmaya çalıştım, alay ettiniz; geyiktir dedim geçtim. Sınırı var ama.

Yeter.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
beybin
üye § 13 Eylül 2007, Perşembe - 04:09 [ özel msj ]

--------------------------------------------------------------------------------

gerçek misin?
gerge misin?

bizim evimizde 600 sayfalık kitap bile yok.
düşün..cahiliz.

agali sende çok cahilmişsin be, heri potır'ın kimi kitapları bile 600 e yakın yani pls.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de kitabın ne hale geldiğini merak ediyorum. Otostopçu-Çoğunlukla Zararsız var, yağmurlu bi günde yere düşmüş su birikintisine farketmemişim. Felaket durumda şu an. Gerçi sayfa boyutu küçük onun, ütülemesi zor olur heralde.

Ayrıca beybin ben de 600 sayfalık kitaplar okuyorum. Benle tanışsana.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Sayfaları biraz sertleşti ama bir buruşukluk yok, hala ıslakken ütülediğim için iyi oldu sanırım. Mürekkep sağlam.

Her sayfayı tek tek ütülediğim için kaç sayfa oluğunu söylemiştim. Özür dilerim, bir daha bir şey söylemem.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...