Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

iPhone (iPhone'la ilgili tüm sorularınız için)

Sintisyzer

Öne çıkan mesajlar

gleoddyn said:
Fiyatlandırma ile alakalı şöyle bir site buldum. Eğer görmemiş olan varsa baya yararlı bir site
fiyatlar
abi gozunu seveyim son 50 sayfadir bunun ne kadar sacma bir mantik yurutme oldugundan bahsediyoruz.

o verdigin aylik ucret telefon taksidi degil, ne kadar az o kadar iyi, veya IPHONE SU AKDAR PARAYA GELIYOR!!11 diye fikir yurutmek cok yanlis. ilk fikir batmana sebep olur ozellikle.
Sosyal ağlarda paylaş

LathspeLL said:
Peki simdi Darty'de iPhone satilmaya baslanmis.
8GB 1.169 YTL
16GB 1.375 YTL

KDV dahil.

Nasil Darty satabiliyor? Nasil Turkcell'den falan ucuz oluyor?

teknosa'da satıyo, bimekste satılıyo adını bilmediğim binbir türlü elektronik mağazası da satabilir

turkcell sözleşmesiz fiyatı verdi 645-758 euro

e bu firmalarda heralde büyük sayılarda alıp bi şekilde karlarını hesaplamışlardır..
Sosyal ağlarda paylaş

roket adam said:
Ayfon alıp da "ulan bi aytuns store hesabım olsa bütün free app ları indrirdim anasını satiym" şeklinde düşünenlerden misiniz? Bu mükemmel tuto ile artık Apple ın sunduğu beleş app'leri istediğiniz gibi sömürebileceksiniz. http://forum.paticik.com/read.php?25,3606227,3606227#msg-3606227

iTunes store Account için Türkiye seçeneği açıldı haaanıııım haberin yok mu senin

akbank kredi kartımla türkiye adresimle çatır çatır alıyorum applicationları
Sosyal ağlarda paylaş

MrMarvelous said:
iTunes store Account için Türkiye seçeneği açıldı haaanıııım haberin yok mu senin

akbank kredi kartımla türkiye adresimle çatır çatır alıyorum applicationları

kredi kartı hesabını verirsen problem yok, onu vermeden store da çılgın atmak için redeem code yöntemi lazım :)
yoksam kredi kartı numaranı bana ver ben de getiririm kapına bir sürü albüm dsfsg
Sosyal ağlarda paylaş

MrMarvelous said:
Şu devirde hala internetten kredi kartı numarasını vermeye korkan adam kaldı mı ya?

Peki Türk kredi kartıyla Amerikan Store'una giriliyor mu, girilip alışveriş yapılıyor mu, free den yararlanabiliniyor mu? Bilmediğimden soruyorum.

Zaten redeem code olayı yalan olmuş. Kaç yıldır code veriyor adamlar, kırk yılda bi oturup tuto hazırladım meğerse son gününe denk gelmişim.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...