Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hesabımı kapadim

DoGMeaT

Öne çıkan mesajlar

bu olayın kaptırması ile alakası yok aslında bazı kişiler için (kendim de dahil)

durum şu

eğer gerçekten WOW u oynamak istiorsan yani raid yapıp content görmek istiorsan. oyun oyunluktan çıkıyor. haftada 5-6 gün raide girmek zorundasın. Girmessen guildden atılıosun veya raid spot bulamiosun sonrası. Yani oyunu geyiğine casual bir şekilde oynayıp , content görmenin hiç bir imkanı yok . Anca efsane guildü olan arkların olacak snei alıp gezdirecekler bütün bosslarda 1 hafta o kadar.

Ben raidler dışında wowa girmiorum canım çekmio ama sırf Illidan'a 2 boss kaldı die sabrediorum. Bu lagi stressi çekiyorum . Ha illidan inince bu sefer Sunwell çıkacak ona kitlenecez ama Ona daha var o yüzden o arada kaçıp kurtulacam.

Yani bu insanların kaptırmasından çok oyun dinamiklerinden ötürü bu şekilde. Casual oynarsan 70 e gelirsin bayarsın raid yapmassan.

ha PVP yapabilirsin arada ,arenadır bgdir, çıkarsın gidersin sonra falna da lore bazında ve progress bazında hiçbişey yapmış olmuosun o zaman da. Giderim UO oynarım..
Sosyal ağlarda paylaş

valla olay kisisel diyen arkadaslara.az yukarida mortisin mesajini okumaya davet ediyorum
egerki ciddi raid yapmak istiyorsan,wow oyun olmaktan cikiyor,bunun baska yolu yok.

pvpde farmlandim diye oyunu birakmam ya,kisiliim ona el vermez,kasarim uyumam yemek yemem pvpde HERKEZI farmlarim farmliyacka adma kalmaz ole birkaarim ben :P
Sosyal ağlarda paylaş

biraktim kardesim alla alalaa
hatta gayri resmi birkama kararimdan soranki gun WOTLK aciklandi,szerre umursamadim,kael thasi keserlerken msnden cairdilar,zerre takmadim.

togie,hocam haftada 2-3e] raid yaparak o haftanin resetinde sadece tek bir raid instance gorebilirsin,en cok 2,buda demektirki sen ole raid yaparken bi kac haftada herkesten okuzmtirak gear geride kalirsin,bole bi kac hafta takilditan sonra az raide katildiin ve gear eksiklii nedeniyle rolunu ustlenemedinden kickei yersin

.ha butun guild 2-3 aksam raid yapiosa birakacan hocam,imkansiz yani o guildin gidip adam gibi progress yapmasi,2 ayda karazhan biter,e ben sikilirim ondan be.

kara-gruul-mag-ssc-tk-zulaman-mthjanal-sunwell-bt

haftada 2-3 aksamla,yeni expansiona a kadar o contenti biteremmessin

yeni expansion cikinca geriye donuk oynucak adam bulamassin

raid yapan,harbi sscye gitmek isteyipte haftada 3 raidle yetinmek isteyen adam bulamassin
Sosyal ağlarda paylaş

said:
.ha butun guild 2-3 aksam raid yapiosa birakacan hocam,imkansiz yani o guildin gidip adam gibi progress yapmasi,2 ayda karazhan biter,e ben sikilirim ondan be.

kara-gruul-mag-ssc-tk-zulaman-mthjanal-sunwell-bt

haftada 2-3 aksamla,yeni expansiona a kadar o contenti biteremmessin

carsamba + persembe : Hyjal + BT
Haftasonları boş.
Pazartesi, Salı : t5 falan yapıyolar (ama hiç işim olmaz artık oralarla)

Ama dediğine katılıyorum, bir yerde haklısın. Bu seviyeye gelene kadar haftada 6 gün raid vardı. Akşam 7 den sabah 5 e kadar süren raid hatırlıyorum mesela.
Sosyal ağlarda paylaş

günde 3 saat oynuyorsan bana göre bu oyunu ciddi anlamda oynamıyorsun :)

gene de seni bu kadar etkilediyse günde 3 saat oyun,

bence hayatını biraz daha planlamaya çalış
herşeyin daha iyi yürüdüğünü göreceksin.

günde 3 saat kız ark, anne veya babanla takılmanın yoluna koyacağını herşeyi zannetmiyorum

neden böyle konusuyorum ?
ben de böyle bir noktadaydım...
ama bence düzgün bir sisteme oturtup hepsini bir arada götürmelisin

günde 10 saat oynayan bir adam olsan eywallah derim de 3 saatle wow günde hicbir hayatı alt üst etmez etmemeli

bu bence bireysel başarısızlıktır

saygılar
başarılar :)

[ Mesaj 13 Eylül 2007, Perşembe - 16:29 tarihinde, draven_13th tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

gunde 3 saat oynadımı nerdne cıkardın onu anlamadım.

ha o ilk posttakı "gunluk rutınımın 3 saatının pc basında oturmak" blabla kısmı

anladımda oray ı tam anlamamıssın

her gun para kascam dungeon yapcam pvp yapcam flask farmlıyacam bunlar eyvallah
arada sırada yapmadan durabılrısın hatta aradan 1-2 sını cıkarabılırsın saatınde yapabılırsın,yaparken mola verebılır baska seylere younlasabılırsın,ama gunde 3-4 saatını alan o raıde gırmek zorundasın,yogunlasmak zorundasın,gununun bır parcası yanı,gununu ona gore planlıyorsun fln,ondan soz edıyordum

[ Mesaj 13 Eylül 2007, Perşembe - 16:34 tarihinde, DoGMeaT tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Az önce müzikte yazılan bir mesajla kan beynime sıçradı zaten, hayatlarını olmayan birşeylerle çarçur eden en değerli şey olan zamanlarını bir hiç uğruna harcayan insanlara acıyorum gerçekten...
Sözlerim bilgisayar oynamak yada fantazi sevmek ile alakalı değil anlayanlar ne kastettiğimi anlar zaten.
Kişisel olarak gerçekten kararına çok saygı duyuyorum Yiğit tebrikler mi denir ne denir bilmiyorum umuyorum daha birçok insan senin gibi bazı şeyleri farkına varır...
Sosyal ağlarda paylaş

ben hayatinizdaki basarisizliklarda oyunu suclamanizi sacma buluyorum
ders calismicak
kiz arkadasiyla ilgilenmicek
ailenle tartiscaksan
wow olmasa bunu 31 cekerek asosoyalleserekde yapardin
napcaktin oza man cuunu mu kopartcaktin

hayatta basarisiz ve iradesizseniz bu sizin sucunuzdur
bi oyunun deil
l2 den beri mmorpg oynuyorum
hayatimin hic bi doneminde derstende kalmadim
kiz arkimlada ayrilmadim
Sosyal ağlarda paylaş

hayatını döndürecek mükemmel kararlar vermişsin.ben oynamıyorum bu oyunu,oynayan arkadaşlarımı görüyorum.bi sıra lvl 40 karakter kasmıstım pek sıkıntısını anlayamam snrm.

dershaneye gidemeyen ögrencilere vermek istedigin destek özellikle çok güzel.umarım gerçekleştirirsin hayallerini.
Sosyal ağlarda paylaş

oyunu suçlamak bence de yanlış. tamamen insandan insana değişiklik gösteren bir irade anlayışı. oyunu bırakamadan oynuyorsan o zaman bağımlısısın demektir. tabi bu oyun da biraz akşam saatleri eve kapanmasına teşvik ediyor insanı ama tabi gelişmek isteyen için geçerli. yok ben keyfime bakarım az gelişirim diyen gene mecbur değil bunu yapmaya. tamemen insandan insana değişen bir durum
Sosyal ağlarda paylaş

oyunda PVE içeriğini ciddi görmek için hayatından fedakarlık yapmak zorundasın.yok başka türü.sistem böyle.

pektabide oyunu suclayacaım.

ciddi pve iceriğini görmek için haftada 4-5 gün oyuna 4-5 saat kitlenmelisiniz.en az.minimum 16 saat haftada.

olay buyken iradenin hiç bir yeri yok resimde.

tetiği cenekn benim evet..ama silahı elime kim tutuşturdu tetiği niye cektim

tüm gün pipimle oynayarakta asosyal olabilirm ama pipimle oynamaktan full randıman almak için pipime günün belli saatlerinde haftanın belli günlerinde full focus abanmak zorunda değilimki..istediğim zaman aparım istediğm zmaan yapmam

fln fln gider bu.
Sosyal ağlarda paylaş

evet bu oyunun sırf PVE si ve raidi ile ilgilendim. dier kısmı ilgimi çekmio. Bu olayı da haftada 2 gün oynayarak 2-3 saat oynayarak da yapamam. Ya ölümüne oynicaksın haftada 5-6 gün 5-6 saat raid ya da hiç yapmıcaksın. Bayadır bunun ikilemindeyim. sabretsem mi yoksa çat die bıraksam mı. Ama işin sonu yok. korkutucu kısım o.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...