Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Seni Seviyorum a verilebilinecek komik cevaplar...

karpuz

Öne çıkan mesajlar

@sufi
o komik bi cevap diil aslında. acı bir cevap daha çok. acı gerçeği yüzümüze vurann..
bi de şöle versiyonları var:
-seni seviyorum
-ne kadar hasar var?

-Seni seviyorum
-Ya daha iki gün önce bizde kaldı ya!

-Seni seviyorum
-Hayatım faturaları zor ödüyoruz

-Seni seviyorum
-Yine Naaptın?[hline] Bütün dünya buna inansa, bir inansa, hayat bayram olsa...
Sosyal ağlarda paylaş

eşşek kelimesine neden sansür koyma gibi bi gereksinim duyuyorsun yawriiiim?[hline][b] SAPIM hala sapım sap doğdum sap gidicem...saplık bir kudrettir...kendine hakim olabilenler saptır...saplık bi zeka belirtisidir...saplık şöyledir ...saplık böyledir...saplık eşşittir Natural_Jedi
[b]

Sosyal ağlarda paylaş

Size başıma gelen bir olayı anlatayım.Ortaokul yedinci sınıfta bir kıza aşık olmuştum.Hergün kıza onu sevdiğimi söyleyeceğim diye gidiyordum.Bi gün yalnız gördüm.Yanına gittim.
"-Sana bişey söyleyeceğim.
-Dinliyorum
-Seni seviyorum.
-*Kız baş sallar*
-Tamam mı?
Olayın şokundadır heralde baş sallamaya devam etmişti.Daha sonra arkadaşları yanıma geldi işte senden nefret ediyo,iğreniyo tipi laflar söylediler bende ne oluyoz gibi bir hava esti.Yanlış kişiye o kızı sevdiğimi söylemem olayları bomb.k etti.Adam gidip kızın sırasının üstüne kalp çizip benim ismimle kızın ismini yazmış.Kızda bunu görünce çığlık çığlığa ortalığı birbirine kattı ben gene eziğim.
Aradan 2 ay falan geçti okulda başka kızla geziyorum ama bunu hala sevmeye devam ediyorum.Birden bu beni tek görünce yanıma geldi."ay hadi barışalım"bu sefer ben dumur oldum "hı hı" diye sadece kafa salladım biz unla barıştık."tabiki sözde"
8. sınıfta sınıflar ayrıldı.ben b ye o salak c ye düştük.Koridorda bana selam vermiş ben görmedim.Niye bana selam vermedin dedi daha sonra dedim "görmedim kusura bakma".Ben bunu 8.sınıfın II. dönemine kadar sevmeye devam ettim.II. dönemin ilk günü bi geldim belinde olan saçları kısacık kestirmiş benimkinden bile daha kısaydı.Bütün okul gülmekten yattı tabiki o gülenlerin başında ben geliyorum.O andan sonra ben kızdan nefret etmeye başladım tabiki ben gerizekalı olmadığm için bunu kıza belli etmedim içimde kaldı.
Düşünüyorumda böyle bir olay olsa kızın karşısında böyle suskun kalırmıydım.Tabiki asla.Şimdi öyle bir olay olsa heralde kendimi tutamam çarpardım bi tane (kız dövmekten çekinmem ayıptır söylemesi ama çok gaza gelmem lazım).Tamam ortaokul yıllarında pek şekil oldupumuz söylenemez ama heralde şimdi teklif ettiğim kız bana hayır diyemez "diyemiyorlar ona güveniyorum"
Siz siz olun dumur olmamak için asla kızın yanına gidip direk seni seviyorum falan demeyin.Çıkma teklifini nasıl edeceksiniz yazması uzun olur.Çok isteyen P.M. atsın yardımcı olurum.[hline]
Don't panic
No fırfır
This is Turkish Technology

:rock: İcq:170810052 :rock:

Sosyal ağlarda paylaş

said:
-xception-, 17 October 2003 22:34 tarihinde demiş ki:
-seni seviyorum
-kal ort por[hline]Bonecrusher, 14 September 2003 03:10 tarihinde demiş ki:
Ha arada pizzalar da uçussun da biz de karnımızı doyuralım, di mi ama?

nıhahha sevdim bunu :)
bide bi arkadaşımın abisinin bi lafı vardı baya bi hoşuma gitmişti müstehcen biraz :P
seversen skilirsin
skersen sevilirsin[hline]I hold you in my arms dimmed by scarlet morning red
I whisper in your ear
Do you dream of me?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonecrusher, 17 October 2003 21:56 tarihinde demiş ki:
-seni seviyorum
-kamera sakaşı di mi bu? kamera nerde?[hline]Yiyemedikten sonra araba ne işe yarar?

ahahaha :)

Bu işte be..[hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

Only in My Dreams Now...Curse!
Fear?i dont know what is it?..[Downloadable Avi]
Sosyal ağlarda paylaş

-ya osman ben seni çok seviyorum!
-ii peki.
-ayy canım ya!

-ahmet seni çok seviyorum!
-eyvallah gülüm
-valla çok seviyorum
-e iyi tamam?
-ya valla çok seviyorum!
-ee iyi be sçtın ama

-seni seviyorum
-hadi lan yalancı

-seni seviyorum
-bu "hesabı sen öde" mi demek oluyor?[hline]ymumcuoglu

Even the smallest person can change the course of the future...
Sosyal ağlarda paylaş

- Seni seviyorum.
- ... (Ne desem acaba ya pff.)
- Duydun mu?
- ... (Bi sktr git mi desem acaba hmm)
- Alo?
- ... (Acaba çok kırılır mı)
- ... ( Herhalde oda beni seviyordu şok oldu.Neyse ağırdan alayim.)
- Aslında var ya.
- Efendim?
- Sen en iyisi git burdan yoksa elimden bir kaza çıkacak.[hline]"Here is wisdom. Let him hath understanding count the number of the beast: for it is the number of a man; and his number is 666."
Book of Revelation Chapter 13 Verse 18

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...