Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

illet reklamlar

dory

Öne çıkan mesajlar

Ben kendimi bildim bileli hiç değişmeyen, paso aynı reklamı farklı tiplerle çekip çekip zilyon defa yayımlanan bütün reklamlara gıcığım, baştan söyliyim bunu.

Calgon bunlardan birisi. Takoz bi amca, mal bi teyzeyle konuşmaktadır, mal teyzenin çamaşır makinesini kireç kaplamıştır, takoz amca gelir Calgon kullanmasını söyler.

Diğeri ise. Açıklamama gerek yok, evet doğru bildiniz. Ayşe Teyze!
Bu reklam serisinde 1 değil 2 tane mal teyze vardır.Mal teyzelerden birisinin çamaşırları yırtılmıştır, diğer mal teyze gelir çamaşır suyu kullanınca yırtılacağını, onun yerine ace kullanmasını söyler.

Dikkat ettim de sanırım çamaşırlara takıntım var. Çünkü 3. sırada deterjan reklamlarından bahsedicem. Bundaki teyzeler pek mal tipli değildir ama yine de gıcığım reklamlara. Yok çamaşırlarım zımpara kağıdı gibi oldu, yok rengi soldu, hede oldu lekesi çıkmıyo bik bik bik, dertleri 20 senedir bitmedi kendilerinin.

Bunların dışında "buuuuuuuzzz" diyen mal kızın olduğu kahve reklamından, "brrrrrrrrrrrr" diye fırlayan tiplerle dolu kola reklamından... hatta genelleme yapıyim catchy birşeyler bulmaya çalışırken ellerine yüzlerine bulaştırmış bütün reklamlardan nefret ediyorum.

Saymadığım reklam kaldımı:P
Sosyal ağlarda paylaş

nestea reklamı var hani kardan adam eriyor.
kızlardan sadece uuu aa ooo yeee gibi sesler çıkıyor çok sinir.

veet soğuk ağda bandı reklamı da fena.
madem kılınız var neden etek şort falan giyiyosunuz?
onu geçtim neden ortalık yerde alıyosunuz?
"oo sandğm gibi değilmiş" diyor bi de kız.
ne sandığın gibi değilmiş?
ağda önce okşayıp sonra kılını alıp sonra yine okşamaz ki acısı farketsin?
ağda ağdadır hepsi acıtır.
hele sonundaki çıkan teyze sanki kötü bişi yapıcakmış gibi konuşuyor.

bi de ürünün adını unuttum.
mor bana yakışıyor.
soluk mor?
grimsi mor?
ay çok salaksın, sus be kadın.

[ Mesaj 01 Eylül 2007, Cumartesi - 20:55 tarihinde, pogodi tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

dr.oetken reklamı var bir tane tiksiniyorum.
baba-kız pasta yapıyorlar. baba çatal alıp kızına uzatıyor kız ham yapıyor
cignerken tekrar acıyor azını, ezik büzük irenç kocaman bi pasta parçası görüyorsunuz kızın gırtlagında.
yani nasıl kesmemişler o sahneyi anlamıyorum.midem kalkıyor
Sosyal ağlarda paylaş

Turkcell reklamlarını hepsi (özellikle Sarp Apak'ın oynadığı son seri)
Bilumum deterjan türevi reklamları
Kadınların adet günleri ve ağdaları üzerine olan reklamlar ve çocuk bezi reklamları
Ajans Press reklamları ( bu memlekette kaç kişi potansiyel AP kullanıcısı anlamadımki )
Gazetelerin promosyon verdiği dalgları dünyanın en muhteşem buluşu gibi anlatan reklamlar

Edit: Buzz diyen kıza hastayım ben.

[ Mesaj 02 Eylül 2007, Pazar - 00:17 tarihinde, ombakkombak tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...