Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Downfall - 2v2 Rank 1

Xhunarion

Öne çıkan mesajlar

Bugünün planlarını taaaaa seninle TBC'yi gecenin bir yarısı alırken planlamıştım baltacan.

Şey sormuşlar, ''Lock-Healer combo'suna ne yapılır?''

Tamamen Lock'un spec'ine bakar. UA lock'lar önce kesilmelidir. Ama direk baştan anlaşılmadığı için çnce pala'yı nuke'luyoruz, bubble açtırıyoruz, sonra Unstable Affliction lock'sa Paladin'i kusursuz bir biçimde CC'lyioruz(Bu taktik eğer paladin BoS kullanırsa yalan olur, sadece Counter-spell paklar) ve lock'u nukeluyoruz. Eğer soullink'se önce paladin uçurulmalıdır zira top 10'deki 7 takım, lock/healer combo'su. Deneyim yaptık yani bu combo'ya karşı. Gear'lı bir warlock benim 840 bonus damage'ımdan 1k frostbolt yiyor max. Yani inanılmaz derece oynaması kolay ve easy mode bir combo. Saç baş yoldurur.
Sosyal ağlarda paylaş

ben de o yüzden sordum. drain tank lock ve healer ikilisi 2v2 de ayıp günah gibi. Bir ara bizim 5v5 takımındaki lock ve druid convictionda 1 idiler. (magtheridon da oynuoz :D )

ve adamların gear öle über değil di. Bizim 5v5 sayesinde arena gear topladılar başta.

bir ara ölesine girdik lock arakadaşlar (ben paladinim :P )
2v2 de maçlar öle kolay geçti ki. komedi filmi gibiydi.

mage rogue ikilisi ile bu lag de lock healer takımı indirebiliyorsanız cidden helal olsun valla.

blizzard elemanları da blizzcon da belirittiler lockların 1v1 ve 2v2 de daha güçlü olduklarını...

son olarak nerf lock !!! 1:P
Sosyal ağlarda paylaş

Ya ben bu konuda 24/7 aglıyor görünmek istemiyorum ama bir warlock belli başlı 2-3 skill kullanarak, sıfır hız/reflex gerektiren combolarla beni indiriveriyor. Çünkü hüm soullink + felpuppy = mage down. Neden? Çünkü mage'in spell cast etmesi için ice barrier'ının açık olması gerekiyor. Bu oldukça çok mana isteyen, 1200 damage absorb eden çok şık bir frost talent'ı. Ama 30 sn sonra 4 buff'tan hiçbir iz kalmıyor. Cast ettiginiz her buff, her shield anında pet tarafından devour ediliyor. Ve bu, 30-40 gibi komik rakamlar vursa da, pet'in casting bar'ı sürekli taciz etmesi demek. Bir frostbolt'u cast etmek 4.5 sn'ye çıkıyor. Bı sırada çok dot, fear, drain life manyagı oluyoruz. Life drain dot'u pet'imin bile üstünde bulunuyor. At atabildigine. Arena gear'ını toplamış bu lcok arkadaşlar benim ice lance critlerim 850 vuruyor. Bu spell frostmage'lerin vurabildigi tek instant damage. Ve zaten inanılmaz damage ve crit reduction'a sahip bu arkadaşlar beni düz drain life'la outheal ediyorlar. Sadece bakıp izliyoruz ya. Gerçekten iyi oynamakla alakası yok. sadece dengesiz pvp yönleriyle alıyorlar. Kör maymuna versen o da alır. Ve arena'da böyle insanlara kaybettiginiz zaman Blizzard'a ana avrat düz gitmek işten değil. Yani ben durmam warlock'lardan sızlanmaya başlasam. Geçen saeros'un bile kafasını şişirdim skype'ta. Of. Warlock'lara pvp'de yetenek isteyen skill'ler getirilsin. Benim bile counterspell'im global cooldown yiyor. Adam drainlife yaparken bana spell-lock çakıyor. Buyur buradan yak.

Edit: normal icelance damage'ım 2k. Arena rakiplerime genelde 1850 civarı, resilience sagolsun.

Lock açıcaktım. Sonra utandım kendimden ya, bu kadar insan bana küfretmez mi, lamer demez mi diye. vicdan meselesi *tear*

[ Mesaj 02 Eylül 2007, Pazar - 03:03 tarihinde, Xhunarion tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Hernekadar kişiselde olsa lock ile oynamak spri ile oynamak kadar boktan hiç bir zevk almıyorum pve yapmazsam arada direk silerdim karakteri =P
Zevk için caster oynuyacaksan mage abi gerisi yalan zaten şu oyunda bir rogue bir mage bilirim her zaman adrenalin hat safhada =))
Sosyal ağlarda paylaş

Ben 3v3 takımıma eski battlegroup lideri olan lock'u aldım(adam askere gittigi için 2v2 yapamıyor, yapsa halimiz yaman).
Duel yapıyoruz, adamın green trinket'ini açıp drainlife + hp dot'uyla benden tick başı 1300 hp tamamlıyor. Ağlamak istiyorum. Sırf bu yüzden pve kastım, Aldor leggings ve glove alayım, resilience'ı boşver dedim. Gloves kaldı, düşse alıcam dkp manyagı oldum freelance pve yaparak.

Feguard olsalar, hadi yine şansımız var diyecegim. Nova atarız, chill verir kite'larız, intercept'e blink atarız. Ama yok, felhound'a cast edilen spell'lerin %75'i resist. Acınacak haldeyiz yav.

Adamda yetenek sıfır, tam bir kazma, sadece çinlinin birine realm start'ından itibaren kastırıp herkesten önce arenaya başladı. Ben şahsen hatırlıyorum, lvl 30'ken onda arena başlıgı vardı sezon 1. Şimdi full merciless armor + weps. <3

İçin yanıyor görünce. Biz taktik yapıyoruz, CC'lerin süresini sayıyoruz içimizden falan. Adam lömbür diye atlayıp sagı solu dotladıktan sonra drainlife'a başlıyor. Adamın pvp hayatı bundan ibaret.

[ Mesaj 02 Eylül 2007, Pazar - 03:21 tarihinde, Xhunarion tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

@Xunn 1300 drain olmuyor maximum affliction effect + soul siphon 1200 shadow dmgle recklesness açmıs adamdan imp fel armor varken(26 inc heal receive) 681 drain ettim oda trinket pop flm.demonic resil,knowlodge soul linkle cok rahat pvp yapılıyor hatta demon treeden hayvan gibi stam geliyor 180de spell dmg geliyor felhound activeken tüm resistlerde 70 oluyor pete hiç çalısma bencede 288 all resistances var :>.
lockların bu specte olması tamamen blizzin hatasıdır desto direk yalan oldu pvpde hoş nether protection cokzel ama yüksek resillencelı bi healerı desto olarak kesinlikle öldüremiyordum,affliction olarakta pvp güzel zevkli ama o kdr dot koyuyorsun flm bi ice block cos yalan oluyorsun =p
ha bide drain life hp recoverdan cok nightfall effect almak için kullanılıyor

bu arada gz :> roxor me

[ Mesaj 02 Eylül 2007, Pazar - 03:59 tarihinde, Fin tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Dedigim warlock'un spelldamage'ı 1200'den oldukça yukarda trinket açınca. Mage'lerin 830'lardayken Warlock'larda böyle rakamlar oldugu için blizzard'a ayrı teşekkür.

Robes of the Archmage'in bonus damage'ı arena robe'umdan fazla. Ne diyim ben daha? 12 int var. Utanmadan 12 int koymuş gear'a yahu bomba adeta.

Bu arada pillar'lar sagolsun arenada işini bilen discipline priestler alıyor beni. Açık alanda 10 saniye sürmeyen çarpışma 20 dk sürüyor ama alıyorlar. Blizzard'ın acilen arena'da kullanılan lame taktiklere dur demesi lazım. Zevk bırakmadılar oyunda.
Sosyal ağlarda paylaş

Displine priest basıveriyor mass dispel'i. Ve aralıksız dps yapmazsak rogue'umun stunlock'una ragmen yatıyoruz. Şu patch gelsin, işler azıcık kolaylaşacak. Teşekkürler gz'ler için.

Ya realm'imi baya seviyorum arcane. Roleplaying eventlerim var sürüp giden. Mesela bugün bütün gece Silvermoon Council toplantısı var aşagı yukarı 40 kişilik haftalık event vs vs. Ve hayatım boyunca rp serverlarında oynadıgım için 13'lük çocuklara katlanamıyorum pvp serverlarında. Ve bir bakıma daha zor bizim server'da böyle bir rating. Çok az yüksek takım var, 2k üstü.
Sosyal ağlarda paylaş

HAHAHAHAHA ÇOOOOK SAOL BLIZZARD.

Battlegroup'un en iyi warrior/pala takımını 45 dakika boyunca farmlayarak aldıgımız 30 rating, bir queue bug sonucunda maç yapmadan onlara geri gitti. Kıçlarıyla gülüyorlar, server'a gelim baş saglıgı dileyip daha oynamayacaklarını bildirdiler. Bu kaçıncı defa oluyor. 2285'e düştük 2308'den. Lanet olsun böyle işe.

Sezon sonu Downfall Rank 1 yazsın bırakıyorum, silicem char'ı falan. Gittim kustum az önce, vücut dengem bozuldu.
Sosyal ağlarda paylaş

Anaaam iyice nolayfır olmuş adam. Olm git çık gez dolaş bu kadar kaptırma kendini oyuna. Kızlarla falan takıl

banalım ve milletin başarısına b.k atmak için bu ucuz lafları kullanıyorum evet hahaha

Tabi yine de sağlığından önemli diil. Blizz kurban olsun be sana.

Ek olarak söylemek isterim ben gelen mesajları hemen siliyorum, kutum hiç dolmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

Cüce olm işte. Same-o-same.

Bir full merciless pala/lock takımını bulduk 5 rating verdiler falan. Sonra 1 rating 1 maç aldık, şu an 2301 yine. Ama geri aldıgımız birinciligi geri verdik tekrar. Hey allahım.

Edit: Aa birinciymişiz. Ama 7 puan var arada. Mutlaka kapatır adiler.

[ Mesaj 02 Eylül 2007, Pazar - 17:17 tarihinde, Xhunarion tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de şu an pvp için pri kasıyorum ve disc olcam heralde. Hazır böyle arena 1.si bulmuşken sorayım, 3v3te disc pri, shadow pri, lock 3lüsü nasıl gider?

Bir de rogue'um var zamanında 2xrogue takımla 1700 rating falan yapmıştık ama işte pve guildinde olduğumuzdan gladiator gearı kasmadık adam gibi. Şimdi primi pvpye yönelik gearlandırmayı düşünüyorum. Gladiator gearından önce high warlord gearı kasmaya gerek var mıdır acaba? Yoksa pve itemlerimyle de belli bir ratinge yükselip aynı hızda ve keyifle rating alabilir miyiz?

Madem birincisiniz cevapla bunları lütfen :P

GZ!!11
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...