Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pati Meyhanesi

Eternalus

Öne çıkan mesajlar

açın lighthouse family,açın coldplay,depreisflikten depresifliğe uçun.şahane oluyor.

edit : övünmek gibi olmasın sesim şahanedir yakında bi kayıt bırakırım size şöyle düzgün bi mikrofon aliyim.şuanki tam facia

[ Mesaj 29 Ağustos 2007, Çarşamba - 01:08 tarihinde, Lorrotar tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

arma olm bu arada derin dondurucunun kapağını açık bırakma aman gözünü seviyim kapağı bozuk onun kapandığından emin ol o kadar malzeme ziyan olmasın

edit: drall burda herşey var abi hatta bi ara birisi hoparlör getirmişti meyhaneye ben de mp3 playerı takıp şarkı çalıyodum herşey var burda iste sen yeter ki :D

[ Mesaj 29 Ağustos 2007, Çarşamba - 01:14 tarihinde, Eternalus tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

bian iç çektim lan ahuehauehuah =( resmen böyle bi damağımda hissettim tadını buz gibi biranın =( canım çekti =( gidip tavuk sote pilav yiyim yanındada su içiyim madem =( çok fazla "=(" oldu ama napalım kader =(

edit: lorrotar sen bi salaksın abi, okul kantinindeki şinitsel patatesten bahsetmiyoz heralde burda bu birincisi, ikincisi sırf laf atmak için boş boş konuşuyonya hakikaten sinirlerim bozuluyo ha, zaten başımda ağrıyo kırıkırıvercem çeneni olcak bitcek bigün asfds

[ Mesaj 29 Ağustos 2007, Çarşamba - 01:19 tarihinde, Drall tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...