Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kuzen meselesi

heracles1986

Öne çıkan mesajlar

Heracles ne hanzo adamsın ya...

Ne demek kullanmıcaksın ya?

Sen kimsin bana emr veriyosun? tipe bak allahım yarabbim sen bana sabır ver.

Sen böyle devam et bekle kullanmam çok beklersin daha.
Sosyal ağlarda paylaş

Bir aptalla asla tartışma. Seni, kendi seviyesine düşürür ve tecrübesiyle seni alt eder.

Diyorum ve bu söze uyarak tartışmayı burda sonlandırıyorum.

Çevreye verilen geçiçi rahatsızlığa ortak olduğum için özür dilerim.İyi geceler herkese.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
firatram
üye § 24 Ağustos 2007, Cuma - 01:10 [ özel msj ]

--------------------------------------------------------------------------------

@heracles1986
Valla abi bu sitede uyelik alımı kapatıldı.Eski uyelerin cogu gitti.Simdi bunlar kendilerini reis zannetmeye basladılar.Boyle herseye lakayt cevaplar,penguen dergisi tarzı cevaplar,labali haraketler falan ...

Eskiden hatırlıyorumda knight online bolumu dolardı,simdi bunlar knight online oynayana ezik diyorlar falan...Murtaza falan vardı,millet charını öven o kadar post yollardıki ...

En onemliside attıkları mesajları kendileri bile bilmiyorlar !!!

Uyelik alımı acılsın !!!

O diil de forum ne zaman knight online ağırlıklı insanların ağırlıkta olduğu, bi forum oldu da önyargısız ve olumlu karşıladı knight onlineı? Yok öyle bişi. Hiç olmadı Eskiden buraları böyle bostandı ayağına ayaküstü adam şaapmayın (kandırmayın), her zaman ko ya antipati vardı, eski üyelerin de çoğu duruyo hala :) Boşa kandırmayın kendinizi de başkalarını da :)

[ Mesaj 24 Ağustos 2007, Cuma - 01:41 tarihinde, Rewendor tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Zaten şu meseleyi sürekli gündeme getirmeseniz olmuyor ki...
Knight Online oynadık evet pişmanmıyım hayır? neden paticik gibi bir yer ile tanışmama sebebiyet verdi buradaki insanların ilgilendikleri şeylerle ilgilenmiyordum aktif tartışmalara konusmalara katılmıyordum forumda eksikliğini hissedenler burdayız işte pati benim kendimi geliştirmeme yardımcı oldumu kısmen oldu (kıskançlık meselesi ile birazda ) bir sürü insanla tanıştım mı buradan tanıştım? neyse belim ağrıdı sandalyenin arkası kırıkda iyi geceler.
Sosyal ağlarda paylaş

Yahu şiddetlenmeyin hemen oyuna da size de bir laf etmedim ki

Sadece "oyun her zaman için önyargıyla karşılandı patide. Eskisi yenisi yok bu görüşün. Öyle eskiler oynardı diye bişey yok hiç olmadı kandırmayalım kendimizi" dedim.

[ Mesaj 24 Ağustos 2007, Cuma - 01:51 tarihinde, Rewendor tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
firatram
üye [şikayet et]
§ 24 Ağustos 2007, Cuma - 01:10 [ özel msj ]
@heracles1986
Valla abi bu sitede uyelik alımı kapatıldı.Eski uyelerin cogu gitti.Simdi bunlar kendilerini reis zannetmeye basladılar.Boyle herseye lakayt cevaplar,penguen dergisi tarzı cevaplar,labali haraketler falan ...

Eskiden hatırlıyorumda knight online bolumu dolardı,simdi bunlar knight online oynayana ezik diyorlar falan...Murtaza falan vardı,millet charını öven o kadar post yollardıki ...

En onemliside attıkları mesajları kendileri bile bilmiyorlar !!!

Uyelik alımı acılsın !!!

eski üyeler derken?

said:
heracles1986
üye [şikayet et]
§ 24 Ağustos 2007, Cuma - 01:24 [ özel msj ]
bu arada olaylar oldu bitti herşey geçti ama artık bu espriyi KULLANMICAKSIN anladınmı beni bak ben tartışmayı bitiriyorum

artık bu espri KULLANILMİCAK her kim olursa olsun bak ben bu topiimle son noktayı koyuyorum

gerizekalı angut senin yüzünden karakuvvetleri komutanı olan kuzenim sayende emir vererek yaptıın bu salaklık yüzünden gaza gelip darbe yapıcak hey allahım ne hanzo adam ya
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...