Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Doktorlar dizisi..

LathspeLL

Öne çıkan mesajlar

Demin TV'de doktorlar dizisinin reklamı vardı show tv'de. Geçen sezonun finalinin tekrarıymış.

Tanıtımda bir adamı ameliyat ediyorlar, yarmışlar adamın göğsünü, birden hemşire bayılıyor. Millet korkuyor falan ama kamera göstermiyor ne olduğunu.

Bende düşündüm, amerikan dizisi olsa, adamın göğsünde öküz gibi tümör falan çıkmıştır, ciğeri kan içindedir, kalbi patlamıştır falan gibi şeyler olur.

Ama hayır, nedir? Doktordan bozma herif: "Adamın içinde patlamamış roket var!!!!"

Ya yuh. Valla yuh. Yani anlam veremiyorum, beynim almıyor. Genco içinde yazmıştım, aynen yazıyorum. Yani nasıl bir yönetmen böyle bir şeyi çekmeyi kabul eder, nasıl bir prodüktör buna izin verir.

Baba madem uçmak istiyorsun, bari alçaktan uç ya.
Sosyal ağlarda paylaş

lathspell...
dayı
bu dizi çalıntı bir dizidir.

bu dizinin orijinali grey's anatomy dir.

orada da bir bölümde hastanın içinde patlamamış top bulunuodu bazukadan atılan, bu da ondan çalıntı. türk dizisi olmasından gelen bir zırva değil, düpedüz kopya olmasından gelen birşey.

bunu izlememiş, ve izlemeyecek olsam da,
grey's anatomy inanılmaz sevdiğim dizilerden biridir.

saygılarımla.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bende düşündüm, amerikan dizisi olsa, adamın göğsünde öküz gibi tümör falan çıkmıştır, ciğeri kan içindedir, kalbi patlamıştır falan gibi şeyler olur.

Ama hayır, nedir? Doktordan bozma herif: "Adamın içinde patlamamış roket var!!!!"

Ya yuh. Valla yuh. Yani anlam veremiyorum, beynim almıyor. Genco içinde yazmıştım, aynen yazıyorum. Yani nasıl bir yönetmen böyle bir şeyi çekmeyi kabul eder, nasıl bir prodüktör buna izin verir.

bunlara hitaben söyledim özellikle.
ama ek olarak, ufak bi gülle falan neyse de, orası öyleyse çok salak olmuş, roket adamın içine girmez nası girsin... roket lan bu uzun boru gibi bişey bi kere.

[ Mesaj 31 Ağustos 2007, Cuma - 03:28 tarihinde, Sly-One tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

ya geçen gün fox da greys anatomy e denk geldım orda aynı bölüm vardı herşeyi aynı

çocukla kızın bi kenarda korkup konuşması doktorlardan birinin kaçması sonra birinin elini çıkarıp diğer doktorun tutması herşey tamamen aynı.

Ayrıca niye girmesin roket abi? Black Hawk Down da kapıyı delip adamın karnına roket saplanıyordu.
Sosyal ağlarda paylaş

geçen hafta ki bölümü izledim, güzle veya kötü, başka bişey olmayınca izleniyor hakkını yemiyim dizinin

greys anatomy nin seneryosunu işliyor deniliyordu (belki yine devam ediliyodur izlemedim ben onu) ama
çakma christian troy rolünde biri diziye katıldı, nip tuck havası esiyor şimdi de, nip tuck ı özledim birden, yeni sezona ısındırdı biraz da
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...