Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şok oldum...

Maleboge

Öne çıkan mesajlar

Ülkemiz ve dünya geçeklerinden bu kadar bi haberseniz, bütün insanların sizin gibi bir elde cep telefonu diğerinde hamburger gezmediğini görememişseniz evet ilginç bir site...[hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.
[ no pain, no gain ]
Sosyal ağlarda paylaş

Bence toplumsal acılarla, çarpıklıklarla ilgili yorumlar yapmayalım çünkü sinirler geriliyor. Netekim cümlemiz hoş güzel insanlarız fakat nerede dalga geçip nerede ciddiyeti takınacağımızın ölçüsünü pek bilmiyoruz.

Bir çift lafımda şu olur, olaki bu insan gerçekten böyle bir durumdaysa yinede bu yorumu yapıyorsanız insanlığınız bitmiş demek benim için arkadaşlar. Dahada bırakın oyunu, bilgisayarı, interneti etrafınızdaki dünyada öğrenecek binlerce şeyiniz, alacak bir o kadar dersiniz var anlamına geliyor aynı zamanda.[hline]"Onzac" Clan Martian Artist
"Ederan" Clan Fixör
"Story of SadButcher"

There are 10 types of people in the world, those who can read binary, and those who can't.
Sosyal ağlarda paylaş

Açıkcası bu adama acımıyorum. Tamam böbreğini satmak zor bir durumdur Allah kimseye vermesin ama ben bu adamın çalışıp didinip elinden gelen herşeyi denediğine değil kolay yolu seçtiğine inanıyorum.[hline]Kalplerdeki Kaymak Profocio Web Hosting

[Bu mesaj Absolut tarafından 17 October 2003 11:13 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

absolut. ben o adamlardan tanıyorum. bi tanesi tam da senin dediin gibi. Yani biyerden duymuş bi böbrek yetiyo diye madem öle parasını yiyim modunda. Diğeri ama hiç öle diil. durup durup satıcam böbreğimi diyo. üç kız babası. çocuklar okumaya çalışıyo. baba da okutmaya çalışıyo. Çocukların ikisi günde 500.000 diğeri 1.000.000 lira alıyo. Adamcağız günde 4-5 saat uyuyo. Bi gece nöbeti tutuyo aptal bi fabrikada bi de bi firma için koşturuyo.

Ve bundan çok daha kötü durumda olan nice insan gördüm. Çok çok çok daha kötü. Onlar yaşıyolar aramızdalar ve bizden bağımsız değiller. DÜnyamız interaktif bi dünya izole değiliz. Ve ihçbirşey yapmıyosak onlara acımamız lazım.[hline] Bütün dünya buna inansa, bir inansa, hayat bayram olsa...
Sosyal ağlarda paylaş

yani hepinize mantıklı mı geliyor net'te sayfa açabilen bir adamın böbreğini satacak kadar (ayrıca tartışılır zorunda olabilir mi insan diye) zor durumda olması?

ekleme: böbreğinin parasıyla domain mi alacakmış?[hline]Sabahları napalm kokusunu severim, çöp kokusunu değil..

[Bu mesaj Sam tarafından 17 October 2003 16:22 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bana mantıklı gelen her insanın her kesim, düzeyden nette bir şekilde sayfa açabilecek olması.aksini düşündüren nedir esas onu anlamadım. Html bilgisimi ister, parası olmasınımı gerektir?[hline]"Onzac" Clan Martian Artist
"Ederan" Clan Fixör
"Story of SadButcher"

There are 10 types of people in the world, those who can read binary, and those who can't.
Sosyal ağlarda paylaş

Git bir tanıdığına söyle bitsin, mahalledeki internet cafesi olan bilmemne abine söyle açsın, git bir yerden free domain al olsun, bin tane yolu var template var ıvır var zıvır var.[hline]"Onzac" Clan Martian Artist
"Ederan" Clan Fixör
"Story of SadButcher"

Sosyal ağlarda paylaş

mahalledeki net cafedeki adama bedava sayfa açtıracak kadar hatırın varsa o adam zaten böyle site açacağına sana 3-5 kuruş yardım eder önce..

net'te sayısız dalga geçme siteleri varken böyle tek sayfalık birşeye neden gözümüz kapalı inanmalıyız anlamış değilim. polisin işi bile olabilir alıcıları tespit etmek maksadıyla. bir kaşık suda fırtına estiriyorsunuz.. :)[hline]Sabahları napalm kokusunu severim, çöp kokusunu değil..
Sosyal ağlarda paylaş

Yav allahaşkına bir ilk yazdığım yazıyı oku Sam diyorki "...olaki bu insan gerçekten böyle bir durumdaysa..." bu demektirki gerçek olabilirde olmayabilirde.[hline]"Onzac" Clan Martian Artist
"Ederan" Clan Fixör
"Story of SadButcher"

[Bu mesaj SadButcher tarafından 17 October 2003 16:41 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...