Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe SK - RSC Anderlecht

Fistan

Öne çıkan mesajlar

onder super oynadi macta cok cabuk mudahale etti toplara.hakem ilk yari bi penaltimizi vermedi sanirim pek iyi goremedim pozisyonu cok ters acida kaldi ama penalti diyolar

aurello herzamanki gibi muhtesem oynadi.tumer cok yoruldu bence zico gec cikardi onuda.roberto carlosunda pili bitti son 20 dakika.

deniz berbat oynadi onun yuzunden enaz 3 4 tehlike yasamisizdir hemde ilk yarida okadar ustun oynarken.kezmanin fizigi yetersiz kaliyor umarim fatih tekke dedikodusu dogrudur tek basina adam eziliyor.

bence takim iyiydi ama deniz bu kadar cok aksayinca ileri cikarken cok top kaybi yasadik veya devamli geriye oynadigindan dolayi bir turlu ileri cikamadik.appiah 2.5 ay civari yok umarim selcuk forma girer onun yerine oynar dikine daha iyi oynuyor selcuk.tabi kezman tek basina forvet oynayamiyor bu yuzden takim kotu gozukuyor.yoksa alisildik turk takimlarinin aksine devamli ayaga oynayan gerekince oyunu hizlandirabilen bir takimiz.bu arada roberto carlos acaip kosuyomus ya adam ferrari gibi eheh.

mactan sonrada herkes soyunma odasina girerken numarali tribune gelip sovunu yapti yine.egleniyor iste adam.

appiah gelince ve en azindan kezman fizik olarak daha iyi duruma gelirse cok tehlikeli bi takim olacagiz bence.deivid i cok begendim ayrica..helal olsun adama 1 senedir gonderildi gonderilecek diye konusuluyor ama adam cok iyi oynadi orta sahada bir solda bir sagda toplara basti, calim atti, pas atti, verkaca girdi daha ne yapsin

stadda herkesin uzerinde yeni formalar vardi.utandim kendimden hemen gidip sari beyaz formalardan almak istiyorum cok guzel gozuktu gozume
Sosyal ağlarda paylaş

yeni formalar bencede gayet hoş. bende alıcam..

maça gelince.

önde berbattı. daha doğrusu okdar mantıksız koşular yapıp okadar fazla defnas hatası yaptı ki bi an kafayı yedik tribünde.

deniz orada oynamanın veridği zorluklarla hatalar yapmaya devam ediyor.

tümer ikinci yarı bitti resmen. uğuru geç soktu zico.

kezmanın yanına adam gelirse bu herif gol kralı olur iddalıyım bu konuda.

deyvid : p son derece iyiydi. ama bildiğimiz ayı. ayı gibi oynuyo. koşuyo falan. çok olumluydu heryerde bastı toplara. ama ilerde çalımlarda özellikle sönük kaldı.

lugano kadar iyi bir defans bir uche geldi fenere birde belki högh. lugano efsane olucaktır. adam inanılmaz toplar kesti. helal olsun. ^^

serdar ın kurtardığı 3 tane gol var. mükemmel bi performs çizdi. bu adam bu işi sonuna kadar götürür. fenerin yeni rüştüsü olur hatta daha iyisi ^^

ikinci maç da bir gol atarsak rakip 3 atmak zorunda kalıcak. o anlamda avantajlıyız. Eğer orada ilk yarı gol olmazsa. ikinci yarı kontrolsüz saldırmak zorunda kalıcaklar. rahatlıkla alırız gibi duruyor. Uğur ve roberto carlos deli gibi koşuyor. onlar orada maçı kopartırlkar. ya asisti yada golu atarlar sanırım. kezman orada ki maçta yanlış durabilir çünkü sürekli orta sahadan ileri gidecek defans ağırlıklı olucaz. bakalım zico napıcak.
Sosyal ağlarda paylaş

ibb, önemsemeyen şamp ligini düşünen koşmayan ve lakayıt tavırlar sergileyen, bir takıma iddasız bir maçta yenildi. İddasız derken şamp ligine girmek ile türkiye liginde 34 maçtan birini kaybet arasındaki önemden bahsediyorum.

DÜnkü maçta ki fener ibb ye yneilirmiydi sorarım sana? imkansız.. çok farklıydı takımlar.

Birde buna appiah ı koy o orta sahada denizin ynaında appiah olduğunu bir düşün. O maçlar çok farklı olabilirdi. Olucakta bundan sonra. ben takımıma güveniyorum. Durumlar farklı. Fener orada da kazanıcaktır.
Sosyal ağlarda paylaş

aynı sey anderlect için de geçerli ama. farkettiysen ilk yarıda adamlar oyunu kendi sahasında kabul ettiler. belli ki burdan avantajlı bir skorla donup kendi sahalarında istedikleri oyunu oynamaya calısacaklar.

fb dun cok iyi oynadı ozellikle ilk yarının baslarında, ezdi gecti diyebiliriz ama gol sıkıntısı var takımın. gol vurusunu yapacak oyuncusu yok alexten baska. kezman ve deivid'de o kapasiteyi goremiyorum ben su an. kezman ın ne yapacagı belli değil sacmalıyo cogu zaman, deivid ise hangi mevkide oynadıgını bilmiyor.
eger deplasmanda da boyle skor uzerine yatma ya da saldırıp gol bulamama sıkıntısı cekerse fener işi zor olur. yediği golun ardın maçın donmesi cok zor oluyo hep fb için.
Sosyal ağlarda paylaş

kesinlikle katılıyorum. Skor üstüne yatıcaktır bencede Fenerbahçe.

İlk yarı gol olmazsa. İkinci yarı rakip kontrolü yetirip saldıracaktır. O zaman da fenerde uğur, roberto,deyvid gibi adamlar hızlı çıkarsa gol buluruz. Ha eğer ikinci yarıda kapanamya devam edersek.

bkz:az alkmaar.

not:o ortamda o golü yiyipde turu kaçırıp türkiye ye dönmek ne kadar zor biliyormusun? Belçikaya gidiyor babam benimde gitme ihtimalim var. bakalım orada yazarım artık size atmosferi resimleri upload ederim sürekli hehe
Sosyal ağlarda paylaş

Ya allahaskina bir tarafsiz goz ile bakinda soyleyin bana.. Su macta Kezman yerine duzgun bir forveti olsaydi fenerin bu mac 5-0 bitermiydi bitmezmiydi

ne top kontrolu ne adam gecme yaptigi 2 hareket var birtanesinde saga cekip orta yapti oda adama carpip kornere gitti birde pres yapip yine yanlis pas yaptirti..

sonra bana kiziyorsunuz kezman topcu degil dedigimde..
Sosyal ağlarda paylaş

kezman tek forvet oynayacak bi futbolcu degil.stili bi kere musait degil kezman son vuruslari olan sut ceken firsatci bi futbolcu.tek basina oynamasi icin cok teknik ve suratli olmasi gerekiyor..onun bi gunahi yok

deivid bence kaliteli bir futbolcu fenerbahce gonderse yine avrupada kotu olmayan bir takima gidebilir bana gore..

denizin bence ilk 11 de yeri olmamali tamam cok top kapiyor mucadele ediyor ama okadari yeterli oluyorsa alalim bir tane maratoncu nambia dan kosup dursun orta saha da
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...