Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Efsane oyunlar...

calimero

Öne çıkan mesajlar

- Half-Life (başkası oynarken bile gerilirdim)
- Turrican 3 (çocukken Amiga'mda oynardım. müziklerini çok severdim. bi yere gitmeden önce giyinirken oyunun giriş videosundaki hareketleri yapardım *dıfs*, *piufff* ses efektleriyle sfdfsd)
- Silver (yanlış hatırlamıyosam Gamecube'dan PC'ye geçirilmiş bi oyundu. müzikleri beni benden alıyodu)
- Team Fortress Classic (hiçbi şey söylemeye gerek yok yani, o derece)
- Heroes of Might and Magic III (ertesi gün okul olan gecelerde, saat 1 olmuş, "ya şurdaki kaleyi de aliyim save eder çıkarım" diyip 3'e kadar oynadığım oyun. benim gibi çok kişi vardı, biliyorum)

[ Mesaj 14 Ağustos 2007, Salı - 11:39 tarihinde, Kojiroh tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Lucas Arts'ın çoğu oyunu, sierra nın eski adv. oyunları.

edit: bu arada The Dig die bir oyun vardı hatta gamespotta 4.0 lı bi skor almıştı. Şimdi tekrardan baktığımda gamespot review yapan zatı muhterem kişinin userlar tarafından nasıl ekarte edildiği gözüküyor.

http://www.gamespot.com/pc/adventure/thedig/players.html

[ Mesaj 14 Ağustos 2007, Salı - 11:50 tarihinde, TambourineMan tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

half life
brood war
age of empires 1
carmageddon
warcraft 2-3
wow ( ciddi anlamda efsanevi bişi aslında 8 milyon kullanıcı hepsine kılıç versen dünyayı feth edecekler)
war games
dark omen
diablo 1
dune 2 ( rts nin başlangıcı )
red alert 1
tiberyan sun ( oyunun orjinalini almıştı arkadaş altıktan iki üç gün sonra patch geldi [anlamayanlar için diyim oyun cok eski ve ozaman internet bu kadar yaygın değildi] )
shogun total war
starwars phantom manace ( ehe ilk defa filmle aynı doğrultuda giden bir oyundu benim için pek severim)
dungeon keeper
majesty ( yahu fikir iyiydi bence keşke devam ettirselerdi hatta gelişerek değişseydi heh)
total anhilation ( sc ile karşilaştiralabilecek tek oyun )
jagged alliance
mech commander
x-com

evet daha var ya eskiden baya iyi oyunlar çikiyormuş şimdi tekrar anladım oyunlarda ruh var hehe yoksa kim pixel pixel görüntülere saatlerce oturup bakar dimi evet

[ Mesaj 14 Ağustos 2007, Salı - 16:12 tarihinde, OneWayStreet tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

civilisation II:
sittin sene sonra hala mis gibi oynandığı için.

heroes of might and magic III:

uo:

diablo II:
yönettiği için..

simon the sorcerer II:
sittin sene sonra hala gülümseyerek hatırlandığı için.

monkey island III:
hastası olduğumunun şeker oyunu olduğu için.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...