Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Download edecek şey bulamıyorm diyenler buraya :)

Seperate

Öne çıkan mesajlar

torrent oneriyorum. firefox`un torrent arama eklentisi ile beraber. yok ff yoksa torrentspy sitesini. butun dizileri sezon sezon oradan indirdim. bir de indirirken ilk uc bolume oncelik ver, digerlerini indirme de. indikten sonra izlemeye basla o arada dorduncu bolumu indir. boyle boyle butun haftasonu hic uyumadan biter gider.

asosyal`in el kitabi bolum 1

edit: listeye butun csi`lari da ekle. onlarda toplamda 15 sezon filan oldular herhalde.

[ Mesaj 07 Ağustos 2007, Salı - 12:22 tarihinde, rahatsiz tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

torrent`ta boxset diye arat. neredeyse butun dvd box setleri o sekilde riplediler. cok tatli oluyor. yonetmene gore arat. oyle de paketler yaptilar. kubrick veya tarantino paketi gibi. emulede de olur belki.

torrent icin bitsoup uyeligi ile basla, boktan bir trackerdir gerci ama ilginc seyler cikiyor bazen. artik ratio cok onemli bir sorun olmayacak, ratio isteyen saglam trackerlara uyelik kap. tutun oralarda. TB simdilerde sapitti ama son uc sene neredeyse bir tek oradan indirdim. gayet yeterliydi ve hizliydi. simdilerde baska yerler buldum.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya benimde indirecegim cok sey var su torrent olayini sevemedim bir turlu. eMule'de buldugum eski dosyalar gibi dosyalari bulamiyorum, mesela Avrupa Yakasinin tum bolumlerini indirmeye calisiyorum su siralar. 2. bolumu bile bulup indirdim, torrentte bulamiyorum oyle dosyalari ama eMule'nin yavasligi deli edecek beni 2 saat 50kb/s lerde izliyo sonra birden 10 dakka 100kb/s ile indiriyor. Surekli stabil olmamasi deli ediyor beni. eMule'deki downloadlari kapatip torrentede gecemiyorum, sonra eMuleyi tekrar acsam tekrar siraya gir sira gelsin indirmeye baslasin vs. cok uzun is oluyor. Torrent veya eMule icin tavsiye edeceginiz ne var. Torrentten nasil dosyalari indirebilirim? Simdi firefoxun torrent search barinida cektim, uTorrenti kurdum, bundan sonra gunduzleri torrent geceleri eMule takilabilirim belki...
Sosyal ağlarda paylaş

Evet bu bir hastalık bence de , yeni bilgisayarı kasımda aldım geçen sene o sırada kampanya vardı 256 sınırsızlar 1024 sınırsızdı 6 aylıgına . Bi kaptırdım ay başına 100gb ortalama ile 3 ay. Sonradan farkettim ki 10 birim indiriyorsam aynı zamanda 1 birim izliyecek zamanım oluyor. Kampanya bitince 256 sınırsız diil gittim bilerek 1024 kotalıya geçtim bu gidişata dur demek için. Zira indirdiklerim internet ucuzlayana kadar götürür beni dedim ancak hesaba katmadığım birşey vardı o da hali hazırda takip ettiğim dizilerin yeni çekilen bölümleri!!..
Artık olay bir kaç bişiyi izleyip gerisini arşivlemeye döndü telekom tekrar yaktı beni (benim gibileri) . Artık bilgisayarıma kolay gelsin 7/24 açık kalmaktan bitap düşcek...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...