Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Süper Kupa '07

knoxville

Öne çıkan mesajlar

said:
şampiyonluk kupası kupa değl mi?

ha tabi uzun zamandır alamadığınız için fln unuttunuz heralde bilemiyorum.

Ahah biz mi unuttuk, valla madem unuttuk hatırlatın bize, zira evelki sene bırak 100ü 1000 sene geçe unutamayacağınız kadar ağır içinize oturtacak şekilde almıştık o kupayı, 16dk uzatmalara falan rağmen :) Heralde hiçbi fbli hayat boyu unutamaz o son maça formasıyla atkısıyla binbir coşkuyla gidip sonra başına gelenleri :)
Sosyal ağlarda paylaş

Sizmi aldınız lol , başkanınız bile 4-0 lık hezimetten sonra gitti şampiyonluk demedimi , dünyada eşi benzeri görülmeyecek bir maçtan sonra selçuk dereli denilen zatı muhterem altın tepside sundu size kupayı ...
Son 2 sezondur Hem ali samiyende hem kadıköyde 4 maçın hepsini aldıgımızı hatırlatırım ...
inş bizim için basit bir anadolu takımı görüntüsünden çıkarsınız , zira sezona 6 puanla başlamaktan sıkıldık , sizide sıktık herhalde ;)
Sosyal ağlarda paylaş

Yahu 2 hafta öncesinden açıklama var 20:45'te şampiyonuz diye, nereye gitti dedik.

Ama bu alemde herkes bize düşman edebiyatı yapmadan önce niye takımın kimse tarafından sevilmediğini bi düşünüp gözden geçirin bence. UEFA döneminde GS, Bilgili döneminde BJK da böyle arayı açmışlardı ama hiçbiri bu kadar antipati toplamadı :)
Sosyal ağlarda paylaş

Bizim sevilmeye felan ihtiyacımız yok "Fenerbahçe ve diğer 17" bunun adı bu , Fenerbahçe taraftarı herşeyin üstesinden gelir sen merak etme , eğer siz gerçekten bizim elimizden alsaydınız o şampiyonlugu gerçekten üzülürdüm , ama o şampiyonlukda başka güçler oldugunu tüm türkiye biliyor..
Eğer alkış istiyorsanız , gelin kadıköyde bir kere bizi yenin elimizden alın şampiyonlugu , ondan sonra konuşun...2003-2004 sezonunda beşiktaşı inönüde yendik aldık biz şampiyonlugu , 2004-2005 de gs ı yendik aldık , 2006-2007 dede hem beşiktaşı hem gs ı hemde deplasmanda yenip anamızın ak sütü gibi helal şekilde aldık ...bu işler böyle olur , taraftara en büyük hazzı veren olay budur..
öyle unutamadınız felan ayaklarını geçeceksiniz , şahsen son senelerde benim unutamadıgım tek olay, fb-bjk maçıdır 4-3 lük hll olsun geldiler yendiler , tüm tribünler ayakta alkışladı , bi kerede siz yapın şunu ya bi ölmeden görelim...ama nerdeee samiyeni bile cehennem ediyoruz artık size...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
tellos
üye § 06 Ağustos 2007, Pazartesi - 23:24 [ özel msj ]

--------------------------------------------------------------------------------

fb ve diger 17 miş gelir geçer bonjo merak etme
2000lerde gs ve 17! vardı.

[ Mesaj 06 Ağustos 2007, Pazartesi - 23:25 tarihinde, tellos tarafından güncellenmiştir ]

--------------------------------------------------------------------------------
binicem üstüne vurucam kırbacı

bende onu anlatmaya çalışıyorum geliyor geçiyor , bugüne bakacaksın , saptırmayalım topici naptık bjk a lol
Sosyal ağlarda paylaş

Kimse demiyor benim futbola şöyle katkım oldu,ben Türk sporunun gelişimine şöyle yardım ettim diye.Herkes bir takım tutmuş,tuttuğu takım sanki Dünya'nin en büyük kulubu gibi laf ebeliğine giriyor.

Ne var ne yoksa kaç kupan var havasını at,salakça sidik yarışına gir.Devam,mutluysanız böyle devam edin.

Süper Kupa konusunu bile bu hale getirdiniz ya.Aslında oyun alanı gibi bir topic açılsa da orada takılsanız sadece daha iyi olur sizin için.

[ Mesaj 07 Ağustos 2007, Salı - 02:15 tarihinde, DarKRideR tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...