Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Süper Kupa '07

knoxville

Öne çıkan mesajlar

Beşiktaş bi psikolog ya da yogi falan transfer etsin. Sinirleri yatıştırsın bu adamlar yenilmeyi kabullenemiyo :) Bence yönetimin İ. Üzülmez, İ. Toraman ve Bobo'ya ceza vermesi lazım çünkü profesyonel bir oyuncunun uzatma anlarında sırf itirazdan kart görmemesi gerekiyor bana göre. Adamlar sırf itirazdan 1 kırmızı 2 sarı görüp takımın ligdeki kaderiyle oynadılar resmen.
Sosyal ağlarda paylaş

Fener böyle oynayacaksa ligde de, başı çok ağrır.

Fener ilk yarıda fena değildi, ama yepyeni BJK geçen seneyle hemen hemen aynı (sadece Tuncay yoktu diyebiliriz) FB karşısında 2. yarıda neredeyse tek kale oynadı. Gol atamadı. (4 gün önce Şerif'e de atamamıştı, yani BJK'nin sorunu burada, Nobre'nin iyileşmesini bekleyecekler herhalde) Fener'in 2. yarıdaki tek ciddi pozisyonu gol oldu.

Ben Ertuğrul hocanın yerinde olsam ciddi ciddi paf takımını çıkarırdım. Bu takımlar gazozuna oynasa o maç iddialı olur, tansiyonu yüksek olur, o yüzden 2 tane önemli ŞL maçı arasına böyle maç konmaz. Hem ülke puanı diye kıvranacaksın, hem de rakip ne kadar zayıf da olsa iki tane ŞL maçı arasına Süper Kupa diye uyduruktan (sadece gurbetçilerin parasını almak, maç yayını yapıp reklam parası sömürmek için konmuş bir kupa, sportif hiçbir amacı yok) bir maç koyacaksın. İbo Kezman'ın ayağına bastığında Kezman'ın ayağı kırılsa, veya ne bileyim benzeri bir olay BJK'lilerin başına gelse, ŞL ön elemelerinde oynayamasalar bunun hesabını kim verecek?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Beşiktaş bi psikolog ya da yogi falan transfer etsin. Sinirleri yatıştırsın bu adamlar yenilmeyi kabullenemiyo :) Bence yönetimin İ. Üzülmez, İ. Toraman ve Bobo'ya ceza vermesi lazım çünkü profesyonel bir oyuncunun uzatma anlarında sırf itirazdan kart görmemesi gerekiyor bana göre. Adamlar sırf itirazdan 1 kırmızı 2 sarı görüp takımın ligdeki kaderiyle oynadılar resmen.

yogi ahaha
Sosyal ağlarda paylaş

said:
FB karşısında 2. yarıda neredeyse tek kale oynadı. Gol atamadı. (4 gün önce Şerif'e de atamamıştı, yani BJK'nin sorunu burada, Nobre'nin iyileşmesini bekleyecekler herhalde) Fener'in 2. yarıdaki tek ciddi pozisyonu gol oldu.

Biz mi baska mac izledik yoksa , Besiktasin 2. yari Tellonun frikiği bide Delgadonun kafasi disinda onlarca pozisyonu mu vardi? Yoksa Ali Bilginin altipasta vurdugu kafa Hakanin cikardigi top pozisyondan sayilmiyo mu? Dalga mi geciyosunuz.
Bu arada gecen sene Turkiye kupasi ilk macinda eksik kadroyla cikan Fener'e - eee nabalım la oynatsaydiniz biz mi dedik - , ikinci macta 100 tane gol pozisyonu kacirincada - malmisiniz atsaydiniz olum - diyenler bakıyorum baslamislar yok eksik kadro yok yorgun Bjk yok kacan goller diye. Devam aynen devam.
Sosyal ağlarda paylaş

Maç hakkaten gazozunaydı. Ali bilgin'in toğpu auta gidiodu zaten kaldıki kaleye bile gitse kurtardı hakan. Başka? Tello'nun frikiğimi, dönen topta cissé'nin vuruşumu, Delgado ıskaladığı için İ.Akın'ın da vuramaması mı? Aynı şekilde yandan kesilen toplara yetişemeyen BJK'li oyuncuları sayamadık. Delgado'nun yine direkten dönen topu var..
Fener üstün oynamış olabilir ama orta sahada daha çok top kapmakla veya daha iyi top çevirmenin yanında daha çok gol pozisyonuna girmek de üstün oynamak sayılır. Kaldı ki bence maç ortadaydı sinirine hakim olan(kezman meselesi), biraz daha "şanslı"(gol pozisyonlarında kızacak bişi yok), daha dinç olan(3 gün evvel maç oynamamış olan), daha oturmuş bi takım olan(eh kurulalı 1 ay olmamış bi takım bjk, yeni kadro yeni t.direktör) takım kazandı, tekrar hayırlı olsun.

(ayrıca hakikaten FB'nin ilk golü bence iptal seredebiliosanız, faulden sora oyunu başlatan top durmadan kullandı atışı)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BaaL
üye § 06 Ağustos 2007, Pazartesi - 14:39 [ özel msj ]

--------------------------------------------------------------------------------

Passenger , Mumu , Llama , nocom (banlı ama genede anıyoruz)yok ortalıkta toz olmuslar mactan sonra . Yok sole rezil ederiz yok böle kepaze ederiz diyodu Passenger ; passenger sana sesleniyorum korkma dostum mesaj at buttonuna bas ve karala biseyler :)

--------------------------------------------------------------------------------
a.k.a Baaluo

nocom için , Fenerbahçe sendromundan sonra depresyona girmiş diyorlar :D

[ Mesaj 06 Ağustos 2007, Pazartesi - 17:59 tarihinde, Bonjo tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...