Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Süper Kupa '07

knoxville

Öne çıkan mesajlar

İlk 30 dakikayı bilemem,İbrahim Akın'in yeteneğine ve kişiliğine de laf edemem orası öyle.Ama malesef yetenekle iş yürümüyor.

FM'de vs. Beşiktaş'ta vazgeçemediğim adamlardandır Burak Yılmaz ve İbrahim Akın.Beşiktaş'in en yetenekli iki gencidir belki de.Ama geçen sene gördük.Ya Tigana yüzünden yada kendi tercihleri yüzünden olsa Beşiktaş'a yarardan çok zarar sağladılar birçok maçta.

Geçen sene ikisi de ayağına her aldığı topta bir Ronaldinho,Henry havalarında çalımlara kalkışmalar,boştaki adamları görmeyip çalımlara girip öyle pas denemeler vs. vs. kendilerini harcadılar.Diyorsanız İbrahim Akın geliştirmiş kendini evrim geçirmiş,izleriz maçlarını sezonda takdir ederiz.

Hatırlıyorum da İbrahim Akın takıma ilk katıldığında acaip severdim.Babam hep bir şey olmaz bundan derdi de ben hep babamla kavga ederdim İbrahim yüzünden.O sevgiden,bu hallere geldik işte :)
Sosyal ağlarda paylaş

fenerliler ukala yorumlar yapmasa olmaz sanki. gayet de ortada bir macti. ilk yarinin ilk dakikalarinda ve ikinci yarinin genelinde fener ustunlugu vardi. ilk yarinin sonlarinda cok net pozisyonlar harcadi besiktas ama gene de memnun kaldim takimdan. goze carpan oyuncular: ibrahim akin, ilk yarida ters kanada cok olumlu 3 uzun pas atti. cisse, ilk yari cok etkiliydi ama ikinci yari oyundan dustu. aurelio, mac genelinde fenerin en etkili adamiydi. ayrica yozgatli da cok iyi oynadi, sayisiz kez sarkti arkaya ama top alamadi. karsisinda formda iki oyuncu (carlos, boral) olmasina ragmen iyiydi.

ilk yari iki takimda defans hatalari yapti. ikinci yari fener o aciklari da kapayinca kupaya uzandi. tebrik ederim efendim.
Sosyal ağlarda paylaş

@darkrider: galatasaray BİLE şampiyon olabilir ne demektir bunu açıkla bi rica ediyorum

bi maçtan hemen ligi nasıl çözdün.yok anadolu takımı bile şampiyon olabilir falan

yahu bir durun.nasıl biliyosunuz bu kadar herşeyi.
anadolu takımının şampiyon olacagına inananlar varmış demek hala bu ligde :)

bende isterim olsun.ama olamaz işte.bunun federasyonlada alakası yok

büyük kluplerin kendi baskısı yeter
Sosyal ağlarda paylaş

@Lorrotar: isim olması önemli değil gerçekten oyunun hakkını verenler hakkında konuşmak lazım açıkçası roberto carlos yoktu maçta ama gelipte serdar,can,aurelio ve deivid desen tamam.

ama açıkçası Beşiktaş takım olarak yüreğini koydu güzel bir futbol oynadı ama son bitirişleri yapamadı şansızlık...

birde maçta dikkatimi çeken olay ziconun gösterilipte ertuğrul sağlamın hiç gösterilmemiş olması çok ilginç değil mi ?
Sosyal ağlarda paylaş

Fenerbahçelileri tebrik ediyorum...Fakat söylemek istediğim birkaç şey var.
BJK sheriff maçlarından dolayı hem yorgun hem eksik çıktı maça.Bİzi etkiledi tabi bu etmenler.Takıma diattanın,rüştünün,hatta alınacak klas bi forvetin çok büyük katkı yapacağına inanıyorum.Ayrıca oyun şablonu hala oturmamış BJK nin.Kezman'da ayrı bi terbiyesiz,provoke etti BJK lileri(ha gaza gelmemek lazımdı).
Sosyal ağlarda paylaş

maçı izlemedim fenerlileri kutluyorum. geçen sene de biz almıştık bu kupayı sonra futbolcular üzerlerinde "geliyoruz" yazılı tshirtler giymişlerdi. sezon sonu "maaalesef gelemedik" dediler. :P

fenerli arkadaşlar gene döktürmüşler foruma. kazanan her zaman haklıdır derler. tabi hak sizin konuşun...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...