Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Football Manager 2008

Aragorn

Öne çıkan mesajlar

crystal palace ı nihayet premierde başarılı bi konuma getirdim oyunda 4. premierde 2. senem şu an 24 maç oynandı 7. sıradayım bu şekilde tamamlayıp uefaya gitmek amacım, tabi yönetim benden düşmemek için savaşmamı bekliyor hala hehe :)

son sezonda deli transferler yaptım. scoutla bulduğum vanfleteren diye bi dc yi 3 sene geliştirip liverpoola sattım 24m e artı zaten 2 senedir tvden fln gelen parayla sağlam bütçe oluştu stadı genişlettik falan.. boulahrouzu thicotu (celta vigo) makinwayı adrianı (deportivo) falan aldım en büyük transferler olarak. takım süper oynuyor destan yazdığım çok maç oldu valla.

size tavsiyem ing. ikinci liginden orta sıraya oynayan bi takım alıp premiere çıkarmaya kasın ucuz ama kaliteli oyuncular bulup da bunun için sağlam bi scout kadrosu gerekli tabii. premiere çıkıp bir sene idare edip düşmemeyi başaran takımın beli doğruluyor hayatı kurtuluyor valla. en zevkli oyunlarımdan birini oynuyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

RamsesII said:
bjk de 3. sezonum devam ediyorum.Ama schalke kontrat önerdi kabul ettim.Sezon sonu schalkedeyim.Ne yazıkki bjk de yapacaklarım bitti.Beşiktaşın vizyonu yok.Bıktım yönetimden.

ben beşiktaş'tan milana geçtim aramızdaki fark bu işte ramses =P
Sosyal ağlarda paylaş

Mumu bana da manchester ve barcelona teklif yaptı schalke ye geçtikten sonra ama gitmedim.Schalke nispeten daha güçsüz bi takım olduğu için onu geliştirmek daha fazla zevk verirdi bana.Ayrıca başladığım işi yarım bırakmam.En az 1 sezon daha buradayım,avrupada destan yazacağım.Bjk ise benim bıraktığım kadroya güzel takviyeler yaptı ve hem avrupada hem ligde çok başarılı olacakları kesin.Bi tek toraman sevilla ya gitti onu nası kaparlar bilmiyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Bunu söylemeyi sevmiyorum ama Fm Genie Beta 2008 cıktı.
Hiç kullanmazdım ama bazen gına geliyo.Küçük takımlarla oynamayı seviyorum. Araştirıp keşfedilmemiş yıldızlar bulmayı ama 2008'Te cok gıcık bir olayla karşılaştım. Bir oyuncu buluyorum teklif yapıyorum adamla ilgilenede yok teklif etmemle birlikte 5-6 takım birden saldırıyor o adama o kaçıyor bu kaçıyor sonra ara babam ara :D
http://www.fmscout.com/page.php?al=fm_genie_scout_2008
Sosyal ağlarda paylaş

ya free'ye düşmüş adamları nasıl takip ediyorsunuz :) Alttan bakıyorum bir ton yıldız veya aradığım oyuncu free'ye düşmüş haberim bile yok.

Birde satılık olmayan adamlar dahilinde tüm oyuncuların içinde olduğu bir transfer listesi vardı,oyunun başında 1. sırada Ronaldinho vardı sanırım.O listeye nerden giriliyordu unuttum,nerdendi :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...