Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Football Manager 2008

Aragorn

Öne çıkan mesajlar

Yahu MK Dons'u 2 senede Coca Cola League 2'den Championship'e taşıdım. İki sene de şampiyon oldum üstelik. İkinci senemde media prediction 22. diyordu. Reputation'ı da local başlamıştım en dandiğinde şimdi national oldu. Ama bi championshipte zirveye oynayan takıma bile gidemedim ya :( Ulan imkansızı başardım, rep national oldu hala istemiyorlar beni. Havada kapmaları lazım halbuki..
Sosyal ağlarda paylaş

Black chaos şimdi ricoyu nerede oynatıyosun?Eğer amc ise lulinhayı al.MC oynatıyosan git ever banegayı al.Adam DMC ama inanki müthiş atak oynuyo ve teknik özellikleri de çok yüksek.Forvet olarakta git bi tevfik köse al adamı geliştirirsen iyi olur.Aynı şekilde haluk türkeri yi de geliştirebilirsin tatmin olursun.
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunu HUGE Database'le oynamak için

1- Önce şu dosyayı download ediyoruz:
http://community.sigames.com/eve/forums/a/ga/ul/1292087153/panels.zip

2- Sonrasında içindekileri FM 2008data klasörüne extract ediyoruz.

3- Oyunu açıp preferences'a giriyoruz, orada skin cache seçeneğindeki tiki kaldırıyoruz (soldaki ikinci ana başlıktaydı sanırım)

4- Preferences'taki değişiklikleri kabul ettikten sonra oyunu kapatıp yeniden açıyoruz

5- Yeni bir oyuna başlarken lig vs seçme kısmında advanced'a basıp aşağıda database seçeneğine eklenmiş olan Huge'u seçiyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

sezonu bitirdim fb ile. 4-4-1-1 oynadım, şampiyonlar liginde yarı finalde manchester a 3-2 1-0 ile elendim, türkiye kupasını aldım, ligde bitime 4 hafta kala şampiyonluğumu ilan ettim. tabi yedeklerle çıkmasaydım lig maçlarına daha erken de ederdim.

alex avrupa karmasında dream team e seçildi, seçilmese ayıp zaten, 39 maç, 32 gol, 20 asist, 12 mom, 7.74 ortalama. oynamadığı maçlarda da bi ara sakattı, ve rotasyon olsun diye sırf alex i kestim.

onun dışında oynatmak istemediğim kezman 29 maçta 21 gol attı formayı kaptı diyebiliriz :p transferlerden yalnız uğur inceman ı kullandım, bilal kısa yı alıp öğüttüm diyebilirim; şimdi edu ve kezman ı istiyolar ama ben satmak istemiyorum açıkçası.

yalnız beni asıl güldüren olay board un pleased olması. ulan yuh, yarı final oynadık, 2 kupa aldık be. pleased ne !
Sosyal ağlarda paylaş

Bende bjk le ilerliyorum dolu dizgin.3. sezondayım.Cisse-ali tandoğan-rico paşa-mustafa dogan-ibo üzülmez-koray avcıyı sattımmmm!Yerlerine nefis adamlar aldım ama.Klasik 4-4-2 oynuyorum.Ama bazen 4-1-2-2-1 de oynayabiliyorum.Alou diarra-ever banega-caner erkin-serkan kırıntılı-özer hurmacı gibi çok klas adamlar aldım.Çok fazla transfer yapmadım.Revizyona gittim birazcık.Tello yu sol bek oynatıyorum ama sezon sonu yerine yıldız bi sol bek transfer etcem.Önerinizi bekliyorummm.
Sosyal ağlarda paylaş

Rico daha ilk yarıda sattı beni. 14 maç 9 asist 9 golle oynuyodu. sezon sonu için sevilla ile anlaştı. Delgado canavar sözleşmesini uzattım rico'dan ders alıp. Nobre iyi başladı formu düştü; gidici. Higuian ve Bobo sürüklüyor. Devre arasında antep'ten uğur yıldırım katılcak takıma. Cisse^den performansı düştü. Yerine adam arıyorum bilgilerinize. İ. Akın iyi başladı sonra düştü formu şimdi düzeliyor gene. Ama yerine iyi bir Türk olsa fena olmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...