Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WoW: Northrend ek pakedi

Bone

Öne çıkan mesajlar

hayır o olay zaten eskiden de vardı ama blizz'in tbc'de hatası bu süreci eskisinden 4 kat filan (yeni adsl tarifeleri gibi heh) hızlandırması. t1, t2, t3 setler herbirisi ortalama 6-12 ay süre dayanmışken bu süre şimdi 3-6 aya kadar düştü. ben hatırlıyorum, r14'e kadar topladığım ödülleri 1,5 yıl kullandım. 18 ay yapar bu, az değil. şimdi aldığım arena ödüllerini 3 ay bile kullanmadım neredeyse. raid setler deseniz işte zaten 3 ay önce karazhan yaparken şimdi black temple kapısındayız, 2-3 ay sonra filan archimonde deniyor oluruz herhalde. daha üst uç guildleri dahil etmiyorum bile bu hesaba.

yani bu süreç her zaman mevcuttu ama şimdi fazla hızlandırdılar, belli bir dengesi olması lazım insanların farkedip rahatsız olmamaları için. tbc'de birçok şeyi düzeltirken yeni ve önemli bir hataları bu oldu. her zaman dediğim gibi blizz böyle işte, birşeyi düzeltirken bir taraftan bozar başka dengeleri.
Sosyal ağlarda paylaş

Death Knight kesin gibi bişey oldu bu arada

said:
*The dark, necromatic Death Knight - the first new character class added to World of Warcraft since its launch.
*Northrend, the harsh, icy continent where the Lich King holds rule, complete with new zones, quests, items and monsters.
*New level cap of 80 providing access to mighty new powers and talents
*New battlegrounds featuring siege engine warfare and destructable buildings
*Expanding character customisation options including new hairstyles & dances, the ability to change the hairstyles of existing characters, and new skin color variants.

[ Mesaj 03 Ağustos 2007, Cuma - 18:30 tarihinde, FreEmoon tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

said:

Deathknight VS 5 random whatever. Charge in, hamstring, piercing howl, seed up everyone with trinket, pop sweeping strikes, mortalstrike cleave + whirlwind + Seeds ticking. Then deathcoil and fear some random just to annoy.

/profit.

I can see it already.... ;)

WE WILL FINALLY BE GODS! WARRIORS AND WARLOCKS UNITE!

Nerf Death Knights diye başlık var wow-eu'da ^^
Sosyal ağlarda paylaş

burda oturup item boşa gitcek bilmemne ayakları,oyun boka döncek ayakları yapmayın1 oyuna 15 senesini vericek adam çok burda.daha bi 6-7 sene oynarsınız bu oyunu.item alır torunlarınıza verirsiniz onlarda çok şey kazanırlar.helal blizzard a 5 milyon insanı aynı dairede sürekli döndürüp onlara farkettirmemek kolay iş değil.

(oturup 9 milyon kullanıcı var aktif filan olaylarınada girmeyin çinli başı 3 acc var.)

[ Mesaj 03 Ağustos 2007, Cuma - 21:29 tarihinde, Lorrotar tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Sorun şu şimdi : Yeni xp gelirken eski bütün end game istanceler zoneler kullanışsız oluyor. Ben hiç Mc veya Nax veya Blackwing laire gitmedim. Yeni gelen istance ve zonelerden sonra insanlar eskilere uğramaz oluyor. Azeroth resmen boşaldı Ah ile class trainerlarda olmasa in cin top oynayacak.Yani yukarıda bir arkadaşın dediği gibi gelen eklenti paketi değil yeni bir oyun oluyor. Halbuki denge sağlanmalı mesela outlanddaki q rewardları mc epiclerinden iyi olmamalı(Ki bı sırf insanları exp almaya yönlendirmek için yapılan ticari bir saçmalıktır)İnsanlar hurra diye yeni istanceleri grindlemek yerine bir öncekileri sindirsinler.Mesela Mcden epic kapamadan black temple geçilemeyecek kadar zor olsun asla q rewardları eski epiclerin yerine geçmesinki oyuna yeni başlıyanlar veya hiç end-game istance tecrübesi olmayanlar doya doya yaşasın
Sosyal ağlarda paylaş

Razien bu kadar bencil olma. Sen o instance'lara girmemiş olmayabilirsin ama WoW oyuncu kitlesinin %75'i girmiştir, en az (Naxx'ı saymıyorum)

Son eklemelerle SSC ve TK attunementlarda kalktı. Yani her guild oralara da girebilir. BT ve Hyjal için de yapın yani artık birkaç quest.

Millet MC'den, BWL'den baydı..
Sosyal ağlarda paylaş

Ne yani şimdi çoğunluk oyunu sindirdi diye gelsin über itemler, rewardlar mantığı doğru mu diyorsun. Wow da değişen bir oynayıcı kitlesi var . Herkes hayatını sadece Azerothda geçirmiyor. Her gün birileri bırakıp , birileri başlıyor oyuna , ben burda bir istikrarın oturmasından bahsederken asıl senin tepkin bencillik olmuyor mu ? (Bu arada sırf muhalefet olsun diye muhalefet yaptığını düşünüyorum)
Sosyal ağlarda paylaş

Razien şayet oyuna ilk cıktıgı anda baslamıs olsaydın suan bu düşünceler içinde olmazdın sonucta oyun yerinde sayamaz devamlı ilerliyor zaten gelen exp ile oyun yeniden baslıyor gibi birşey oluyor oyuncular için çünkü çoğu şey değişiyor tbc gelmesi ile birlikte oyuna baslayan bir oyuncu hiçbirşey kaybetmedi ha dersenki mc bwl gibi yerler gitti onu artık oyuna gec baslayanlar düşünücek =) herşey zamanında tatlıdır değilmi? ;)
Sosyal ağlarda paylaş

Bir dakika videoyu yeni izledim Death Knight olunca kötü tarafa mı geçiyoruz???????????????????

@Phlox
aynı mobları 1.987.616. ıncı kez kesiyorsun ya alt kasarken birde MC yapsan ölürmüsün? 1 kere tam temzilende yetsin attunement gibi.

[ Mesaj 04 Ağustos 2007, Cumartesi - 00:23 tarihinde, ombakkombak tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
From BlizzCon Panels

Northrend will have two points of entry:

- Howling Fjord
- Borean Tundra

What about the Capital City: Dalaran (moved to Northrend)

Improvements and additions:

- Siege Weapons
- Destructible buildings

- New Battleground: 15 person battleround, 30-40 minutes estimated time to finish it
*Destructible buildings
*Siege Weapons

- New arena season, gear and map
- New, non-instanced pvp (Exterior PvP zone): Lake Wintergrasp

Introduction to the Death Knight Class

- Designed to fullfil both tanking and DPS roles
- Deathknights will tank with 2h or dual wield
- Death Knight is a hero class-- can't roll as a level one character, wanted to make it more epic (no level one Death Knights). Character class with two distinguishing elements-- have to unlock the ability to play one. Don't have to be a raider. Quest chain at level 80, like the Warlock epic mount quest, to unlock Character class. Story elements-- explain interaction with Arthas. Second element: Once you've unlocked it, you start off at a relatively high level (55, 60, 70-- not sure yet), with preexisting set of spells and abilities.
- Rune resource system. Three rune schools: Blood runes, frost, and unholy runes. All DK spells and abilities will use these different runes in some combo. DKs carve these runes into their weapon-- done anytime outside of combat.

- Will green items in Northrend be better than Tier 4? Yes, we do expect to see the same kind of progression. We were happy overall with the way it worked. If you're decked out in Illidan gear or the new raid zone that I can't mention just yet that will be out before the expansion (!), that gear will last you a while. But players like upgrades early and often.

- Are we going to have to buy new flying mounts again? Laughter. You'll not "have" to buy a new flying mount, but we'll have new options available.

Visit http://www.wow-europe.com/wrath/

Descritpion, screenshots, etc..

In the cold, harsh northlands...
The Lich King Arthas has set in motion events that could lead to the extinction of all life on Azeroth. With the armies of the undead and the necromantic power of the plague threatening to sweep across the land, only the mightiest heroes can oppose the Lich King's will and end his reign of terror for all time.

Blizzard Entertainment's latest expansion to World of Warcraft – Wrath of the Lich King – adds a host of epic content to the existing game world. Players will achieve soaring levels of power, explore a vast new continent, and battle other high-level heroes to determine the fate of Azeroth. As you pit yourself against the dangers of the north...

- BlizzCon Opening Video
- BlizzCon Opening MP3 audio
- Wrath of the Lich King Trailer (Direct download)
- Wrath of the Lich King Trailer (Streaming)
Sosyal ağlarda paylaş

Doğru mu anlamışım onaylayın:
Level 80 de hemen hemen herkesin yapabileceği bir quest serisi ile DK olacağız ama 55-60 level bir DK olacağız. Horde Ally demeden dalacağız, 2h ile Tanking yaparken bir yandan da DPS yapacağız (tabii eğer yapabilirsek)

Ama caster veya healer hero class ta isteriz abi herkes Waryor oynamıyorki?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...