Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Aion

Sparkcaster

Öne çıkan mesajlar

uzun zamandir grup olarak en cok begendigim oyun aion oldu. gecen BC ye girdik 2 assassin 2 cleric ve ben templar.

oynadigim oyunlar icinde kendimi tank gibi hissettigim en iyi oyun oldu grupda. tank gibi tank yani bunu hissediyorsun.

abvblizzard ayni yere baska grupla girdik hemde daha yuksek levelli insanlarla sictik biraktik.

oyun bence level 20 itibari ile oldukca guzel. yeni bir sey yok ama templar beni oldukca tatmin etti. ustune ustluk chain skiller ile gercekten dusunmek zorundasin. bazen kaciriyorum ya da unutuyorum olmadik seyler oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

karakter ozellistirme neden sifir onu anlamadim. bence yeteri kadar var.

bakin sunu demeliyim. eq1 de hic talent malent yoktu bir sure sonra AA felan toparlaniyordu ama onlar toparlana kadar oyuncular ayni skilleri kullanmalarina ragmen ayirt edilebiliyordu. ayni sey aion icinde gecerli olabilir. anlattigim ust ornekteki gibi yuksek levelle girdim sictik sonra diger grupla estik gurledik.

3d savasi anlamadim ama herhalde 3d oyundaki savasdan bahsediyorsun. benim icin sorun yok onda ama tek sorunum olan rog benzeri yerinde durmayan siniflarin cevremde donmelerine karsilik targeti takip etme gibi bir olay varki nefis. istedigi kadar kossun ziplasin donsun hep pesindesin :D
Sosyal ağlarda paylaş

Kanuni said:

3d savasi anlamadim ama herhalde 3d oyundaki savasdan bahsediyorsun. benim icin sorun yok onda ama tek sorunum olan rog benzeri yerinde durmayan siniflarin cevremde donmelerine karsilik targeti takip etme gibi bir olay varki nefis. istedigi kadar kossun ziplasin donsun hep pesindesin :D

Kanuni 3D dediği grafiksel açıdan değil, havada savaşıyosun ya hani, yani düzlemde değil de uzayda diyelim :p

daoc'ta da su altında savaşıyoduk mesela...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...