Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Aion

Sparkcaster

Öne çıkan mesajlar

In fact, we are happy to confirm we have increased our server caps.

Server su an kaldirabilicegi en yuksek kapasitede calisiyor yazmislar. Olucak tek iyi sey, bu hafta sonu 1 tane server eklenmesi ve ilerleyen zamanlarda daha fazlasinin eklencegi. Ne yazik ki ben eklenen bir tek server ile ben ogle vaktinde 2k olan siralarin, primetime'da 3.5k'i bulan siralarin cozulcegine veya azalicagina inanmiyorum..

Umuyorum ki private store'a zaman limitlemesi getirirler.. 15-20 dakikadan sonra afk status yiyip, serverdan disconnect olurlar.. En azindan bu yeni serverlar baglanana kadar..
Sosyal ağlarda paylaş

Guru said:

www.gamer-market.com da hem cd-key hem box satiyor, oradanda bakabilirsin.

Gamer-marketten yetkiliyle konuştum Box olarak almak isteyen varsa şimdi sipariş verirseniz Cumartesi veya Pazar elinizde olurmuş ama eğer sipariş notuna keyi yollamalarını söylerseniz keyi cuma günü yollayabilirlermiş.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

In fact, we are happy to confirm we have increased our server caps.

Server su an kaldirabilicegi en yuksek kapasitede calisiyor yazmislar. Olucak tek iyi sey, bu hafta sonu 1 tane server eklenmesi ve ilerleyen zamanlarda daha fazlasinin eklencegi. Ne yazik ki ben eklenen bir tek server ile ben ogle vaktinde 2k olan siralarin, primetime'da 3.5k'i bulan siralarin cozulcegine veya azalicagina inanmiyorum..

Umuyorum ki private store'a zaman limitlemesi getirirler.. 15-20 dakikadan sonra afk status yiyip, serverdan disconnect olurlar.. En azindan bu yeni serverlar baglanana kadar..

Server şu and kaldırabileceği en yüksek kapasitede çalışıyor yazmamışlar. Kapasitesini arttırdık demişler. Headstart denilen olay pre-order yapanlara kıyak geçmek, özel bir çaba sarfetmiyorlar yani headstarta koşanlar rahat oynasın diye. Azıcık cap açıyolar girebilenler :D olsun diye, yoksa genelde headstarttaki capler baya düşük oluyor. Headstarttaki yığılmayı görünce de tabi zekice hareket edip release öncesi server eklemeyi uygun görmüşler ki yavaş yavaş çökertmeden arttırabilsinler diye. Helal dedim, iyi çalışıyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Facebook fan sayfası mesajları :

We are bringing the servers down at 6:00AM PST (more),September 25th, for maintenance. The purpose of this downtime is to tweak the way Private Storeswork. A timer of 30 minutes will be implemented to prevent these shops frombeing abused as a means to prevent disconnection and alle..

Sanırım private store sürelerini 30 dakika ile kısıtlamışlar.Çokta yerinde olmuş bence.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...