Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Aion

Sparkcaster

Öne çıkan mesajlar

cevaplarınız için teşekkür ederim.

bende soruyu özetliyim ozaman :)aslında merak ettiğim oyunun kolay olup olmadığı.kolay derken günde 10+ lvl 2 haftada max lvl itemın sorun olmamasını anlatmak istemiyorum.

benim için kolaylık şudur,karakterimi seçerim oyuna başlarım.hemen ilk bölgede 10-20 görev olur onları yaparım lvl atlarım bunlar bitince nereye gideceğim söylenir oraya giderim ordada 10-20 görev vardır vs..

bunları yaparkende her görevde alt-tab yapıp belli sitelere görevi aramak burda veya başka forumlarda lvl x oldum tıkandım kaldım ne yapıcam ya da nereye gidicem diye topicler açmak benim için gerçekten can sıkan unsurlar.

görevlerin haritada gösterilmesi iyi olmuş ufak tefek şeylere siteden bakma olayıda önemli değil her oyunda var neyse her şekilde deniyecem oyunu inşallah yeni insanlar tanıyacağım iyi vakit geçirebileceğim bir oyun olur :)
Sosyal ağlarda paylaş

Guru said:

THARKAS said:

guru head starta nasil katilabiliriz? ben baya yeniyimde olaya.
bide siz ebonlore dami oynicaksiniz ayri bir guilddemi?

ebonlore west coast da oynayacagi icin saat farki cok olacakti bundan dolayi avrupa serverlarinda baska bir guilde girdik, headstart icinde collector's edition alman lazim. PM den sana linkini yollarim simdi.

guru.. headstart için collector's edition alınması gerektiğine emin misin? preorder'a bağlı bir şey diye okudum sitesinde..

yeri gelmişken de sorayım.. perorder etsem şimdi (normal veya collector's) ve headstart'a hak kazansam, open beta clientı ile direkt başlayabilir miyim oyuna (bir iki patch hariç)..
Sosyal ağlarda paylaş

Selam GURU bu headstart olayı nedir ? open betadan sonra bütün accountların veritabanı sıfırlanacak herkes sıfırdan başliycak demiştin daha önceden. Ayrıca arkadaşlardan duyduklarıma göre bu headstart olayını sadece preorder yapanlar katılabiliyo denilmiş. Preorder yapmayıp ta ayın 20 sinden sonra oyunu satın alıp başlayınca yine headstart dediğiniz haktan yararlanamazmı diğer arkadaşlarım ?
Sosyal ağlarda paylaş

Oyundaki pre-order avantajlarindan biride acilacak serverlarda 5 gun erken baslayabilme olasaligi, ama server release inde tahminen yeni serverlarda acilacaktir bu sayede 25 inde oyuna baslayacak olan oyuncular isterlerse herkezin sifirdan basladigi bir serverda baslama sansida olacak.
Sosyal ağlarda paylaş

Guru said:

illa pre-order i CE almaniz gerekmiyor normal surumunude pre-order yapsaniz yeter hatta, offgamers.com da 3.5 euro ya headstart key i bile satiliyor.

bu 3.5 euro luk headstart keyi ile actigimiz accountu sonrasinda yine satin alacagimiz herhangi bir keyle upgrade etmemiz gerekmeyecek mi? yoksa account create den sonra 1 aylik ucretini odeyip devam mi edecegiz release de ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...