Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Aion

Sparkcaster

Öne çıkan mesajlar

JinX said:

Aion konusunda bilgi sahibi olmayan arkadaşlara 1-2 bilgi verebilirim...

Server bilgisi
Ariel ; Elyo tanrısı (ismi) olduğu için bu serverda çok fazla Asmodian olmayacaktır. Sonra 50lvl olup ortalarda Asmodian aramayın
Azphel ; Aynı şekilde Asmodian tanrısı (ismi) olduğu için aynı sorun burda da olacaktır.
JinX

bunun altındaki mantık silsilesini cidden merak ettim
Sosyal ağlarda paylaş

Kısaca şöyle özetleyebilirim;

Aion Source şuan Aion adına oluşturulmuş en büyük community'dir. Eğer bizler gibi EU Elyo ve Asmodian legionlarının şuanki ortak düşüncelerini incelerseniz demek istediğimi daha iyi anlayabilirsiniz... Aion EU'da yer alacak ciddi legionların ortak düşüncesi kaliteli bir ortam yaratmak ki bunun için öne çıkan 2-3 server var, Ereshkigal / Fregion / Beritra... Ileride mutsuz olmamak için aceleci davranmayın derim
Sosyal ağlarda paylaş

O_O cekmeli!

bu arada masticore sen miydin bilmiyorum ama biri rapid'den oyunu cekmisti, icinde virus mu keylogger mi ne cikmisti, dikkat et bence..

21 mb'mis bu arada.

Yeni patchi kurduktan sonra oyunu calistirmayi deneyen oldu mu? Bende "This program is unavailable in your country" diyor. Yuh ya.

Panik yokmus;

forumdan alinti

Problem: After applying the 1.5 patch, a message box will pop up saying "This program is unavailable in your country." This occurs in many different countries.

Picture of problem: http://www.aionsource.com/forum/attachments/technical-support/6580d1251993146-compilation-1-5-errors-hopefully-solutions-unavailable_country.png

Solution: Wait. This error is related to GameGuard, most likely it hasn't been updated to work with the new Aion patch. All indications point to it being fixed by open beta. Don't panic, this is happening to the majority of players.

FIX:
Liv posted on Twitter the following, "aion_liv Gameguard:We're still in the process of patching and prepping the servers. If you are getting errors! Don't panic. All will be well for OBT!"

Everything is fine. There preparing for OBT, you can't play AION right now for a reason, there WORKING on it. Calm down. Your AION will work for OBT.

Any further questions check out: www.AionSource.com

Sosyal ağlarda paylaş

gleoddyn said:

ayni zimbirtiyi bana da verdi. once error 320 veriyordu simdi bunu veriyor. su denyo gg`i niye salca ettilerse oyuna..

sanirim oyunla ilgili degil, gameguard'la alakali bir sorunmus.

Masticore ben fileplanet'tan cektim, ilk 2-3 saat yavas geliyor, ama gece (yatmadan once koymustum) 400-500'e cikmis, 9.2 gb 5-6 saatte gelmis.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...