Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Aion

Sparkcaster

Öne çıkan mesajlar

WoW'a alternatif olarak dusunen arkadaslara iyice arastirmalarini tavsiye ederim. Betadan bu yana ne kadar degisti bilmiyorum ama, WoW'un uzerine cok yeni bir tat katicagini soyleyemem. Ucma olayi, ve havada pvp disinda, oyun lineage 2'e cok benziyor. Sadece quest sistemi eklenip, grafik motoru gelistirilmis. Tam bir NCsoft klassigi, cok guzel bir oyun. Ama WoW oynamis bir insan, lineage 2'de oldugu gibi eksiklik hissedip, WoW'da aldigi hazi almayabilir. Beni oyundan sogutan ozelligi, Lineage 2 benzeri sekilde, classlarin belli level'da degisime ugramasi ve bunun disinda "talent" veya "feat" benzeri bir sistemin olmamasi. Bunun yerine "follow-up" sisteminin bulunmasi. Bu sistem ne kadar farkli secenekler sunsada, tahminimce, end-game pvp'de butun classlar ayni seyleri yapiyor olucak. Lineage 2'de oldugu uzre.
Sosyal ağlarda paylaş

Masquerade said:

bonesoul said:

walla ben oyunu cok begendım eu preorder da yaptım (onceki keyim sadece closed beta keydi)

anlatsana biraz. :p

wow'dan bayan bünyelere iyi gelir mi mesela? (aoc/wh yaramadı)

kaç sınıf mevcut, level & skill sistemleri nasıl işliyor falan filan.

bana ilac gibi geldi, 4.5 sene iyi kotu wow oynadım eu betadan beri.. artık daralmıstım ama saglam bir alternatif olmadıgından bekliordum. sunu soylim AION closed betada ama aoc gibi alpha degil su anda.. oynanyır bariz bir sekilde..

ikincisi bu oyunda şu ana kadar anladıgım kadarıyla (henuz sadece arenada deneyebildim) baya saglam pvp var. sadece bunla kalmıyor, wing sisteminin olması oyunda, farklı bir deneyim yasatıyor.. hemde cok cok farklı..

closed beta basladıgından beri her gun raid olmasa bile wowda 2-3 saat takılan ben, girmiyorum bile wowa.. hatta 1-2 gundur oynarken tuh ya su anda keske cıkmıs olsaydı da devam edebilseydim diodum..

birazdan aion gliding videosu yayınlıcam..
Sosyal ağlarda paylaş

Gangren said:

WoW'da da benzer durum söz konusu aslında, endgame hardcore oyuncular herşeyiyle neredeyse aynı oluyor, özellikle şu BiS kavramı çıktıktan sonra.

Evet ama 100 dps'den vazgecip, farkli bir gameplay'e sahip olma firsatiniz var atiyorum. Seceneginizin olmasi, ama sadece bir turun maximum verim almasi ile, sadece tek bir secenek olmasi bence farkli seyler. Mesela ben healer oynamis biri olarak, "en iyi" build oynamama ragmen, extra performans sergileyip bu insanlardan daha iyi bir sekilde heal edebiliyordum. Ve fight'a gore farkli gameplayler secebiliyor idik. Ben ne yazik ki bunu hissedemedim oyunda.
Sosyal ağlarda paylaş

bonesoul said:

http://www.youtube.com/watch?v=wb02MPqjcQs

Abi, emeğinize lafım yok ama yani şunun tutorialı olmaz ya.

Yani iki tuşa basmanın tutorial'ını vermeyin bize, birşey yaparken karşınızdakinin bir dummy olmadığını, en az sizin kadar akıllı veya becerikli olduğunu düşünün lütfen.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...