Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kalli 4 futbolcuyu birden yolladı

Bonjo

Öne çıkan mesajlar

bu arada moda oldu hicbirsey soylemeden bos bos yazmak..

Birkiside cikip dememiski niye boyle diyorsun bak adam boyle hizli soyle teknik soyle adam eksiltiyor anca bos bos laf ebeligi yapiyorsunuz vallahi alistiniz direk yazara laf ederek gecistirmeyi..

Son olarakta futbol bolumune zaten pek girmem buranin mudavimlerinin tartisma potansiyeli ve kalitesini cok uzun sure once kesfetmistim herhangi bir kahveden farki olmadigi icin kendimi alcaltmak yerine futbolu babamla tartismak daha cok hosuma gidiyor.. En azindan camianin icinden biri olarak daha kesin ve duzgun bilgiler aliyorum..

[ Mesaj 25 Temmuz 2007, Çarşamba - 14:20 tarihinde, gellidus tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

said:

Birkiside cikip dememiski niye boyle diyorsun bak adam boyle hizli soyle teknik soyle adam eksiltiyor anca bos bos laf ebeligi yapiyorsunuz vallahi alistiniz direk yazara laf ederek gecistirmeyi..

kezmanın öyle aman aman bir özelliği yok ki söylesinler :)

sprinter desen o bacaklarla normalde bile yürüyemio kibrit çöpü gibi dokunsan kırılcak imajı çizio, teknik desen alakası yok, çalım malım o da ne, kırk yılda bir şutu kaleyi buluyor konyadaki gibi :)

4-5 sene önceki kezman olsa eyvallahta, bu haliyle avrupada ancak fenerde oynar zaten. pardon avrupa demişim sorry ^.^

gRaL KezMan
Sosyal ağlarda paylaş

oo orhan aq la balta cihan gitmiş demek kurtuldunuz.

nocom siz sahte cisselerle oynayın.gezin öle.uefalarda sürünün önelemelerde elenin gelip bide laf atın.helal valla.onca ezikliğe rağmen milleti ezme çabası =(.kendine bakmadan millete laf yetiştirme gücünü nerden buluyonuz bu kadar anlamıyom ben.oturuyonuz sora türkiye kupası alın diyonuz.alsakta almasakta bizden eziksiniz be birader.oturup 3. ligden adam alıyonuz geliyonuz kezman böle roberto söle diyonuz.100 ytl lik takımınız var burda millete hava yapıyonuz.robertoyla kezman dediğin adamı verir beşiktaşı alırız biz.

[ Mesaj 25 Temmuz 2007, Çarşamba - 15:15 tarihinde, Lorrotar tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

harbi arada nasıl döndü konu hehe=)
walla oyuncu almamız lazım,madem yolladık takviye lazım
gençlerimiz fln var ama yine de yabancı transferi yapmamız lazım, necati-orhan-cihan-hasan-carrusca satılır zaten alırız bi yabancı biriki tane de yerli hallolur işallah
neyse bu post'um da konuyu toparlamak için olsun daha fazla dağılmasın...
Sosyal ağlarda paylaş

Lorrotar fikrime karsimisin degilmisin?

Yani agzindan salyalar sacarak saldirmissinda..

Simdi sen kezman i psv de oynadigi zamanlar olarak degerlendiriceksen bende cikar derimki gs uefa kupasini aldi en buyuk gs..

Biz kezmana saldirmiyoruz ama okudugunu anlamada yasadiginiz problemler yuzunden boyle oluyor..

Diyorumku: Helal olsun kalliye gereksiz ne kadar adam varsa gitmis gercekten gs ye 0 faydasi olan.. FB de guzel transferler yapti bu sene necatiyi aliyor diye okudum insallah oyle yapmaz dedim.. Aslinda ben bjk liyim ya insallah oyle yapar..
Sosyal ağlarda paylaş

Zamanında Fatih Terim Cihan için ''kalaye koysak bile oynar joker oyuncum '' gibi bişeler demişiti
gene zamanında Necati gol kralı olrak gelmişti Gs'ye zaten ve Avrupa'da güzel goller falan atmıştı,
ama geçen sezon o kadar verimsizlerdiki bence çok olumlu olmuş bu hareket, ama 2 forvet birden yollamak biraz risk sonuçta sayıyı tamamlayan adamlardı, biri kaliteli diğeride orta seviyede 2 forvet kesin almak zorunda Gs.
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Cihan la Necatiyi oldum olası sevmedim ben. Necati forvet ama dolma gibi bacak var adamda. Çabukluk namına eser yok.

Cihan da aşırı hata yapan defans oyuncusudur tanımlamak gerekirse

Orhan ak kendini parçalıyordu hakkını yememek lazım ama yeterli değildi açıkcası

Hasan Kabze iyi oyuncu da istikrar tutturamadı hiç. Maça ilk 11 basladıgında iyi oynadıgı maç yok. Belki başka takıma gider ise onun için daha iyi olur.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...