Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Uçan araç kullanabildiğimiz oyunlar

Asteroth

Öne çıkan mesajlar

said:
2 denememde de uçağı baş aşağı döndürmeyi başardım

ya frene erken bastın ya da flaplar aşağıda değilken hızlı indin. iniş işini en kolay gazı tam kesip pist başını bulmaya çalışarak öğrenirsin. sonrasında işin içine yakıt karışımını, gazı,flapları soktun mu var ya sanki yukardan bir el alıp piste koymuş gibi inmeye başlarsın.
Sosyal ağlarda paylaş

Fren yapmak zaten uçak başarılı şekilde indikten sonra oluyo. Çok sert indiğinden olmuştur dediğm gibi. Uçtuğun uçağın inmesi gereken hızda inersen sorun kalmaz. Sert inince tekerlekler kırııyor ya da piste saplanıyo, ve takla atıyosun. :)
Hoş ben de arada bi başarılı inebiliyorum ama takmıyorum kafaya, zaten inemeden bitiriyorum görevleri.

Bi de burnu kaldırma tekniği uçak gemilerine inerken, arkadaki kancayı gemideki o iplere takmak için. 2 noktalı iniş dha kolay, yani uçak dümdüzgiderken, önce ön tekerleklerin piste değmesi durmu.

Bu arada bi tane il2 başlığımz da var, şuralarda bi yerlerde :)

[ Mesaj 27 Temmuz 2007, Cuma - 18:59 tarihinde, aktiftablet tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Incoming'de SU 27 , Harrier falan kullanıp UFO patlatmaktan sıkılırsan daha oyunun başında hop diye UFO kullanıp o halinle de UFO patlatabiliyordun.Bir değil çeşit çeşit UFO hem de... Eski ama süper oyundu.

http://www.youtube.com/watch?v=lmZCB7IY5SM

not : müziklerini cdden rip ettim , isteyene rapidshare'ye yükleyip link yollayayım

[ Mesaj 09 Ağustos 2007, Perşembe - 16:59 tarihinde, Akuma_Blade tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...