Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Uçan araç kullanabildiğimiz oyunlar

Asteroth

Öne çıkan mesajlar

Sonunda çalıştırmayı başardım oyunu.

Amma velakin öyle bir günde öğrenilecek bir oyun değilmiş onu gördüm. 3 farklı görev denedim, öğrenebildiğim iki şey uçağı yerden kaldırmak ve dönüşlerin çok hafif yapılması gerektiği oldu.

Henüz uçak vuramadım ama bir tank vurdum (Tankın ally olması önemsiz bir ayrıntı tabii.) Bayağı bir uğraşmak lazım bu oyunla, vize döneminde uzak durmam lazım =P

Bu arada oyunu oynayan arkadaşlara bir sorum olacak, bende oyun içi sesleri neden sadece pilotların konuşmaları oluyor?

Ne motor sesi, ne ateş sesi var, varsa yoksa envai dilde "Kuyruğumda! Kuyruğumdan alın onu!!!" "11 Numara base'e dön! Çabuk base'e dön!" "Atlıyorum!" gibi cümleler.

İnsan bir cannon, bir motor sesi duymak istiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

asteroth realistic gunnery'yi kapatarak öğrenebilirsinnişan almayı, hatta limited ammoyu da kapat. Kolay gelmeye başlayınca aç bunları.Gün gelicek, bütün hızıyla, senin yönüne dik giden uçağa, yakıt tankını gözüne kestirip bir anlık içgüdüyle tam önünden geçip gidicekken deflection shootigi basıp, iki mermi ile havada patlattığın an, aldığın zevk orgazmdan öte olucak.
Sosyal ağlarda paylaş

Uçak için Battlefield oynayacaksam, Battlefield '42 oynarım.

BF 2'de ne alan var rahat uçacak (Uçaklar çılgınlarcasına hızlı gittiğinden dolayı) ne de adam gibi dogfight yapabiliyosun. Kilitle füzeleri salla. Zevkli değil =P

Il 2 Sturmovik '46 bendeki, evet. Ses sorununu çözdüm. Oyun zorluğunu iyice düşürdüm, ki temelleri öğreneyim. Tek uçuşta 3 bomber, 4 tane de fighter aldım hatta (Evet, hepsi düşmandı).

Tabii stall korkusu olmadan, silahların kilitlenmesi problemi olmadan kolay oluyor da oyun, inişe gelince 2 denememde de uçağı baş aşağı döndürmeyi başardım (Daha önce inişe gerek kalmadan düşürüldüğümden olsa gerek) =P

Sanırım onun da tutorial'ını izlemek lazım.

Sonuç olarak, şu vizeler bi geçsin de, FW 190'ımla terör estireceğim =P
Sosyal ağlarda paylaş

İniş zor hakikaten. Çok iyi yaklaşmak lazım, uçtuğun uçağın hangi hız ve hangi throttleda iniş yapması gerektiği yazıyodur, onları dikkate alıp, uzaktan uygun yaklaşırsan inersin. Gemiye inmek ise ap ayrı zor. 3 tekerleği aynı anda indrimen gerekiyoki kanca halatlardan birini yakalasın. Ben take off&langing kapalı oynuyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...