Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

20 Temmuz Ankara Toplaşmasi

Baluu

Öne çıkan mesajlar

erken buluşalım seyir cafe'ye gidelim.
seyir cafe'de waffle yapıyorlarmış.
şişman adamım ben, waffle yiyip daha da şişmanlıyacam :P
waffle çok severim ama doğru dürüst waffle yapan yer göremiyorum kıbrısta veya ankarada.
seyir cafede yemiş olurum.

waffle yemesek de erken buluşalım. 7'de uyanmayın kardeşim, 12'de felan uyanın en azından. olmadı 2'de 3'de buluşalım. 7 çok geç. bira içmek için bile çok geç.
Sosyal ağlarda paylaş

Sincuk soyle oluyor islerimin younlugundan dolayi telefon faturami dahi odiyemedim daha dorusu yeni odedim yarin acilmasi lazim zira acilmassa bana telefon araciligiyla ulasirmisiniz... Telefon: 0 533 388 87 14 Saat 8de isten cikiyorum nerede olucanizi soylerseniz oraya doru gelicem :D. Nese efenim isallah cumbur cemaat olurus gene...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bi de 7 de nerede buluşalım? benim telefon vardı diğer topic de. oradan bulabilirsiniz.

uLan yazinca acitiyor mu ? Diger topikte arayacam simdi : )
Nese artik..
Ehuh : )
Bone valla ben 8 de ayrilacak bir adam degilim.. : )
Zerokull ben senin numarayi aldim.. 8 de arar haber veririm abicim.. : )

Ben Lareken'in numarayi bulur, kaydeder, az sonra arar, konusur ayarlarim.. Bone sen de numaram araciligi ile bana ulasirsan, saat olayini konusuruz. O'na gore gelirim ben..

Benim pek fazla kontagim yok, internet kafeye geldim sirf kontrol için, yarin telefon araciligi ile ulasmaya calisirim millete kisaca telefonlariniza cevap verin LAAAAN !!! : )

Hade hayrola..

Horible artik başka bir sene..
Sosyal ağlarda paylaş

valla ben 2030 itibariyle gitmis bulundum gittigimde 4 kisi vardi. Onlarla alkol alip muabbet falan derken. Bi anda haraketlenerek daha alkol bi mekana gecis yaptik sonrada oradada ictik ettik efem. Bole bir organizasyon oldu yanliz sayida azlik cok dikkatimi cekti olmadi efem boyle daha fazla insan gormek isterdim acikcasi artik bi dahaki sefere diyebiliyorum. Neredesiniz ey ankara ahalisi...
Sosyal ağlarda paylaş

madmaximus'la dostta buluştuk.
sonra gittik birşeyler yedik.
baluu nedjima'ya gelcekmiş. gittik nedjima'ya bekledik.
baluu geldi, yanında birkaç kişi daha getirdi.
oturduk muhabbet ettik.
laraken geldi.
onla da muhabbet ettik.
baluu gitti, zerokull geldi.
sonra keyif'e gidelim dedik.
keyif'e gittik.
baluu yarım saat sonra kalktı.
daha sonra da ben çok şişince kalkmak zorunda kaldım :)
yoksa laraken'le oturması keyifliydi.
8 bira içtim sanırım, bir tane daha içsem mide patlardı.
biraya doydum yani.

[ Mesaj 21 Temmuz 2007, Cumartesi - 03:49 tarihinde, Bone tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

bone anlatmış gayet gidene kadar ben sonrasını anlatıyim:

bone gittikten sonra keyifte arkadaşların yanına geçtim. bu arada bilkentten yeni mezun olmuş polonyalı bir adamla tanıştım. tam olarak türkçe bilemediği için ingilizce anlaşmaya çalıştık. benim keyifteki arkadaşlar gidince jerry le muhabbet ettik baya. keyif 12 de kapandığı için 11.56 gibin yolcu ya geçtik. orada da 3 bira içtikten sonra jerry tekila ısmarladı bana. beraber tekila içtik. biralara devam ettik, tekilanın ardından. saat 2.30 gibi evlere dağılırken midye yedik. eve giderken kustum. evet. güzel bir geceydi. "iyi de bize ne" dediğinizi duyar gibiyim.
Sosyal ağlarda paylaş

Valla ben eglendim acikcasi.. Muhabbetler guzeldi. Erken kacmak zorunda kaldim. Cunku benim zamanim kisitli yani 3 haftaligina turkiyedeyim ve 5 sehir geziyorum abi.. Her sehirde bir çok arkadasim felan var. Herkese zaman ayirmak ( yeterince ) zor oluyor yaws..
Kimse kusura kalmasin.
Tekrarini yaparis bi ara inş.
Ama ankaradakiler hep kiviriyor abi..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...