Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Patch 2.2 aciklandi

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

http://forums.worldofwarcraft.com/thread.html?topicId=174505927&sid=1

tum CC ler pvp de 10 saniyeye iniyor bence buyuk bir degisiklik

ingame voice chat support u icin bikac hazirlik yapilmis (ptr da goruluyor ancak notlarda yok)

pally lere bazi nerf ve fix elr goruyorum priestlerdede durum oyle
rogue lara buyuk bir buff var (talent ile 45sn cooldown lu reagent gerektirmiyen blind -.-)

onun disinda baya bir item fix var ve enchant icin AQ recipelari cesitli factionlara reward oalrak konup gerektirdigi malzemeler lvl70 standartlarian cekilmis
guzel bi degisiklik bence
Sosyal ağlarda paylaş

Vay anasını CC olayı çok ilginç olmuş.

Power Regenerationı tam olarak çözemedim. Eğer combat potency'nin energy tick resetlemesi yüzünden kaybolan 5 energy'i iade ediyorsa ne iyi.

Blind çok bombaymış, CC buysa bundan sonra kralı rogue. Buildler deli gibi değişecek, Dirty Tricks gözde bir talent olacak bundan sonra.
Sosyal ağlarda paylaş

Blind cooldownu o kadar düşerse 1v1 de rogue baya sağlam oldu demektır... adam stealth cooldownunuda azaltırsa, shadowstep ambush blind restealth ambush falan... saçma sapan şeyler olucak. Eskidende yapanlar vardıda cooldown dan blind genelde hep son care olarak kullanılırdı. Sımdı onune gelen basacak blind a
Sosyal ağlarda paylaş

bıktım su paladıne gelen abzurt nerflerden :D

yav 15 dk fazla dıyorsunuz. o zaman pri ve dru bufflarıda 15 dk ya dussunde gorelım.sen belkı bılmezsın raidde 40 kişiye teker teker buff atıldıgı zamanları. o zamanda 5 dk ıdı. 1. ppl ıle 40.ppl arasındakı buff atma suresı 2 dk ıdı.

bi dk sanırım buff bu

Blessing of Kings, Light, Might, Salvation, Sanctuary and Wisdom increased to 10 minutes.
normalı 5 dk dan 10 dk ya

Greater Blessing of Kings, Light, Might, Salvation, Sanctuary and Wisdom increased to 30 minutes.
greaterı 15 den 30 a cıkmıs :D

guzel oldu bu guzell :D

[ Mesaj 13 Temmuz 2007, Cuma - 09:04 tarihinde, jonywayt tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Non combat pets may not be selected as the target for spells or abilities.

Bu iyi olmuş, arenada tabla target değişirken zırt pırt elime gelmelerinden bıkmıştım. Şimdi bi sağ click yaparım giderler :P

Rogue'a gelen ve içimi en çok yakan nerf sapın 10 snye düşmesi oldu :( . Blind'ın reg istememesi ise iyi, çünkü adama blind attığımızda 33 silver atmış gibi oluyorduk :D . Trinketler vs. de kullanışsız hale getiriyordu blind atmayı.

Bunu yeni gördüm. Seneler sonra!!

Bug Fixes
• Pets will no longer chase players that Vanish.

Hunter'a gelen en büyük nerf budur işte asdasfa.

[ Mesaj 13 Temmuz 2007, Cuma - 10:29 tarihinde, deadwoll tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

yoketmişler paladini:

said:
• Blessing of Freedom cooldown increased to 25 seconds.
• Blessing of Sacrifice now has a 1-minute cooldown.
• Guardian's Favor now increases duration of Blessing of Freedom by 2/4 seconds.

cidden karakteri başka bir sınıfa dönüştürebilme izni verilsin. kurtulalım. en kötü pvp sınıfı paladin olacak.

hayır grounding, tremor veya earthbind'a nerf filan yok ki bunlar daha da kuvvetli. dispellenen bof'tan, bosac'tan ne istiyorsun? talentı bof bile 14 sn sürüp 25sn cd'li olacak, adam zaten dispelleyip frostbrand vuruyor mana filan harcamadan garantili. ne gerizekalı bir şirket bu bilmiyorum ki.

ekleme: alıp bir yerlerine soksunlar o blessingleri, bütün derdimiz oydu zaten. nasılsa raidlerde buffbotluk dışında bir halta yaramayacak sınıf diye kemik mi atmışlar nedir.

[ Mesaj 13 Temmuz 2007, Cuma - 10:58 tarihinde, Sam tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

snare efekti olmıyan bi classdan bahsediyorsun...

e bi zahmet yanındakini support etsin veya kendisini snaredan kurtarsın.

mage'ede bişi olmaz acar iceblock'u takılır 10 sn takım arkadaşları/arkadaşı rıda artık daze eder blind eder gouge eder fear eder edemeze warrior berserker stance dedir nukleyi verirler.

ice block'u yoksa mage'in dragons breath'i vardır oda yoksa blink'i vardır basar ters yönde kacar biraz cık artık 27 yardında warrior'ın aradada utanmadan zıplayıp arkasıan dönüp fireblast atar tekrar önüne döner yere iner falan.

ha bence 14 sn yeterli, yanı grup için yeterli, 1vs1 de yetersiz olduğu kesin, hoş onun içinde kendi hızlarına düşüren zımbırtıları var paladinlerin
Sosyal ağlarda paylaş

onu spellsteal ile çalmayan frost mage silsin charını zaten.

said:
hoş onun içinde kendi hızlarına düşüren zımbırtıları var paladinlerin

adamın yanına gidebilecek misin peki joj basmak için artık? talentlı değilse zaten deli gibi kite yiyordun, ben çıktığı günden beri guardian's favor aldım bu yüzden bütün buildlerime. şimdi artık onu da alsan kite yiyeceksin, almazsan zaten melee range'e gelme ihtimalin yok.

bunlar zaten dispel yiyen şeyler, koyuyorum bof'u da üstünde kalıyor mu sanıyorsunuz o kişinin? stoicism var ona rağmen çok nadir full duration durması.

tamam illumination nerf pvp için kötü oldu ama bu bof ve bosac nerf pvp'den silmiş paladini. resto şamanla değiştirin demişler resmen.

[ Mesaj 13 Temmuz 2007, Cuma - 11:17 tarihinde, Sam tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

bilmiyorum çünkü retri hiç oynamadım lvl 70'den beri, pvp'de bir kere filan belki kullanmışımdır. farming spell resmen çünkü, pvp'de ancak warriorla teketek filan kullanılır çünkü direkt cc ya da dispel yersin sonra öyle kalırsın forbearance ile.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
sam su illumunaiton seyı nedır cozemedim bir turlu oturup su mu ıcecegız critte :P

şimdi diyelim mesela crit heal attın, anında (aslında casting biterken tam) su içersen suyu harcıyorsun ve oturuyorsun ama illumination'ın olips efekti seni tekrar ayağa kaldırıyor ve suyu boşa harcadığınla kalıyorsun. bu bugı düzeltmeyi nihayet akıl etmişler işte.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...