Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ben evleniyorum !

arcane

Öne çıkan mesajlar

evet yanlış okumadınız evleniyorum :P

ya nası yarışmalardır bunlar, bizi gülmekten öldürmek için yapıyorlarsa çok iyi valla tam kopuş ehue

tavsiye ederim insanların içerideki gereksiz muhabbetleri baya güldürüyor[hline]Guns don't kill people...We do!
Let the bodies hit the floor!
SBGG!
Sosyal ağlarda paylaş

Bu ne ya, birde böyle bir yarışmamı çıktı, ee sonunda ne oluyo kazanan iki kişi evleniyo mu? Eğer böyleyse yuh ki ne yuh, görücü usulünden de beter bu yaw...[hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.

YALNIZ BİREY GÜÇLÜ BİREYDİR - BİRLEŞİK SAP HAREKETİ
Sosyal ağlarda paylaş

abi
önce konu dışına tıklıyom diye buraya tıkladım burayı konu dışı sanıyodum
bi de topicin başlığını görünce dumur oldum sora anladım haaa burası vizyon muş ben evleniyorum da yarışmaymış diye :)[hline]Verni gülümsüyor sayfalardan
10 yıl öncesi, thrash blowing all
Peki neye sahipsin ölmeye değecek kadar?
the action brings reaction
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Infernal_Reborn, 04 October 2003 19:48 tarihinde demiş ki:
abi
önce konu dışına tıklıyom diye buraya tıkladım burayı konu dışı sanıyodum
bi de topicin başlığını görünce dumur oldum sora anladım haaa burası vizyon muş ben evleniyorum da yarışmaymış diye :)[hline]Verni gülümsüyor sayfalardan
10 yıl öncesi, thrash blowing all
Peki neye sahipsin ölmeye değecek kadar?
the action brings reaction
heheh nicotinee sandınız di mi :P[hline]VADAAA !
Sosyal ağlarda paylaş

X TV midir nedir orda goruyorum ne geyik muhabbettir bu. Hadi BBG' yi anladık. Yarışma olarak mantıklı bir yarışmaydı. Ama bu berbat bir şey. Tam bir evde kalmış kızlar ve abaza erkekler yarışması.

Tam olarak kuralları bilmesem de bir kaç dünya ugubeti kız bir kaç dünya kırosu erkek için kıçlarını yırtıyolar. Tam bir rezalet. Mantık ve kalite açısından deniz seviyesinden 20.000 fersahta.

Herşeyi geçtim bir kızın veya bir erkeğin (özellikle bir erkeğin çünkü onlar kızları da görmüyor) bu yarışmaya katılması için nasıl bir neden olabilir. 50 milyar mı? Yahu 50 milyar için ne o karılarla evlenilir ne de o kazmalarla. İnsanın kafasında bir kaç tahtanın eksik olması lazım.

Hele bir de o kızlar için erkeklerin birbirini yemesi, o bir kaç zibidi için de o kızların birbirni süzüp aşağılayıcı bakışlar atması zaten başka bir alem.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...